Skocz do zawartości

#37 - GTA V


Mrucznik

Mrucznik Role Play na GTA V  

307 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy grałbyś na Mruczniku na GTA V

    • Tak
      143
    • Nie mam GTA V, ale kupiłbym by pograć na Mruczniku
      24
    • Nie mam komputera, który uciągnąłby GTA V, ale kupiłbym, aby pograć na Mruczniku
      18
    • Nie, nie mam GTA V
      13
    • Nie, nie mam komputera, który uciągnałby GTA V
      56
    • Nie
      47
  2. 2. Na jakiej platformie widział byś serwer

    • GT-MP - serwery do 1000 graczy online, brak synchronizacji ruchu ulicznego i pieszego (brak botów jak w samp)
      189
    • FiveM - serwery do 32(64) graczy online, synchronizacja ruchu ulicznego i pieszego (boty jak GTA Online)
      91


Rekomendowane odpowiedzi

Po za tym GT-MP ma straszne spadki FPS XD

I go często crash'uje xd

FiveM Ma mało slotów ale z doświadczenia wiem że można je bugowac xD

ale ma stale FPSy

[iKorektor]: Brak zaznaczonego tekstu.
Odnośnik do komentarza

 

Po za tym GT-MP ma straszne spadki FPS XD

I go często crash'uje xd

FiveM Ma mało slotów ale z doświadczenia wiem że można je bugowac xD

ale ma stale FPSy

[iKorektor]: Brak zaznaczonego tekstu.

 

no wallhack juz pisany do gta 5 dla cb chyba co?

 

 

fivem jest o wiel wiele lepszy niz gt-mp i tyle elo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

no wallhack juz pisany do gta 5 dla cb chyba co?

 

 

fivem jest o wiel wiele lepszy niz gt-mp i tyle elo.

xDDDDDDDDD Już napisany xD Nie no.. nie bawię się

 

Nie

Nie kazdy ma gta V

To nie znaczy że nie można postawić serwera. Myślę że SAMP dalej będzie i Mruk będzie miał 2 projekty

już we to xd

Odnośnik do komentarza

Da się uruchomić nawet na takim złomie:

  • intel i3 3110m
  • 3 gb ram
  • intel hd graphics 4000

I to bez fizycznego majstrowania przy tym laptopie.

próbowałem wszystkiego, 8gb ram ddr4, i5 7500 i intel hd graphics nie daje rady z gta 5 na single O.o

Odnośnik do komentarza

Jestem na nie, większość osób odejdzie bo nie mają na to maszyn.. Mi osobiście pójdzie na 20 fps na najniższych czuję, że może to nie wypalić.. Skąd nagła zmiana na GTA V? Może zmieńmy platformę na MTA lub coś.. Bo kurde coś czuję, że może i przybędzie pare osób ale nie będzie wielkiej rewelacji.. Tak samo, niektórzy nie mają kieszonkowego czy  nawet z wypłaty im nie starcza na to żeby kupić taką gierce. Osobiście jestem neutralnie do tego nastawiony, ponieważ słabo to widzę z tutejszych mrucznikowców. Anty-czit na pewno będzie lepszy niż ten :D 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza

Jestem na nie, większość osób odejdzie bo nie mają na to maszyn..Mi osobiście pójdzie na 20 fps na najniższych czuję, że może to nie wypalić.. Skąd nagła zmiana na GTA V? Może zmieńmy platformę na MTA lub coś.. Bo kurde coś czuję, że może i przybędzie pare osób ale nie będzie wielkiej rewelacji.. Tak samo, niektórzy nie mają kieszonkowego czy  nawet z wypłaty im nie starcza na to żeby kupić taką gierce. Osobiście jestem neutralnie do tego nastawiony, ponieważ słabo to widzę z tutejszych mrucznikowców. Anty-czit na pewno będzie lepszy niż ten  :D

 

 

Przecież gta 5 nie ma wymagań z kosmosu.  :huh: poza tym jest swietnie zoptymalizowane. I na twojego (rzekomo) nowego kompa powinno pojsc, nie wiem co ty kupiles, ale za 1700 poskladasz kompa do gta v. I o gta 5 byla mowa już jakiś czas temu btw, nie wiem gdzie przebywales wtedy

Edytowane przez mvx
Odnośnik do komentarza

 

Przecież gta 5 nie ma wymagań z kosmosu. :huh: poza tym jest swietnie zoptymalizowane. I na twojego (rzekomo) nowego kompa powinno pojsc, nie wiem co ty kupiles, ale za 1700 poskladasz kompa do gta v. I o gta 5 byla mowa już jakiś czas temu btw, nie wiem gdzie przebywales wtedy


a co jeśli jest np. studentem i na mruku pyka sobie na lapku? Skąd ma nagle wziąć z dupy na kompa do gta 5? btw. kupowanie kompa tylko po to, żeby grac na mruku xD

 

 

jak ktos ma wiertarke a nie komputer to niech sobie zarobi na lepszy a nie na garnuszku rodziców ot co


a co jeśli ktoś jest niepełnoletni typie? Na dodatek mieszka w odizolowanej miejscowości. Myśl, nie każdy ma możliwość zarobku ;) Edytowane przez Czarno mi
Odnośnik do komentarza

Jestem na nie, większość osób odejdzie bo nie mają na to maszyn.. Mi osobiście pójdzie na 20 fps na najniższych czuję, że może to nie wypalić.. Skąd nagła zmiana na GTA V? Może zmieńmy platformę na MTA lub coś.. Bo kurde coś czuję, że może i przybędzie pare osób ale nie będzie wielkiej rewelacji.. Tak samo, niektórzy nie mają kieszonkowego czy  nawet z wypłaty im nie starcza na to żeby kupić taką gierce. Osobiście jestem neutralnie do tego nastawiony, ponieważ słabo to widzę z tutejszych mrucznikowców. Anty-czit na pewno będzie lepszy niż ten :D

 

Ten pomysł z mta nie jest taki zły...
Odnośnik do komentarza

a co jeśli jest np. studentem i na mruku pyka sobie na lapku? Skąd ma nagle wziąć z dupy na kompa do gta 5? btw. kupowanie kompa tylko po to, żeby grac na mruku xD

w wieku 17 lat on nie studiuje - to po pierwsze. poza tym na kompa zeby pograc w gta 5 nie trzeba wydawac majatku. napisal status, ze niedawno kupil nowego kompa. a czy kupil kompa specjalnie do gtasa to nwm ale funny by to było XD

 

/ mam lapka za 1,8k i na gta5 wyciagam ~30fps pozdro

Edytowane przez mvx
Odnośnik do komentarza

Ten pomysł z mta nie jest taki zły...

Nie każdy jest super programistą jak widać... Wychodzi na to że łatwiej jest się obsługiwać csharpem niż lua. Po za tym w Gtmp można z tego co mi wiadomo robić interfejs oparty na html'u. :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...