Skocz do zawartości

[Skarga]Rayan_Golas


Władziu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Rayan_Golas
Nick oskarżającego: Cris_Aveiro
Powód: DM
Kara (proponowana): Dość długie AJ
Wyjaśnienie: Dzisiaj na schodach DMV stałem sobie skuterkiem, nagle wjechał Fera Sandkingiem przejeżdżając po mnie (Niestety brak SS). Napisałem na OOC "Kurwa, Fera". Odjechali, odjechałem też. Później podjechałem sobie pod bank, stoję nic nie pisząc nagle wychodzi Rayan wyciąga miotacz, ale jednak się rozmyśla i woli mnie podziurawić z karabinu. Tłumaczy się tym, że wkurwiam ich jeżdżeniem za nim. Gdzie ja skuterkiem będę doganiać Sandkinga...
Screeny (obowiązkowe): http://imgur.com/RdZWIx0

Odnośnik do komentarza

wyciagnalem m4 bo mi sie miotacz skonczyl XD Ale nie ważne, denerwujesz nas wkurw**** i jeździsz ciągle za nami. Co nie spojrzeć to stoisz obok albo za nami i próbujesz nam przydupasić żebyśmy ci dali kasę czy coś więc teraz się nie spinaj o byle co, bo kilka osób może potwierdzić, że jesteś natrętny i trzymasz tylko palec na f8, żeby się poskarżyć, serdecznie pozdrawiam Golas :))))

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Jakoś żadnej wiadomości o tym "natręctwie" nie dostałem wcześniej. Dopiero zacząłeś to pisać jak poinformowałem Cię o skardze. 

Widzę, że zebrała się cała wasza grupa już. Gdy poprosiłem admina o speca na was bo wiecznie OOC w IC i DM to dwóch z was albo trzech w ciągu 5 minut otrzymało jakieś kary.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym się wypowiedzieć co do tej skargi może to być istotna rzecz w tej sprawie
Oto ten pan co napisał skarge to jest "TYPOWY NOOB Z MRUCZNIKA" Widzi że ktoś ma pieniądze lub jezdzi lepszym autem, meczy przysłowiowo DUPE nastepnie zaczyna dm'ić z daleka i zaczepiać a że akurat ja oraz golas i inne nasze otoczenie nie używa f8 tzw. "SS" Bo wiem że to jest dziecinne zachowanie zaczepiać a pózniej płakać i wstawiać na forum. Ja osobiscie gram już długo na tym serwerze i codziennie mam z tym styczności a zarazem ludzie co są ze mną, wiec dlaczego miał tego oto DEBILA nie zabić jeżeli administracja nic nie zrobi, a będzie jezdził zaczepiał i mówił "daj hajs" To dla mnie powinno odrazu być karane WARNEM ponieważ przyjzie ci taki zjeb męczy dupe zaczepia a później płacze.
                 Bez powodu nie ma DM.- PYRA

PS. Za tą skargę drogi kolego, za publiczne bezpodstawne oskarżanie, zadbam o to żeby twoja gra była jedną wielką zmorą :)

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...