Skocz do zawartości

Powrót do przeszłości! - URATUJMY TO RAZEM!


Areeks

Rekomendowane odpowiedzi

o mój screen...

 


 

W skrócie (dla leni -_- ):

 

Głównie wraz z dawną ekipą zarządu czyli Barkerem, Dawidem, Julią i Areeksem myśleliśmy nad próbą w pewnym sensie uratowania tego serwera jak i rozgrywki na nim.

Chcemy wspólnymi siłami pomóc choć w jakimś stopniu wrócić do starej, luźnej gry gdzie ważna była zabawa a nie kłótnie i afery, które od jakiegoś czasu są na porządku dziennym. Graczy z 2012 roku ubyło ale są jeszcze jakieś osoby z tamtych czasów co zapewne z chęcią może dołożą coś od siebie i uda nam się ruszyć w tym LEPSZYM kierunku.

Edytowane przez Sandra
  • Like 4
Odnośnik do komentarza

Tak, są 4 lata starsi, mądrzejsi i mają już swoje rodziny, dzieci i rzeczy ważniejsze niż gra komputerowa.

 

Jestem tego przykładem, a jednak poświęcam ten czas. Dobrze wiemy, że grają w LOLA czy WOW'a czy inne gierki, jednak czuje, że zamienili by pewnie grę. Może nie wszyscy lecz nie wierze, że chociaż część by nie powróciła. Nikt nie każe im siedzieć dniami i nocami. 

Odnośnik do komentarza

o mój screen...

 


 

W skrócie:

 

Głównie wraz z dawną ekipą zarządu czyli Barkerem, Dawidem, Julią i Areeksem myśleliśmy nad próbą w pewnym sensie uratowania tego serwera jak i rozgrywki na nim.

Chcemy wspólnymi siłami pomóc choć w jakimś stopniu wrócić do starej, luźnej gry gdzie ważna była zabawa a nie kłótnie i afery, które od jakiegoś czasu są na porządku dziennym. Graczy z 2012 roku ubyło ale są jeszcze jakieś osoby z tamtych czasów co zapewne z chęcią może dołożą coś od siebie i uda nam się ruszyć w tym LEPSZYM kierunku.

Dawid na Zarząd.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Widzisz mimowolnie dotarł do Ciebie ten post! Ja Ci w chwili obecnej nic nie mogę zaoferować ale widzę, że jest szansa i jest odzew! Właśnie o to chodziło sami widzicie, że gracze chcieli by powrócić! Jednakże tak samo jak ja chcą wierzyć, że jest do czego wracać i wierzcie mi nie chodzi tu o oskryptowanie serwera... Mam nadzieję, że ten post poruszy umysły i da nam szansę stworzyć właśnie coś w stylu grupy, komisji, która będzie miała na celu wyjeżdżać z inicjatywami celem ściągnięcia nowych graczy, negocjowania warunków wdrażania pomysłów... Jeśli są chęci zawsze są i możliwości. :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

w jaki sposob chcecie przekonac nas do powrotu? jesli chodzi o gierke to nie ma po co tu wracac. wiekszosc osob w tym i ja, ktore graly w tamtych czasach maja konta na forumku. widzimy co sie tutaj dzieje

Ciebie? Ale tak bez czitowania? XD

Odnośnik do komentarza

spoko

ja bym dał wszystkie UB oprócz cziterom i może by wrócili 

 

Jest to jakiś pomysł - nie powiem nawet dobry, ludzie wyrośli z błazeństw jakie robili, jedni zmądrzali inni pewnie nie, ale czemu nie dać by szansy ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...