Skocz do zawartości

[A][A] Polscy artyści na scenie hip hopu


panicz dawid ciara

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, hej. 

Przejdę od razu do tematu, każdy albo większość wie, że na scenie HIP HOPU mamy kilku, kilkunastu nowych artystów, niektórzy są znani od wielu lat ponieważ zaczynali od zwykłych nagrywek, niektórzy wystartowali na pełnej kurwie przy pomocy pieniędzy.

 

Wydaje mi się, że jest tego za dużo i szybko się przejada, sam pamiętam Bedoes nagrywał z napsterem i innymi, teraz kontakt między nimi jest dość słaby, tutaj nie będę raczej pisał o kaenie ale szybko odpadł ze sceny, malik montana - wybył się szybko ale zastopował swoimi nagraniami, o sentino tutaj nie wspomnę co odjebał bo szkoda słów, jest mnóstwo młodych raperów, którzy mają po kilkanaście mln wyświetleń są oczywiście znani jak taki Multi, Beteo i inni. Są skromni raperzy oraz Ci bardziej popularni. Jak oceniacie teraźniejszy HIPHOP Waszym zdaniem. 

Edytowane przez Dawid
Odnośnik do komentarza

 

Ja oceniam takie 8/10 bo Quality dobre robią, co by nie było, stajesz się bardziej bogatszy, bardziej sławny to zaniedbujesz swoich ziomków.

Czy jest tego za dużo? No jest dużo, bo dużo jest hip-hopowców i tyle.

Kiedyś nikt nie podchodził aż tak do tego undergroundowego typu muzyki, ale ludzie zobaczyli że jednak wpada w ucho i da się zarobić z tego dobre sosiki. 

Btw, nie wiem czy to jakiś bait, ale kogo ty wymieniasz? Multi, Beteo? BEDOES?

Kaen nie odpadł ze sceny, raczej nie ma teraz pomysłów na kawałki.

" Skromni raperzy , oraz ci bardziej Popularni "

Chyba chodziło ci o

" Raperzy którzy grają pod swoje a Raperzy którzy robią coś co teraz jest na topie "

Zobacz sobie JwP, Łysola, Ero czy kogokolwiek innego, jadą z swoim tematem i nie potrzebują aż tak wielkiego fejmu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

 

Ja oceniam takie 8/10 bo Quality dobre robią, co by nie było, stajesz się bardziej bogatszy, bardziej sławny to zaniedbujesz swoich ziomków.

Czy jest tego za dużo? No jest dużo, bo dużo jest hip-hopowców i tyle.

Kiedyś nikt nie podchodził aż tak do tego undergroundowego typu muzyki, ale ludzie zobaczyli że jednak wpada w ucho i da się zarobić z tego dobre sosiki. 

Btw, nie wiem czy to jakiś bait, ale kogo ty wymieniasz? Multi, Beteo? BEDOES?

Kaen nie odpadł ze sceny, raczej nie ma teraz pomysłów na kawałki.

" Skromni raperzy , oraz ci bardziej Popularni "

Chyba chodziło ci o

" Raperzy którzy grają pod swoje a Raperzy którzy robią coś co teraz jest na topie "

Zobacz sobie JwP, Łysola, Ero czy kogokolwiek innego, jadą z swoim tematem i nie potrzebują aż tak wielkiego fejmu.

 

 

wymieniłem tutaj tych, którzy są tutaj można powiedzieć znani, bo raczej jak ja tutaj TPS'a nikt nie słucha -,-

w/w słucham dla nowego klipu i oceny(multi, bedo etc)

 

jwp, ero znam ;]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

 

Ja oceniam takie 8/10 bo Quality dobre robią, co by nie było, stajesz się bardziej bogatszy, bardziej sławny to zaniedbujesz swoich ziomków.

Czy jest tego za dużo? No jest dużo, bo dużo jest hip-hopowców i tyle.

Kiedyś nikt nie podchodził aż tak do tego undergroundowego typu muzyki, ale ludzie zobaczyli że jednak wpada w ucho i da się zarobić z tego dobre sosiki. 

Btw, nie wiem czy to jakiś bait, ale kogo ty wymieniasz? Multi, Beteo? BEDOES?

Kaen nie odpadł ze sceny, raczej nie ma teraz pomysłów na kawałki.

" Skromni raperzy , oraz ci bardziej Popularni "

Chyba chodziło ci o

" Raperzy którzy grają pod swoje a Raperzy którzy robią coś co teraz jest na topie "

Zobacz sobie JwP, Łysola, Ero czy kogokolwiek innego, jadą z swoim tematem i nie potrzebują aż tak wielkiego fejmu.

trzeba mieć niepokolei w głowie, żeby słuchać otsochodzi

Odnośnik do komentarza

trzeba mieć niepokolei w głowie, żeby słuchać otsochodzi

Niepokolei to cie mama z tatom robili, że nie potrafisz wyrazić normalnie swojej krytyki, więc rzucasz mięsem mówiąc,  że " ktoś ma niepokolei w głuoffie "

Edytowane przez hyoou
Odnośnik do komentarza

"Dla SYFU"

Tak to jest jak sie ma mózg pokroju wiewiórki i wszystko inne co nie jest związane z afroamerykańskim rapem to syf.

Przypominasz mi trochę K-popowe idolki bezbeku xD

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=L2Sc9jJp_dA

 

https://www.youtube.com/watch?v=D0LyJqzaT2Q

 

jak widzisz, to nawet nie jest 1/5 dobrej polskiej rap-sceny, ale to, co ty pokazałeś jest kurwa chyba większym dnem od bonusa, bo słuchając jego muzyki jest przynajmniej uśmiech na twarzy.

Odnośnik do komentarza

XDDD

DAWAĆ TEDEGO I MÓWIĆ  ŻE TO JEST DOBRA RAP SCENA O CIE CHUJ XD

+ ŻABSON XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Szczam ze śmiechu niemiłosiernie

oni promują ameryczke w polsce i już trochę prymitywow wyciągnęli z epoki słuchania reto

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Ja raczej trzymam się starych wyjadaczy bądź ludzi którzy wydają płyty w wytwórniach tych z większym doświadczeniem.

Jeżeli chodzi o to nowe, coś. Ten Bedoes, jakiś Sentino ja to nawet od SB mafii trzymam się z dala. Teraz mamy takie czasy że np. Włodi dalej wydaje płyty i fajnie się tego słucha. Dlatego wole się trzymać tych którzy nie pierwszy raz wydają płytę, mają doświadczenie i wiadomo czego możemy się spodziewać.

Co do nowszych na scenie to Otsochodzi, Leh, Guzior czy Knap  podchodzą mi bardzo i jaram się tym co tworzą.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...