Skocz do zawartości

Zdjęcie

#37 - GTA V

160 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Mrucznik Role Play na GTA V (300 użytkowników oddało głos)

Czy grałbyś na Mruczniku na GTA V

1. Tak (138 głosów [46.94%])

Procent z głosów: 46.94%

2. Nie mam GTA V, ale kupiłbym by pograć na Mruczniku (24 głosów [8.16%])

Procent z głosów: 8.16%

3. Nie mam komputera, który uciągnąłby GTA V, ale kupiłbym, aby pograć na Mruczniku (18 głosów [6.12%])

Procent z głosów: 6.12%

4. Nie, nie mam GTA V (13 głosów [4.42%])

Procent z głosów: 4.42%

5. Nie, nie mam komputera, który uciągnałby GTA V (56 głosów [19.05%])

Procent z głosów: 19.05%

6. Nie (45 głosów [15.31%])

Procent z głosów: 15.31%

Na jakiej platformie widział byś serwer

1. GT-MP - serwery do 1000 graczy online, brak synchronizacji ruchu ulicznego i pieszego (brak botów jak w samp) (185 głosów [67.77%])

Procent z głosów: 67.77%

2. FiveM - serwery do 32(64) graczy online, synchronizacja ruchu ulicznego i pieszego (boty jak GTA Online) (88 głosów [32.23%])

Procent z głosów: 32.23%

Głosuj

#101 Dreptacz

Dreptacz

❉ Reżyser Mrucznika ❉

• Komisja ds. Pomocy i Informacji
  • 1498 postów
  • Nick SA-MP:Matt Verwest

Napisano 03 listopad 2017 - 23:11

A ja mam pomysł taki - zostawcie na platformie samp i otwórzcie nowy na platformie gta V zobaczymy gdzie będzie więcej graczy przez załóżmy tydzień i jeżeli w gta V będzie wiecej samp wyłączcie i tyle.

nie moje pinionżki w samp !!! :(  :(  :(

#102 Basiaa

Basiaa

Expert

• Sponsor
  • 189 postów
  • Nick SA-MP:Lily Evans[*] //Lily_Shapiro//Elena_Fomin//Severo_Vaca[*]

Napisano 03 listopad 2017 - 23:20

Ale nikt tu nie mówi o wyłączeniu serwera SAMP, a tylko o pomyśle na otwarcie czegoś nowego.
Poza tym ktoś tam napisał, że może to nie przejść… po raz kolejny powiem nie patrzcie tylko na społeczność serwera SAMP'pa dajcie dojść nowym osoba poza okręgu mrukola które przyjadą z na przykład  Army III  RP czy innych serwerów RP na GTA5.

#103 giocare con me

giocare con me

• Gracz
  • 91 postów
  • Nick SA-MP:pablo_pablo

Napisano 03 listopad 2017 - 23:44

Ale nikt tu nie mówi o wyłączeniu serwera SAMP, a tylko o pomyśle na otwarcie czegoś nowego.
Poza tym ktoś tam napisał, że może to nie przejść… po raz kolejny powiem nie patrzcie tylko na społeczność serwera SAMP'pa dajcie dojść nowym osoba poza okręgu mrukola które przyjadą z na przykład  Army III  RP czy innych serwerów RP na GTA5.

jak ci z army to grają większy szajs niż ludzie stąd, a serwery w rp na gta v to jest ich aż jeden, czyli serwer. Nie pisz głupot, jak jesteś miernie doinformowana.

#104 Basiaa

Basiaa

Expert

• Sponsor
  • 189 postów

Napisano 04 listopad 2017 - 01:13

jak ci z army to grają większy szajs niż ludzie stąd, a serwery w rp na gta v to jest ich aż jeden, czyli serwer. Nie pisz głupot, jak jesteś miernie doinformowana.

Może ludzie z army i grają szajs ale wydaje mi sie że mają więcej oleju w głowie niż przykładowy Jan Poziomka

I widocznie KTOŚ tu jest nie do informowany co do istniejących serwisów polskich bo jest ich już cztery  a mruk może być piątym  :) Proponuje się odczytać doinformować i dopiero mnie pouczać. :)
Ale co do Ludzi ze serwerów GTA5 mają trochę więcej pojęcia niż co niektóre osoby na naszym kochanym serwisie :)

#105 Trivor

Trivor

BB

• Gracz
  • 102 postów
  • Nick SA-MP:Ray_Barnes

Napisano 04 listopad 2017 - 03:17

Ja bym kupil? Po ile mozna to jakos tanio kupic na necie?

#106 Elem

Elem

Zbanowany

• Zbanowany
  • 174 postów
  • Nick SA-MP:Nie gram

Napisano 04 listopad 2017 - 08:20

FiveM ma zamiar rozbudowa i dodać więcej slotów co więcej tak jak było mówione są tam boty, które jeżdżą autami i chodzą po ulicach co sprawia wrażenie, że miasto nie jest opuszczone i dodaje klimatu smaczku do gry np. pościgi staja się o wiele bardziej rozbudowane nie tylko dla PD, ale też dla uciekającego, bo musi uważać na to, co jest przednim.
GT-MP niby ma więcej slotów, ale dale efekt serwera duchów co więcej bierz pod uwagę, że mapa w GTA5 jest 4 krotonie większą nisz w GTA SA, a jak wiadomo na raz nie wpuścisz tam całego bydła, bo nie każdy posiada na te chwile grę, no i tu tez mamy o wiele większe spadki FPS.

Ilość graczy=atmosfera. Nwm czy ktoś pamięta betę sampa (to chyba 11 lat temu bylo) jak nawet nie było komend do tp'ania się tylko ludzie szukali się poprzez czat/ts'a. I dla wszystkich mapa była duża i do dziś nie wszystkie rejony San Andreas są zapełnione graczami. Jeżeli GTA V też będzie miała podział na jakiś "rejon" to nie będzie problemu z pustką. Samp upada nie oszukujmy się. Gra w niego tyle osób że wszyscy gracze mogli by zapełnić 2 średnie miasta w Polsce i jeszcze by było miejsce (dodając że zapewne żadnych akutalizacji SAMP już nie dostanie). GTA V może być ratunkiem dla mrucznika ale też i klęską. Wiemy tylko to że na sampie to już raczej nic się nie rozwinie :/
  • Basiaa lubi to

#107 Basiaa

Basiaa

Expert

• Sponsor
  • 189 postów

Napisano 04 listopad 2017 - 08:25

Ja bym kupil? Po ile mozna to jakos tanio kupic na necie?

50zł

#108 rolnik

rolnik

CHORY PSYCHICZNIE O.o

• Sponsor
  • 142 postów
  • Nick SA-MP:Lamar_Wallace

Napisano 04 listopad 2017 - 09:15

Przecież to jest bezsensu :/ Nie potraficie utrzymać i w porządku uciągnąć serwera samp a chcecie się brać za GTA V? I co, będzie tam więcej to samo czy więcej tego syfu?

• RODODENDRON lubi to

#109 panicz mateusz

panicz mateusz

niebo nie jest limitem

• Pół Administrator SA-MP
  • 2055 postów
  • Nick SA-MP:Madeline Roosevelt.

Napisano 04 listopad 2017 - 13:40

Przecież to jest bezsensu :/ Nie potraficie utrzymać i w porządku uciągnąć serwera samp a chcecie się brać za GTA V? I co, będzie tam więcej to samo czy więcej tego syfu?

Przypominam, że Mrucznik na SAMP to luźne RP. Na GTA 5 zapewne nie będzie takiej swobody, że typowy janusz biznesu podejdzie do GS'a i kupi sobie broń i zacznie strzelać. 

#110 Mrucznik

Mrucznik

lewa noga

• Zarząd
  • 322 postów
  • Nick SA-MP:John_Mrucznik

Napisano 04 listopad 2017 - 13:41

Wszystkich martwiących się o przyszłość Mrucznika na SAMP chciałbym uspokoić - Mrucznik na sampie pozostanie po otwarciu i będą działać oba te serwery. Natomiast jeśli chodzi o wspieranie serwera na sampie - tutaj też mogę Was mile zaskoczyć. Skrypt do serwera GTA V napiszemy w taki sposób, aby mógł być łatwo przeniesiony na inne platformy, wliczając w to SAMP. Najprawdopodobniej po lub przed uruchomieniem GTA V będzie mieli okazję grać na skrypcie przeznaczonym do GTA V na SAMPie.

#111 Mrucznik

Mrucznik

lewa noga

• Zarząd
  • 322 postów

Napisano 04 listopad 2017 - 13:43

Jeżeli chodzi o klimat - nadal pozostajemy przy naszym, unikalnym, luźnym RP.

#112 KGB

KGB

• Sponsor
  • 2008 postów
  • Nick SA-MP:Denis_Brandy

Napisano 04 listopad 2017 - 13:52

Jak zrobisz za parę dni GTA V to idę już kupować je.

#113 Mrucznik

Mrucznik

lewa noga

• Zarząd
  • 322 postów

Napisano 04 listopad 2017 - 13:57

Niestety, ale to raczej kwestia paru miesięcy.
  • Smoker3S lubi to

#114 ala

ala

Zbanowany

• Zbanowany
  • 583 postów
  • Nick SA-MP:alexys montechiaro

Napisano 04 listopad 2017 - 13:58

haha mrucznik się napil i głupoty wypisuje
  • skilaczi i ralph lubią to

#115 Quiks

Quiks

Jednak nie emeryt

• Sponsor
  • 440 postów
  • Nick SA-MP:Todd Moore

Napisano 04 listopad 2017 - 14:01

Jeśli masz serio tak sporą motywacje, to warto spróbować - W końcu zawsze to jest powiew nowości.

• Basiaa lubi to

#116 mlodyAdi

mlodyAdi

On do każdego pisze dziecko a udaje, że to Rafonix. :>

• Gracz
  • 122 postów
  • Nick SA-MP:Lil_Adi

Napisano 04 listopad 2017 - 14:02

zróbcie mruka na gta 5 o tak jestem na tak !!!

#117 curka ali

curka ali

Zbanowany

• Zbanowany
  • 2 postów
  • Nick SA-MP:curka_alexys

Napisano 04 listopad 2017 - 14:14

luzne rp na gta v

bede walila pacific standard co 5 min lol

• panicz mateusz, Yubel i ralph lubią to

#118 Dawid Znakomity

Dawid Znakomity

• Gracz
  • 173 postów
  • Nick SA-MP:Paco Munez.

Napisano 04 listopad 2017 - 14:39

Ty nawet nie potrafisz gościu ogarnąć gierki na SAMPie, a zabierasz się za GT-MP. 

• rolnik lubi to

#119 niceczlowiek

niceczlowiek

Zbanowany

• Zbanowany
  • 1139 postów
  • Nick SA-MP:Emmanuel Lawrence

Napisano 04 listopad 2017 - 16:33

Wszystkich martwiących się o przyszłość Mrucznika na SAMP chciałbym uspokoić - Mrucznik na sampie pozostanie po otwarciu i będą działać oba te serwery. Natomiast jeśli chodzi o wspieranie serwera na sampie - tutaj też mogę Was mile zaskoczyć. Skrypt do serwera GTA V napiszemy w taki sposób, aby mógł być łatwo przeniesiony na inne platformy, wliczając w to SAMP. Najprawdopodobniej po lub przed uruchomieniem GTA V będzie mieli okazję grać na skrypcie przeznaczonym do GTA V na SAMPie.

on klamie nie sluchajcie go 

• curka ali lubi to

#120 sharpshooter

sharpshooter

Zbanowany

• Zbanowany
  • 177 postów
  • Nick SA-MP:wojtek koziara

Napisano 04 listopad 2017 - 18:46

RUBCIE NA GTA PIENC TO WRUCE ZROBIMY TDK JAK ZA DAWNYCH CZASOW I WGL. ALE BYM SE POGRAL UHUHUHU KOLEJNE 4 LATA ZYCIA ZMARNOWANE JAK NA SAMP XDXDXD

gta 5 ma taka optymalizacje ze piekarnik boscha z wyswietlaczem by je uciagnal x D wystarzcy tylko prad miec

to mi powiedz

jak

plz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych