Skocz do zawartości

#37 - GTA V


Mrucznik

Mrucznik Role Play na GTA V  

307 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy grałbyś na Mruczniku na GTA V

    • Tak
      143
    • Nie mam GTA V, ale kupiłbym by pograć na Mruczniku
      24
    • Nie mam komputera, który uciągnąłby GTA V, ale kupiłbym, aby pograć na Mruczniku
      18
    • Nie, nie mam GTA V
      13
    • Nie, nie mam komputera, który uciągnałby GTA V
      56
    • Nie
      47
  2. 2. Na jakiej platformie widział byś serwer

    • GT-MP - serwery do 1000 graczy online, brak synchronizacji ruchu ulicznego i pieszego (brak botów jak w samp)
      189
    • FiveM - serwery do 32(64) graczy online, synchronizacja ruchu ulicznego i pieszego (boty jak GTA Online)
      91


Rekomendowane odpowiedzi

Na takie coś czekam od lat, odkąd przestałem grać w sampa - Nigdy jednak nie przestałem obserwować forum Mrukola.

Liczę Szymon że tym razem nie dasz dupy i zrobisz porządny projekt w tej "Piątce" chociaż z tobą różnie bywa. Tak czy inaczej powodzenia i czekam! :)

 

PS: Pozdrawiam znajomych i tych nieznajomych też. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Na takie coś czekam od lat, odkąd przestałem grać w sampa - Nigdy jednak nie przestałem obserwować forum Mrukola.

Liczę Szymon że tym razem nie dasz dupy i zrobisz porządny projekt w tej "Piątce" chociaż z tobą różnie bywa. Tak czy inaczej powodzenia i czekam! :)

 

PS: Pozdrawiam znajomych i tych nieznajomych też. :D

O cie kurwiszka mać  :o

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Ale niektórzy z was są upośledzeni, aż konto musiałem założyć. Wiadomo żeby pójść w stronę GTMP, trzeba się rozwijać a nie tyle lat ciągnąc tylko SA:MPA wyraźnie piszą, że Mrucznik na sampie wciąż zostanie. Coś nowego może tylko przywołać nowych graczy i o o chodzi. Gtmp jest przyszłością RP, każdy duży projekt typu Mrucznik muszą się przenieść na nową platformę tym szybciej tym lepiej dla wszystkich, samp jest już przestarzały.

 

Kogo nie stać na V i kompa to niech sobie gra w sampa przecież zostanie a, że będzie mniej graczy to od tego się nie ucieknie prędzej czy później ludzie rozejdą się na inne serwery gtmp/fivem a jak nie powstanie Mrucznik to tylko gorzej dla nas

  • Like 3
Odnośnik do komentarza

Dziękuje wszystkim za wypełnienie ankiety oraz za zamieszczone odpowiedzi.

Bardzo mi to pomogło w przygotowaniu prezentacji odnośnie GTA V oraz podejmowaniu decyzji w jakim kierunku ma zmierzać Mrucznik Role Play.

Pozdrawiam ;)

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...