Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga] Max Collins

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 CiemnaStrefa

CiemnaStrefa

Pan Latos

• Konto Premium
  • 349 postów
  • Nick SA-MP:Ricardo Latos

Napisano 19 wrzesień 2015 - 21:34

Nick oskarżonego: Max_Collins
Nick oskarżającego: Ricardo_Latos
Powód: DM2
Kara (proponowana): AJ 20 MIN/ WARN
Wyjaśnienie: no ten osobnik zapatrzył się w $$$ i za wszelką cene chciał mnie zabić. (był w ha) normalnie sobie grałem z kumplami w kasynie, nagle przychodzi on i zaczyna mnie dm'ić. nic nie odegrał, tak poprostu mnie zabił. notatka do gld: ck mu, zabił cywila w kasynie gdzie jest pełno kamer + świadków.
Screeny (obowiązkowe): http://imgur.com/pTm1ALZ

((SS robił kumpel bo ja nie zdążyłem))

#2 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3607 postów
  • Nick SA-MP:Claudia Lavric

Napisano 20 wrzesień 2015 - 00:58

Oskarżony ma 24h na zapoznanie się ze skarga oraz wypowiedź

#3 Diglet

Diglet

Mechanik

• Gracz
  • 4 postów

Napisano 20 wrzesień 2015 - 01:16

Witam
Wypowiem się w tej skardze bardzo krótko i na temat.
A więc DM jest wtedy gdy zabijam cię bez powodu IC, a ja powód miałem, dodam jeszcze że akcje rozegralem przed kasynem (na co mam świadków) bo ciągle wchodziłes i wychodziłes, dodam jeszcze że o kamery i inne tego typu rzeczy możesz ubiegać się jedynie aż IC chociaż dostałeś Mk więc jedynie zrobić to mogą osoby które były tam.
Czekam na werdykt tej jakże śmiesznej skargi.

PS: Dodam jeszcze że piszesz na mnie skargę za niby dm gdzie ja miałem powód by cie zabić a sam robisz ooc w ic. Proszę cię zastanów się nad tym co robisz.

Użytkownik Diglet edytował ten post 20 wrzesień 2015 - 02:08

#4 CiemnaStrefa

CiemnaStrefa

Pan Latos

• Konto Premium
  • 349 postów

Napisano 20 wrzesień 2015 - 11:45

Zabicie dla hajsu to powód? wszędzie pełno kamer i świadków, a hitmani mają zabijać dyskretnie. Po ch** odegrałeś akcje przed kasynem? Ja cały czas byłem w kasynie, nigdzie nie wychodziłem, może to potwierdzić mój kolega Albion Sanders. Mogłeś odegrać to przy mnie, nie sapał bym się aż tak.

#5 Diglet

Diglet

Mechanik

• Gracz
  • 4 postów

Napisano 20 wrzesień 2015 - 12:52

Źle do tego podchodzisz "zabicie dla hajsow" Taka moja praca, zabijam na zlecenie do tego dochodzi opłata za wykonana prace, nie było tam żadnego dm bo powód Ic posiadalem. Co do twojego kolegi jego nie biorę pod uwagę bo co chwile odwala, co do kamer to jest sprawa Ic więc po twojej śmierci twój "kolega" może zgłosić to ic na policję że coś takiego zaszło, byłem zamaskowany więc mogą szukać ale ic :)
To tyle co chciałem powiedzieć, czekam na werdykt.

Użytkownik Diglet edytował ten post 20 wrzesień 2015 - 12:59

#6 CiemnaStrefa

CiemnaStrefa

Pan Latos

• Konto Premium
  • 349 postów

Napisano 20 wrzesień 2015 - 16:38

Skoro grałeś tą ,,akcje'' to poproszę o konkretne dowody - bo ja z kasyna nie wychodziłem - a poza tym co z tego, że grałeś akcje pod kasynem skoro ja jej nie widziałem? Dlatego wygląda teraz to tak jak wygląda czyli wszedłeś zabiłeś dla hajsu i wyszedłeś - mogłeś przynajmniej poczekać jak wyjdę z kasyna i zabić mnie bez świadków :)

#7 kubuś

kubuś

Zbanowany

• Zablokowany
  • 50 postów
  • Nick SA-MP:albion luevano gangster pierwszy

Napisano 20 wrzesień 2015 - 16:43

PODPIS
Byłem przy tym, cały czas grałem sobie z moim kumplem w kasynie. A nagle przychodzi jakiś poje***** z spasem i zaczyna DM'ić. Żadnej akcji nie odegrałeś, a jeśli odegrałeś, to podaj jakiegoś ss.

• CiemnaStrefa lubi to

#8 Diglet

Diglet

Mechanik

• Gracz
  • 4 postów

Napisano 21 wrzesień 2015 - 00:05

PODPIS
Byłem przy tym, cały czas grałem sobie z moim kumplem w kasynie. A nagle przychodzi jakiś poje***** z spasem i zaczyna DM'ić. Żadnej akcji nie odegrałeś, a jeśli odegrałeś, to podaj jakiegoś ss.

Osoba która spami i takie inne nie Powinna się tutaj nawet wypowiadać :) nie jesteś ze skarga Powiązany więc dlaczego się tutaj udzielasz? zaufany gracz widział jak odegrałem akcje (nie Gram na F8) też ma się tu wypowiedzieć? Ja już swoje powiedziałem, byl powod ic to nie byl zaden dm dodam by osoba która cały czas odwala się nie wypowiadala tutaj gdyż nie jest z tą sprawą powiązana.
Czekam na werdykt.

Użytkownik Diglet edytował ten post 21 wrzesień 2015 - 00:11

#9 Kruchy

Kruchy

Newbie

• Gracz
  • 19 postów
  • Nick SA-MP:Tony_Villano

Napisano 21 wrzesień 2015 - 01:52

Powiem krótko i na temat (mam nadzieje) nie bronie tu nikogo tylko pisze jak było.

Owszem stałem pod kasynem i widziałem jak pisał na /me oraz /do. Co do kamer to użytkownik Diglet ma racje, twój kolega może iśc i zgłośic to na komisariacie.

/edit1: Mówisz ze Diglet DM'i a sam niewiniątkiem nie jesteś. Robisz ooc w ic a na innych piszesz skarge

Użytkownik Kruchy edytował ten post 21 wrzesień 2015 - 01:54

#10 kubuś

kubuś

Zbanowany

• Zablokowany
  • 50 postów
  • Nick SA-MP:albion luevano gangster pierwszy

Napisano 21 wrzesień 2015 - 04:18

dobra bo zaraz jeszcze zbiorą sie tutaj wszystkie krawaty i jeszcze urzednik saints przyleci, czekac na werdykt

#11 Morasznik

Morasznik

Legenda

• Gracz
  • 2142 postów
  • Nick SA-MP:Frank_Morashi

Napisano 21 wrzesień 2015 - 20:31

Ricardo_Latos otrzymuje 10 min AJ za OOC w IC.

Max_Collins miał powód IC, możemy uznać że jest wariatem i dlatego zaczął do ciebie strzelać.

#12 Morasznik

Morasznik

Legenda

• Gracz
  • 2142 postów
  • Nick SA-MP:Frank_Morashi

Napisano 21 wrzesień 2015 - 20:32

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych