Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga] Darrell_Ray & Ettore_Leoncavallo

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 krystic2

krystic2

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 25 postów
  • Nick SA-MP:Donny_Lancaster

Napisano 26 wrzesień 2015 - 22:08

Nick oskarżonego:Darrell_Ray i Ettore_Leoncavallo
Nick oskarżającego: John_Downtown
Powód:Bardzo duży DM, obraza ooc.

Kara (proponowana): Najsurowsza kara jaką się da.
Wyjaśnienie: No jadę sobie po mieście, nagle zatrzymuje jakiś dwóch typków do kontroli.. Kilka sekund przed respawnem jeden z nich robi mi NJ aby auto mi zniknęło, ale wsiadłem na szczęście i nie udało im się to.(Wiem nie mam ss z NJ więc nie apeluję o karę za ten występek, ale za dwa inne.)Mianowicie po chwili napisałem, że z nimi nie będę grał jak tak ma być.. Niestety zostałem potwornie zdeemiony. DM z pojazdu trwał trochę długo.. Auto mi nie wybuchało więc jeden z nich wysiadł, podszedł po czym władował mi przez okno serię z m4, nie reagowałem na to, bo postanowiłem zrobić screeny i napisać skarge. Po mojej śmierci zostałem jeszcze obrażony OOC przez jednego z nich.

Screeny (obowiązkowe):(mam ich sporo jak na dwóch graczy w jednej chwili, proszę o przeglądnięcie wszystkich dokładnie): 

http://imgur.com/a/NVWo5

#2 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3607 postów
  • Nick SA-MP:Claudia Lavric

Napisano 26 wrzesień 2015 - 22:56

Oskarżony ma 24h na zapoznanie się ze skarga oraz wypowiedź

#3 FalseProphet

FalseProphet

Mechanik

• Gracz
  • 3 postów

Napisano 27 wrzesień 2015 - 12:21

Chciałem tylko dodać że ja tam napisałem na OOC wiadomość o treści: "Napisz skargę i strać na to swoje nędzne życie". No i napisałeś :)

Myślę że taki DM nie powinien cię dziwić bo jest to po prostu codzienność. Byłeś sam w tej radioli Ett/Darrell są poszukiwani przez FBI oboje mają po 10WL do tego mają na koncie inne zbrodnie logicznie zdecydowali ostrzelać się twój pojazd i wklepać ci jednocześnie MK i uciec. Dynamika RP i system mrucznika na to pozwala.

Myślę że po warnie się należy :) 

Nie pozdrawiam FalseProphet. Miłego tracenia życia.

#4 Dragho

Dragho

Legenda

• Gracz
  • 1807 postów
  • Nick SA-MP:Draco Verone || Percival Graves

Napisano 27 wrzesień 2015 - 20:26

Skarga rozpatrzona pozytywnie!

Gracze Darell_Rey oraz Ettore_Leoncavallo zostają ukarani karą Warna.

#5 Dragho

Dragho

Legenda

• Gracz
  • 1807 postów

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.

#6 Dragho

Dragho

Legenda

• Gracz
  • 1807 postów

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych