Skocz do zawartości

Zdjęcie

#37 - GTA V

160 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Mrucznik Role Play na GTA V (300 użytkowników oddało głos)

Czy grałbyś na Mruczniku na GTA V

1. Tak (138 głosów [46.94%])

Procent z głosów: 46.94%

2. Nie mam GTA V, ale kupiłbym by pograć na Mruczniku (24 głosów [8.16%])

Procent z głosów: 8.16%

3. Nie mam komputera, który uciągnąłby GTA V, ale kupiłbym, aby pograć na Mruczniku (18 głosów [6.12%])

Procent z głosów: 6.12%

4. Nie, nie mam GTA V (13 głosów [4.42%])

Procent z głosów: 4.42%

5. Nie, nie mam komputera, który uciągnałby GTA V (56 głosów [19.05%])

Procent z głosów: 19.05%

6. Nie (45 głosów [15.31%])

Procent z głosów: 15.31%

Na jakiej platformie widział byś serwer

1. GT-MP - serwery do 1000 graczy online, brak synchronizacji ruchu ulicznego i pieszego (brak botów jak w samp) (185 głosów [67.77%])

Procent z głosów: 67.77%

2. FiveM - serwery do 32(64) graczy online, synchronizacja ruchu ulicznego i pieszego (boty jak GTA Online) (88 głosów [32.23%])

Procent z głosów: 32.23%

Głosuj

#121 Barteeek

Barteeek

Elita

• Gracz
  • 437 postów
  • Nick SA-MP:Theodore Capazzo.

Napisano 04 listopad 2017 - 19:46

Dodajcie propozycjedo ankiety: Nie, nie mam gta i nie kurwa nie kupie aby pograć na mruczniku.

#122 ralph

ralph

eluwa p̶l̶a̶y̶e̶r̶ ̶r̶p

• Gracz
  • 913 postów
  • Nick SA-MP:🎃shinji takahashi🎃

Napisano 04 listopad 2017 - 20:36

Wszystkich martwiących się o przyszłość Mrucznika na SAMP chciałbym uspokoić - Mrucznik na sampie pozostanie po otwarciu i będą działać oba te serwery. Natomiast jeśli chodzi o wspieranie serwera na sampie - tutaj też mogę Was mile zaskoczyć. Skrypt do serwera GTA V napiszemy w taki sposób, aby mógł być łatwo przeniesiony na inne platformy, wliczając w to SAMP. Najprawdopodobniej po lub przed uruchomieniem GTA V będzie mieli okazję grać na skrypcie przeznaczonym do GTA V na SAMPie.

jak z ciebie taki skrypter, ze nic sam nie zrobisz, nie no zero verte zrobi ja wierze bo to jest super skrypter, naucz sie robic skrypta, bo wam najsczlowiek robil wszystko a wy tylko wgrywaliscie, powinniscie mu dac niedosc, ze tutaj zarzad to jeszcze mu placic

#123 Diesell

Diesell

• Gracz
  • 550 postów
  • Nick SA-MP:Jake Diesel

Napisano 04 listopad 2017 - 20:39

Czemu 233 osób zagłosowało a 140 gra na serwerze??

• Basiaa i Divaro lubią to

#124 Adam1284

Adam1284

Sąsiad Jacoba W.

• Konto Premium
  • 1698 postów

Napisano 04 listopad 2017 - 20:53

Czemu 233 osób zagłosowało a 140 gra na serwerze??

To że 140 graczy jest w danym momencie, nie znaczy że nasza społeczność tyle liczy :)

• Basiaa lubi to

#125 SPOKO LUZ

SPOKO LUZ

Zablokowany

• Zablokowany
  • 58 postów
  • Nick SA-MP:Kamil_Banaszak

Napisano 04 listopad 2017 - 21:31

Chopy z czym do ludzi jak wy na sampie mata serwer rozjebany jak dupa Kini po nocy zemna (Pzdr dla Mengele) a chceta odpalic serwa na Gta 5 xD Fajnie tam kruwa dziadziusujecie we tej centrali

#126 GEKON

GEKON

♥ ᶸᶜᵏᵧₒᵤ ♥

• Gracz
  • 505 postów
  • Nick SA-MP:Andre_Murphy

Napisano 04 listopad 2017 - 21:45

Szkoda pakować się w kolejny syf zajmijcie się tym syfem a nie 

#127 GEKON

GEKON

♥ ᶸᶜᵏᵧₒᵤ ♥

• Gracz
  • 505 postów
  • Nick SA-MP:Andre_Murphy

Napisano 04 listopad 2017 - 21:46

Albo jak tak bardzo chcecie coś zrobić to przenieście mruka na mta 

#128 Divaro

Divaro

psychopath

• Gracz
  • 315 postów
  • Nick SA-MP:Marc Levine

Napisano 04 listopad 2017 - 23:19

#mruknamta

#129 Enter

Enter

Wiesław Wojnar

• Gracz
  • 1031 postów
  • Nick SA-MP:Vincent Percival

Napisano 04 listopad 2017 - 23:27

ale wy kombinujecie
nie mozecie utrzymac jednego serwera a bierzecie sie za drugi 

• Donnely i RODODENDRON lubią to

#130 Mrucznik

Mrucznik

1337

• Zarząd
  • 306 postów
  • Nick SA-MP:John_Mrucznik

Napisano 04 listopad 2017 - 23:45

Testowaliśmy dzisiaj synchronizację GT-MP - ze strony tej modyfikacji faktycznie jest jeszcze dużo do zrobienia, jeżeli chodzi o synchro, ale devteam cały czas pracuje nad jej poprawą oraz synchronizowaniem nowych aspektów gry.

#131 Elem

Elem

Zbanowany

• Zbanowany
  • 174 postów
  • Nick SA-MP:Nie gram

Napisano 05 listopad 2017 - 00:07

Testowaliśmy dzisiaj synchronizację GT-MP - ze strony tej modyfikacji faktycznie jest jeszcze dużo do zrobienia, jeżeli chodzi o synchro, ale devteam cały czas pracuje nad jej poprawą oraz synchronizowaniem nowych aspektów gry.

Oby nie pracowali ciężko bo może być lepszy niż GTA Online xD

I wtedy jedyne co będzie to sprawa w sądzie z tejk tu interaktiw jak w przypadku fiveM (wiem że pesymistycznie no ale...)
  • sharpshooter lubi to

#132 STIG

STIG

• Gracz
  • 218 postów
  • Nick SA-MP:wincent szortel jerry lee

Napisano 05 listopad 2017 - 00:09

ale fivem jest lepsze juz teraz a zanim jakikolwiek mrucznik na gta 5 bedzie to sloty fivem niebeda problemem

• mqqq lubi to

#133 KGB

KGB

• Konto Premium
  • 1948 postów
  • Nick SA-MP:Denis_Brandy

Napisano 05 listopad 2017 - 00:10

Liczy się zajawka.

#134 rolnik

rolnik

CHORY PSYCHICZNIE O.o

• Konto Premium
  • 142 postów
  • Nick SA-MP:Lamar_Wallace

Napisano 05 listopad 2017 - 00:10

A Ty cały czas o tym samym - Zrobiłeś ankietę, chciałbyś poznać opinię graczy na ten temat, jednakże i tak zrobisz swoje. Przecież to mija się z celem, dlaczego? Nie potraficie utrzymać prostego serwera na sampie a pchacie się w GTA V, skoro tutaj jest tyle błędów i luk w skrypcie to jakim cudem ma być lepiej na platformie GT-MP?

Kurde, serio, chcesz w kilka miesięcy zrobić serwer pod GTA V a skrypt na sampie robisz (Ty czy kto tam)  kilka lat i efektu praktycznie zero :) 

• Divaro i RODODENDRON lubią to

#135 Devil69

Devil69

Prawowity Krul Mechuf

• Konto Premium
  • 173 postów
  • Nick SA-MP:Dante Redgrave

Napisano 05 listopad 2017 - 02:58

Robcie na gta 5 serwer chetnie wbije, krul mechuf wjedzie w kazdego opancerzona kuruma i bedzie wesolo xD

#136 Code

Code

Zablokowany

• Zablokowany
  • 149 postów
  • Nick SA-MP:Hunter_Krolrp_Derp

Napisano 05 listopad 2017 - 09:42

Dodam ostateczny wyraz to tego tematu, chciałbym to trochę podsumować...

Inni zostaną, inni będą się przenosili. Wszystko nie trwa wiecznie, do ostatnich Mrucznikowych dni nie zostało dużo, choć innym się wydaję że ten serwer będzie działał jeszcze 10 lat, jak wiecie niektórzy z fejmów tego serwera odeszli z powodu nudy, nauki, czy innych życiowych spraw. Ten serwer ma na zadanie umilić wam czas, rozluźnić się, poznać kogoś Out of Character, niektórzy krytykują serwer z powodu bugów itd. Uwierzcie mi kiedy były czasy 2011-2012 

bugi, lagi, czy cheaterzy to była norma. Serwer posiadał wtedy dużo graczy, lecz 1/3 to cheaterzy którzy nie dawali serwerowi się rozwijać. 

Jak też wiecie w Polsce w czasach 17,18 wieku popadła w kryzys ponieważ jednym z tych powodów było brak reform, tak samo będzie z Mrucznikiem

jeżeli w ciągu 2 lat, Mrucznik wraz z Komisją czegoś nie wymyślą mądrego skutecznego, która zachęci graczy do prawdziego grania. To długo serwer nie pożyje na platformie GTA:SA, wszystko posiada wady, jeżeli natychmiast przejdziemy do GTA:V będziemy i tak byśmy musieli poczekać na pluginy, antycheaty itd. 

Zdaję wam się że Administracja to ostatnie G$$$$ i nic nie robi? Nic, głupszego Administracja się stara o najlepsze dla graczy co może udowodnić SmokerS, 

czy nawet Mrucznik, zdaję sobie sprawę że teraz będziecie myśleli... Yyy mrucznik wchodzi raz na rok. Wiem, lecz gdyby Mrucznikowi zależało na hajsie to nie robił by tego co robi teraz, choć wszyscy czekamy z niecierpliwością na KP, niektórych by nie było stać na ową funkcję, to tyle chciałem dodać! :) Powodzenia mrucznikowe świry. 

#137 011

011

Zbanowany

• Zbanowany
  • 374 postów
  • Nick SA-MP:Jane Ives

Napisano 05 listopad 2017 - 10:33

zróbym na otwarcie servera na gta 5 konkurs na karte graficzną pls xD bo hajsu nie mam, a bym pogral

• Divaro i Czarny Przyjaciel lubią to

#138 Remover^

Remover^

sobie wszyscy równi

• Gracz
  • 509 postów
  • Nick SA-MP:Matthew Salvatore

Napisano 05 listopad 2017 - 11:47

no ja bym pograł

#139 max thicc

max thicc

thottie

• Moderator Globalny
  • 434 postów
  • Nick SA-MP:bianca montechiaro

Napisano 05 listopad 2017 - 11:57

A ja mam pomysł taki - zostawcie na platformie samp i otwórzcie nowy na platformie gta V zobaczymy gdzie będzie więcej graczy przez załóżmy tydzień i jeżeli w gta V będzie wiecej samp wyłączcie i tyle.

Dobrze by było, gdybyś się nauczył czytać ze zrozumieniem. Nawet przy tych 40 os da się dobrze grać. Nie masz sprzętu na gta 5 to nie grasz - proste ;p Skoro zarówno samp jak i gta 5 mają funkcjonować to twoj pomysl jest po prostu durny

Tylko why na platformie gtmp? xD Już z samym ruchem ulicznym oraz z pieszymi miasto będzie "żywsze". 

#140 Vinzo James

Vinzo James

Zbanowany

• Zbanowany
  • 227 postów
  • Nick SA-MP:James_Vinzo

Napisano 05 listopad 2017 - 12:10

Jeżeli mam bana na online to mogę zagrać? xd

• sharpshooter lubi to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych