Skocz do zawartości

[A]siemaneczko!


lobuz

Rekomendowane odpowiedzi

witam was koledzy i kolezanki, chcialbym troche o sobie opowiedziec wiec zakladam ten temat!

mam na imie roman i mam 24 lata, 24.2.2000 urodzilem sie w malej wsi pod warszawa o nazwie polstusk. od malego bylem fanem legi bo moj stary kochal pilke nozna. gdy mialem 2 latka dostalem 1wszy rower i razem z tata jezdzilismy. pamietam ze raz sie wywalilem na zwirowej drodze i wybilem sobie 2 zeby! oprocz mojego zamilowania do pilki noznej oraz szachow zawsze lubilem grac w pilke nozna. kiedy mialem 7 lat to w podstawowce czasem wychodzilismy na dwor i tam z mundurkow szkolnych robilismy bramki i gralismy! ja zawsze bylem bramkarzem ((byc moze dlatego ze bylem gruby, ale juz nie jestem!!!))i bylem bardzo dobry! pamietam ze kiedys byly szkolne zawody i ja ze swoja klasa uzyskalismy 3 miejsce na 4 klasy! bylo to dla nas niesamowite osiagniecie. kiedy mialem 10 lat i szedlem se do domu ptak zrobil na mnie kupe, bylem wtedy bardzo smutny i kiedy przyszedlem do domu z plackiem na glowie tata mnie zbil kablem. oprocz tego bardzo lubilem muzyke jak moj tata! mielismy zamilowanie do polskiego reagge i w ogole bylismy razem z tata wielkimi patriotami! a propo mojego taty-mial na imie tomasz, a mama ola. kiedy mialem 13 lat poszedlem do gimnazjum, wtedy w szkolnej toalecie zobaczylem dwoch kolesi ktorzy palili papierosa. razem z kolegami poszlismy nakapowac podeszlismy do nich i powiedzielismy ze jak dadza nam bucha tego bagiennego ziela to nic nie powiemy. jednego papierocha jaralo 5 gosci, serio jak pierwszy raz wzialem skreta do buzi i wzialem bucha to niemal sie nie udusilem! kiedy przyszedlem do domu moj stary wyczul ode mnie papierochy i znowu złoił mi dupsko pasem! to bolalo! kiedy mialem 16 lat i konczylem gimnazjum razem z kolegami zrobilismy ognisko i wtedy po raz trzeci sie upilem!pamietam to, bo stary mnie odbieral z tego ogniska, a ja mu mowilem ze nic nie bede pic. wypililismy 0.7 w 5 i nic mi nie bylo! no do czasu, bo w nocy sie zrzygalem kilka razy ;/ teras mam 19 lat i jestem w zawodowce kierunek mechanik, bardzo dobrze mi idzie i w przyszlosci bede naprawiac auta formuly jeden! zobaczycie! jak cos moje imie i nazwisko to roman nowak. 

to tyle o mnie! nareczka!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...