Skocz do zawartości

#37 - GTA V


Mrucznik

Mrucznik Role Play na GTA V  

307 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy grałbyś na Mruczniku na GTA V

    • Tak
      143
    • Nie mam GTA V, ale kupiłbym by pograć na Mruczniku
      24
    • Nie mam komputera, który uciągnąłby GTA V, ale kupiłbym, aby pograć na Mruczniku
      18
    • Nie, nie mam GTA V
      13
    • Nie, nie mam komputera, który uciągnałby GTA V
      56
    • Nie
      47
  2. 2. Na jakiej platformie widział byś serwer

    • GT-MP - serwery do 1000 graczy online, brak synchronizacji ruchu ulicznego i pieszego (brak botów jak w samp)
      189
    • FiveM - serwery do 32(64) graczy online, synchronizacja ruchu ulicznego i pieszego (boty jak GTA Online)
      91


Rekomendowane odpowiedzi

w wieku 17 lat on nie studiuje - to po pierwsze. poza tym na kompa zeby pograc w gta 5 nie trzeba wydawac majatku. napisal status, ze niedawno kupil nowego kompa. a czy kupil kompa specjalnie do gtasa to nwm ale funny by to było XD

 

/ mam lapka za 1,8k i na gta5 wyciagam ~30fps pozdro

 

 

Akurat mam kompa za 1.8k intel i5 7500 3.4ghz x4 do tego ram ddr4 2400Mhz 8gb i intel hd graphics. W cs go na low wyciągam 120fps, a w gta 5 moze 25 + podczas jazdy zanikają textury ;)

Odnośnik do komentarza

RUBCIE NA GTA PIENC TO WRUCE ZROBIMY TDK JAK ZA DAWNYCH CZASOW I WGL. ALE BYM SE POGRAL UHUHUHU KOLEJNE 4 LATA ZYCIA ZMARNOWANE JAK NA SAMP XDXDXD

 

 

gta 5 ma taka optymalizacje ze piekarnik boscha z wyswietlaczem by je uciagnal x D wystarzcy tylko prad miec

  • Like 5
Odnośnik do komentarza

Od dawna marzy mi się erpe na GTA V. Jeżeli #3.0 powstanie na GT-MP to rzucam wszystko, szykuje igłę i wstrzykuje je sobie prosto w żyły.

Mam nadzieję, że stworzenie takiego serwera nie będzie trwało tyle, ile "legendarnej" już mapy (w 2011 był nawet "licznik świetlny" :P).

FiveM nie ma sensu bo w 32-64 osoby to będzie gówno a nie roleplay.

Odnośnik do komentarza

Zrozumcie niektórzy że wszystko się kiedyś kończy. Jeżeli mruk przejdzie do Gta:V to lepiej będzie dla niektórych. Poproście matki ojca nie wiem, idźcie do pracy w miesiąc nazbieracie na kartę za 500zł i git koniec nie ma sprawy. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

1 sprawa, kompa kupilem za 300 stówki i mam 20 fps w gta v a i ogólnie to powiem wam tak, połowa tego serwera jest na utrzymaniu rodziców więc nie wiem czy pójdą za każdym razem do rodziców po kase na gta.

GTA V kosztuje połowę tego co konto premium więc nie ciężko zaoszczędzić przykładowo w 3 miesiące i kupić jeszcze na rockstarze w promocji.

Ceny wahają się w granicach 100-110 pln, więc nie siedzieć na forum a dzwonić po rodzinie i na święta uzbieracie. Ewentualnie odpuścić sobie wykupowania premium na stronkach typu porhab hue

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Od dawna marzy mi się erpe na GTA V. Jeżeli #3.0 powstanie na GT-MP to rzucam wszystko, szykuje igłę i wstrzykuje je sobie prosto w żyły.

Mam nadzieję, że stworzenie takiego serwera nie będzie trwało tyle, ile "legendarnej" już mapy (w 2011 był nawet "licznik świetlny" :P).

FiveM nie ma sensu bo w 32-64 osoby to będzie gówno a nie roleplay.

FiveM ma zamiar rozbudowa i dodać więcej slotów co więcej tak jak było mówione są tam boty, które jeżdżą autami i chodzą po ulicach co sprawia wrażenie, że miasto nie jest opuszczone i dodaje klimatu smaczku do gry np. pościgi staja się o wiele bardziej rozbudowane nie tylko dla PD, ale też dla uciekającego, bo musi uważać na to, co jest przednim.

GT-MP niby ma więcej slotów, ale dale efekt serwera duchów co więcej bierz pod uwagę, że mapa w GTA5 jest 4 krotonie większą nisz w GTA SA, a jak wiadomo na raz nie wpuścisz tam całego bydła, bo nie każdy posiada na te chwile grę, no i tu tez mamy o wiele większe spadki FPS.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza

Popieram :) Lepiej skupić się nad Samp'em :D

 

Samp odchodzi do lamusa

GTA5 to coś nowego co w dalekiej przyszłości będzie tym samym co GTA SA tylko dajmy się temu rozwinąć.. dajmy ponowie rozłożyć skrzydła Mrucznikowi

i wyjść z nowym projektem a nie zamykajmy się tylko na jednym. Bo przecież nikt tu nie mówi o zamknięciu serwera SAMP Mrucznik.

 

[iKorektor]: Brak zaznaczonego tekstu.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...