Skocz do zawartości

[A][A] Polscy artyści na scenie hip hopu


panicz dawid ciara

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zamierzam czytać żadnych wcześniejszych postów w tym temacie więc może ktoś przede mną (w co wątpię) to napisał, ale...

 

Małe uściślenie jeśli chodzi o nazwę tematu - raperzy to nie artyści tylko patolarze

 

Jak ten Sknerus to chyba dzisiejszy Testoviron

Ciśnie beke a Polaczki to łykają XDD

Odnośnik do komentarza

co ty mi tu z argumentami wyskakujesz jak twoj post to "ty masz na chacie patole i sluchasz ed sheran" XD

napisales ze polski rap to gowno i napisales ze to patola i tyle o to mi chodzilo ty chyba serio jestes taki glupi bk z cb koles a i spaduwe robie z tematu bo rozmowa z gosciem co ma kaczke na profilowym nie ma sensu elo

Odnośnik do komentarza

no i kurwa szanuje bo multi za kilka lat osiągnie sukces wy patusiarskie cebule

Myślałem że to temat o rapie a nie kurwa o disco polo XDDDDDDD 

Jeżeli dla Ciebie wyrażenie hejtu "że jest gównem" bo jest gównem i dużo mu brakuje do jakiejś rewelacji  to od razu bycie cebulą to serio jesteś człowiekiem bez gustu lub osobą która podąża za "trendem". Jeżeli branie auta na lizing to dla Ciebie "osiąganie sukcesu" to nie ma w tobie żadnej ambicji. **płacz nygaheja** Ehh... człowiek się nie zmienia multi po 4 latach gry w minecrafta dalej szuka diamentów. :/

 

Dodam jeszcze że największą cebulą jaka się okazała jest właśnie multi po rozbiciu mercedesa... dlaczego? Bo wziął kolejnego mercedesa w lizing by pokazać jakimi wszyscy jesteśmy polaczkami-cebulaczkami i tak właśnie powstał testoviron 2017 adasdasfoijasfjipsdf 

Edytowane przez Elem
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Myślałem że to temat o rapie a nie kurwa o disco polo XDDDDDDD 

Jeżeli dla Ciebie wyrażenie hejtu "że jest gównem" bo jest gównem i dużo mu brakuje do jakiejś rewelacji  to od razu bycie cebulą to serio jesteś człowiekiem bez gustu lub osobą która podąża za "trendem". Jeżeli branie auta na lizing to dla Ciebie "osiąganie sukcesu" to nie ma w tobie żadnej ambicji. **płacz nygaheja** Ehh... człowiek się nie zmienia multi po 4 latach gry w minecrafta dalej szuka diamentów. :/

 

Dodam jeszcze że największą cebulą jaka się okazała jest właśnie multi po rozbiciu mercedesa... dlaczego? Bo wziął kolejnego mercedesa w lizing by pokazać jakimi wszyscy jesteśmy polaczkami-cebulaczkami i tak właśnie powstał testoviron 2017 adasdasfoijasfjipsdf 

sam nie słucham multiego, ale szanuje go, bo jak na jego początki wcale nie jest zle i co ma wlasciwie przeszlosc do tego, co robi teraz, bo nie rozumiem. i skad ta pewność, ze ma auto w lizing?? XDD już wole sluchac jego tworczosci niż jakiegoś pseudola o nickname otsochodzi z tym cwokiem takoheminhwaj, jak to oni nie robia hajsuw z rapu powoli. a wracając do multiego, po prostu zjezdzam ludzi, którzy to nie mowia jaki to on kurwy zly nie jest, a sami sluchaja tego jebanego wasacza z tym otsochdozi.

Odnośnik do komentarza

W chuju mam czy słuchasz czy nie nigdzie nie napisałem że cię przez to szkaluje czy coś a przeszłość ma to do tego że multi tak kieruje siebie,swoją osobę oraz wizerunek i tak jest postrzegany. Jeżeli kasujesz mercka za 180tysi i tydzień później kupujesz kolejnego tego samego za 180tysi no to chyba coś jest nie tak? To jest okazywanie wyższości nad innymi czy jak? Po za tym chyba boxdel baron "jutjuber" mówił chyba to na jakimś strumyku. Te inne gówna o których mówiłeś że napierdala o hajsie wzięło się z jebanego kompleksu na temat ameryki dzizys i to nie dotyczy tylko mutliego otoniechodzi czy inne pseudo chuj wie co.

 

 

Znalazłem 0:34

 

https://youtu.be/5j76xMWWQwc

Edytowane przez Elem
Odnośnik do komentarza

o co wam chodzi ludzie przecież te rozbite auta w liezeazingu to ich życie i niewiele was to powinno obchodzić. słuchajcie hippopu i nie interere w cudzych majtach

Jeżeli słuchasz rapera, to słuchasz jego tekstu tak? (Patrz jak ci światopogląd zepsulem) ogladasz jego wywiady, interesujesz się jego osobą bądź ją krytykujesz... Tak jest nie tylko z raperami ale np też piłkarzami a same media nagłaśniają to ile kto jaki ma majątek iksde więc trudno przejść koło tego obojętnie jak ktoś nawija o tym ile ma "keszu" itd. A po za tym hip hop to kultura a rap to jeden z 5 elementów hip hopu ...

Edytowane przez Elem
Odnośnik do komentarza

mi obojętne ile kto ma majtek i jakie auta. media sobie mogą pisać co chcą, pelikany łykają każdy chłam. prosze pana światopogląd mi zepsuł pan bo uważałem za powszechną wiedzę, że w hippopie teksty piszą eksperci w wytwórniach a nie marjonetki z mikrofonami

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...