Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga] Gilbert_Szmer

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Shank

Shank

• Weteran
  • 1638 postów
  • Nick SA-MP:Matt Blakes

Napisano 25 wrzesień 2015 - 19:41

Nick oskarżonego: Gilbert_Szmer
Nick oskarżającego: Matt_Blakes
Powód: Bugowanie /ob, DM2, OOC w IC i wiele więcej.
Kara (proponowana): Ban, tylko taka kara będzie tutaj odpowiednia.
Wyjaśnienie: Pierwszy pościg za tym graczem skończył się /q z jego strony. Podczas drugiego cały czas bugował /ob, zabił innego gracza, śmiał się na /b z kary za /q i groził wyjściem z gry. Po całej akcji zrobił OOC w IC. Takich "graczy" trzeba tępić.
Screeny (obowiązkowe):
Spoiler

#2 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3607 postów
  • Nick SA-MP:Claudia Lavric

Napisano 26 wrzesień 2015 - 16:27

Oskarżony ma 24h na zapoznanie się ze skarga oraz wypowiedź

#3 miszore

miszore

Zbanowany

• Zablokowany
  • 15 postów

Napisano 26 wrzesień 2015 - 20:58

Gosciu, piszesz na mnie skarge. Nakładasz na mnie ssy a sam odpierdalałeś. Gonisz mnie przez pół miasta napierdalając BH potem gdy sie strzelamy w kanałach napierdalasz do mnie tak zwanym ''CZIKEN RASZEM'' wpisywałeś /ob pięc razy na sekunde co wiąże się z tym że nadużywasz komendy. Gdy zabiłem twojego 'kolegę' zaczałeś spamować na mnie /ob i próbowałeś mnie zabić, a ja nie miałem zamiaru siedzieć 2 h w DeMorgan więc postanowiłem CIę ostrzelić. No niestety nie udało mi się, poszedłem do Morgan i w czasie mojej odsiadki dostałem warna za tą akcje więc myślę że za tą ''akcje'' która była zjebana bo zamiast odgrywać postanowiłeś do mnie napierdalać z 50 metrów z M4 a potem BHować do mnie i robić czikenrasz abym Cie nie zabił. Nie potrzebną gównoburze wywołałeś bo gdybyś mi nie dawał 8 WL za to że Cię potrąciłem jak akurat był LAG serwera a potem byś mnie nie gonił przez pół LS to na pewno bym do Ciebie nie zaczynał mój drogi kolego. Pozostawiam głos administracji jak już mówię, warna jednego dostałem.

#4 Władziu

Władziu

Obeznany

• Gracz
  • 78 postów

Napisano 26 wrzesień 2015 - 22:15

Podpisuje się, ciągle DD/CZ, niestety skrinów brak. Następnym razem zrobię :>

#5 Pluszak

Pluszak

Pro

• Sponsor
  • 367 postów
  • Nick SA-MP:Jonny Derp

Napisano 26 wrzesień 2015 - 22:30

Podpis :D Szkodnik serwerowy i tyle :E Ciągłe DD/CZ, uciekanie na ESC i porażenie mózgowe. 

#6 miszore

miszore

Zbanowany

• Zablokowany
  • 15 postów

Napisano 26 wrzesień 2015 - 23:12

Podpis :D Szkodnik serwerowy i tyle :E Ciągłe DD/CZ, uciekanie na ESC i porażenie mózgowe. 

Porażenie mózgowe to może mieć twoja stara a nie ja :v

#7 Pluszak

Pluszak

Pro

• Sponsor
  • 367 postów

Napisano 26 wrzesień 2015 - 23:19

Porażenie mózgowe to może mieć twoja stara a nie ja :v

Dobra, z dziećmi nie gadam.

#8 miszore

miszore

Zbanowany

• Zablokowany
  • 15 postów

Napisano 26 wrzesień 2015 - 23:40

Dobra, z dziećmi nie gadam.

I dobrze, jak masz zamiar obrażać to wypierdalaj XD

#9 Władziu

Władziu

Obeznany

• Gracz
  • 78 postów

Napisano 26 wrzesień 2015 - 23:46

Udało mi się zrobić tylko jednego skrina.

http://imgur.com/DzDj4zV

#10 Pluszak

Pluszak

Pro

• Sponsor
  • 367 postów

Napisano 26 wrzesień 2015 - 23:57

Ja mam dwa. Jeden z DM  http://imgur.com/3gkIJvJ a ten z jazdy niewidzialnym autem BU  http://imgur.com/ogKUgOJ

#11 miszore

miszore

Zbanowany

• Zablokowany
  • 15 postów

Napisano 27 wrzesień 2015 - 10:08

Udało mi się zrobić tylko jednego skrina.

http://imgur.com/DzDj4zV

Tutaj to ja drogi kolego stałem w miejscu, ale mniejsza. Prawda, lekko go jebłem ale nie było to celowe.

Ja mam dwa. Jeden z DM  http://imgur.com/3gkIJvJ a ten z jazdy niewidzialnym autem BU  http://imgur.com/ogKUgOJ

Przyznaje, tutaj Cię zabiłem nie odgrywając i należy mi się za to kara. Ale z tym BU to nie miałem jakiego kolwiek pojęcia że można jeździć niewidzialnymi pojazdami, potem admin mnie upomniał abym nim nie jeździł i mu oddał to zrobiłem to.

#12 Władziu

Władziu

Obeznany

• Gracz
  • 78 postów

Napisano 27 wrzesień 2015 - 11:19

Stales w miejscu XDDD Na was to chyba trzeba filmy cale nagrywać.

#13 miszore

miszore

Zbanowany

• Zablokowany
  • 15 postów

Napisano 27 wrzesień 2015 - 12:20

Stales w miejscu XDDD Na was to chyba trzeba filmy cale nagrywać.

To nagraj, czekam. Jak jestem takim potworem serwerowym dlaczego tego nie zrobiłaś od razu ?

#14 Shank

Shank

• Weteran
  • 1638 postów
  • Nick SA-MP:Matt Blakes

Napisano 27 wrzesień 2015 - 12:24

Gosciu, piszesz na mnie skarge. Nakładasz na mnie ssy a sam odpierdalałeś. Gonisz mnie przez pół miasta napierdalając BH potem gdy sie strzelamy w kanałach napierdalasz do mnie tak zwanym ''CZIKEN RASZEM'' wpisywałeś /ob pięc razy na sekunde co wiąże się z tym że nadużywasz komendy. Gdy zabiłem twojego 'kolegę' zaczałeś spamować na mnie /ob i próbowałeś mnie zabić, a ja nie miałem zamiaru siedzieć 2 h w DeMorgan więc postanowiłem CIę ostrzelić. No niestety nie udało mi się, poszedłem do Morgan i w czasie mojej odsiadki dostałem warna za tą akcje więc myślę że za tą ''akcje'' która była zj****a bo zamiast odgrywać postanowiłeś do mnie na*********ć z 50 metrów z M4 a potem BHować do mnie i robić czikenrasz abym Cie nie zabił. Nie potrzebną gównoburze wywołałeś bo gdybyś mi nie dawał 8 WL za to że Cię potrąciłem jak akurat był LAG serwera a potem byś mnie nie gonił przez pół LS to na pewno bym do Ciebie nie zaczynał mój drogi kolego. Pozostawiam głos administracji jak już mówię, warna jednego dostałem.

Huhu, jaki teraz niewinny się wydajesz, naprawdę. Nie ośmieszaj się gościu, to co powyżej napisałeś, to jeden wielki stek bzdur. To, że dostałeś warna za tą akcję ze mną zapewne też, bo nic takiego nie widziałem, a więc dochodzą nam jeszcze kłamstwa OOC. Mamy sprawdzić logi? Warna mogłeś dostać, ale zapewne za coś innego, bo odwalasz cały czas :)

Edit:
Oskarżony ma już bana na innym koncie, a więc robi BE.
http://mrucznik-rp.p...pl/apelacje/351

Wnioskuję więc o listę bez UB dla tego osobnika.

Użytkownik Shank edytował ten post 27 wrzesień 2015 - 13:02

#15 Dragho

Dragho

Legenda

• Gracz
  • 1808 postów
  • Nick SA-MP:Draco Verone

Napisano 27 wrzesień 2015 - 20:26

Skarga rozpatrzona pozytywnie!

Gracz Gilbert_Szmer zostaje ukarany karą Warna.

#16 Dragho

Dragho

Legenda

• Gracz
  • 1808 postów

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.

#17 Dragho

Dragho

Legenda

• Gracz
  • 1808 postów

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych