Skocz do zawartości

#37 - GTA V


Mrucznik

Mrucznik Role Play na GTA V  

307 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy grałbyś na Mruczniku na GTA V

    • Tak
      143
    • Nie mam GTA V, ale kupiłbym by pograć na Mruczniku
      24
    • Nie mam komputera, który uciągnąłby GTA V, ale kupiłbym, aby pograć na Mruczniku
      18
    • Nie, nie mam GTA V
      13
    • Nie, nie mam komputera, który uciągnałby GTA V
      56
    • Nie
      47
  2. 2. Na jakiej platformie widział byś serwer

    • GT-MP - serwery do 1000 graczy online, brak synchronizacji ruchu ulicznego i pieszego (brak botów jak w samp)
      189
    • FiveM - serwery do 32(64) graczy online, synchronizacja ruchu ulicznego i pieszego (boty jak GTA Online)
      91


Rekomendowane odpowiedzi

Testowaliśmy dzisiaj synchronizację GT-MP - ze strony tej modyfikacji faktycznie jest jeszcze dużo do zrobienia, jeżeli chodzi o synchro, ale devteam cały czas pracuje nad jej poprawą oraz synchronizowaniem nowych aspektów gry.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza

Testowaliśmy dzisiaj synchronizację GT-MP - ze strony tej modyfikacji faktycznie jest jeszcze dużo do zrobienia, jeżeli chodzi o synchro, ale devteam cały czas pracuje nad jej poprawą oraz synchronizowaniem nowych aspektów gry.

Oby nie pracowali ciężko bo może być lepszy niż GTA Online xD

 

I wtedy jedyne co będzie to sprawa w sądzie z tejk tu interaktiw jak w przypadku fiveM (wiem że pesymistycznie no ale...)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Testowaliśmy dzisiaj synchronizację GT-MP - ze strony tej modyfikacji faktycznie jest jeszcze dużo do zrobienia, jeżeli chodzi o synchro, ale devteam cały czas pracuje nad jej poprawą oraz synchronizowaniem nowych aspektów gry.

A Ty cały czas o tym samym - Zrobiłeś ankietę, chciałbyś poznać opinię graczy na ten temat, jednakże i tak zrobisz swoje. Przecież to mija się z celem, dlaczego? Nie potraficie utrzymać prostego serwera na sampie a pchacie się w GTA V, skoro tutaj jest tyle błędów i luk w skrypcie to jakim cudem ma być lepiej na platformie GT-MP?

Kurde, serio, chcesz w kilka miesięcy zrobić serwer pod GTA V a skrypt na sampie robisz (Ty czy kto tam)  kilka lat i efektu praktycznie zero :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Dodam ostateczny wyraz to tego tematu, chciałbym to trochę podsumować...

 

Inni zostaną, inni będą się przenosili. Wszystko nie trwa wiecznie, do ostatnich Mrucznikowych dni nie zostało dużo, choć innym się wydaję że ten serwer będzie działał jeszcze 10 lat, jak wiecie niektórzy z fejmów tego serwera odeszli z powodu nudy, nauki, czy innych życiowych spraw. Ten serwer ma na zadanie umilić wam czas, rozluźnić się, poznać kogoś Out of Character, niektórzy krytykują serwer z powodu bugów itd. Uwierzcie mi kiedy były czasy 2011-2012 

bugi, lagi, czy cheaterzy to była norma. Serwer posiadał wtedy dużo graczy, lecz 1/3 to cheaterzy którzy nie dawali serwerowi się rozwijać. 

Jak też wiecie w Polsce w czasach 17,18 wieku popadła w kryzys ponieważ jednym z tych powodów było brak reform, tak samo będzie z Mrucznikiem

jeżeli w ciągu 2 lat, Mrucznik wraz z Komisją czegoś nie wymyślą mądrego skutecznego, która zachęci graczy do prawdziego grania. To długo serwer nie pożyje na platformie GTA:SA, wszystko posiada wady, jeżeli natychmiast przejdziemy do GTA:V będziemy i tak byśmy musieli poczekać na pluginy, antycheaty itd. 

Zdaję wam się że Administracja to ostatnie G$$$$ i nic nie robi? Nic, głupszego Administracja się stara o najlepsze dla graczy co może udowodnić SmokerS, 

czy nawet Mrucznik, zdaję sobie sprawę że teraz będziecie myśleli... Yyy mrucznik wchodzi raz na rok. Wiem, lecz gdyby Mrucznikowi zależało na hajsie to nie robił by tego co robi teraz, choć wszyscy czekamy z niecierpliwością na KP, niektórych by nie było stać na ową funkcję, to tyle chciałem dodać! :) Powodzenia mrucznikowe świry. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza

A ja mam pomysł taki - zostawcie na platformie samp i otwórzcie nowy na platformie gta V zobaczymy gdzie będzie więcej graczy przez załóżmy tydzień i jeżeli w gta V będzie wiecej samp wyłączcie i tyle.

Dobrze by było, gdybyś się nauczył czytać ze zrozumieniem. Nawet przy tych 40 os da się dobrze grać. Nie masz sprzętu na gta 5 to nie grasz - proste ;p Skoro zarówno samp jak i gta 5 mają funkcjonować to twoj pomysl jest po prostu durny

 

Tylko why na platformie gtmp? xD Już z samym ruchem ulicznym oraz z pieszymi miasto będzie "żywsze". 

Odnośnik do komentarza

Chciałbym się wypowiedzieć... jeśli na sesji 28 osobowej na której wszyscy gracze są w jednym miejscu to za 60Fps spada do 25Fps Tylko kamera z pierwszej osoby daje radę na której da się grać w 40Fps. Dotyczy to jedynie wersji podstawowej Gta 5 Online, nie mam pojęcia jak wyglądało by to na platformie do tego przeznaczonej. Moim zdaniem to świetny Pomysł, ale nie wiadomo czy Rockstar będzie popierało nowe programy, mogą za to posypać się bany. (A przynajmniej tak słyszałem) (#Nie oficjalnie info) 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...