Skocz do zawartości

Powrót do przeszłości! - URATUJMY TO RAZEM!


Areeks

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli jeszcze grasz na serverze jestem z ciebie dumny, "scrolowałem" i coś mnie poruszyło, aby tu zajrzeć.

To co tu przeczytałem chwyciło mnie za serce.

Mrucznika znam od jakiś 3 miesięcy, ale oglądałem na Youtube o nim nie mało.

Żałuję, że wtedy o nim nie wiedziałem.

Server jest orginalny i moim zdaniem nic nie jest jeszcze stracone.

Ciężko trafić teraz do dzieciaków z wypasionymi kompami do CS'a i Fortnite'a, żeby choć na chwilę wpadły na server.

Jako iż gra jest z 2004 roku podstawówka niechętnie by tu zajrzała.

Na serverze przebywa teraz więcej dm'iarzy niż graczy, którzy na prawdę chcą poodgrywać.

Tylko moim zdaniem lepsi tacy niż wcale.

Trochę szkoda administracji, połowa nie patrzy co robi i kara dobrych graczy zamiast tych złych...

Ale niech stali gracze wiedzą, że ja będę grał do końca.

Odnośnik do komentarza

czystka.

//

drugi serwer, gdzie wszyscy zaczną od ZERA.

To wtedy wszystko poleci w pizdu xdd 

 

Na samą platformę samp coraz mniej ludzi zagląda. Teraz są trendy wyznaczone przez youtuberów. Ja bym zatrudnił youtubera do promowania servera wyjdzie to na dobre bo gimbusy się zlecą xdd

Odnośnik do komentarza

To wtedy wszystko poleci w pizdu xdd 

 

Na samą platformę samp coraz mniej ludzi zagląda. Teraz są trendy wyznaczone przez youtuberów. Ja bym zatrudnił youtubera do promowania servera wyjdzie to na dobre bo gimbusy się zlecą xdd

Wzywac promotera ktory bedzie ciagle dmiony?

no unlucky

lepiej drugi serwer zrobic i wtedy jakiegos youtubera.

twoj argument jest inwalida

Odnośnik do komentarza

Wow nie spodziewałem się takiego postu. W sampa grałem po raz pierwszy w 2010 roku i od razu pokochałem ten mod. Później parę lat przerwy i powróciłem w tym roku. Wybrałem mrucznika bo oglądałem filmy od SzopenaPogo, które tak mnie nakręciły, że chciałem strasznie w to grać. W końcu udało mi się dostać do sampa (długa historia) i mogłem po iluś latach grać. Wchodzę na serwer oglądam jakieś poradniki wszystko fajnie, ale po tygodniu grania ciągle odechciało mi sie. Nie wiem czy to wina moja bo już nie potrafię grać w gry jak za dzieciaka czy też po prostu ta gra tutaj mnie znudziła bo nie miałem nic do roboty. Bardzo chciałbym być w jakieś organizacji, ale szczerze nawet nie wiem jak się do tego zabrać. Żadni znajomi moi w to nie chcą grać już a ja stoję sam z ręką w nocniku. Ostatnio na serwer wbił taki gracz i został mechem. Spytałem się go ile gra a on że ileś minut dopiero i jak mu powiedziałem że musi czekać 2 godziny żeby zrobić prawko a jakiś dm-iarz ciągle zabijał i nie mógł pracować po prostu wyszedł z serwera i nie wrócił. Przykre, ale tak to właśnie jest tutaj i to okropne. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Moze i jestem zwyklym normikiem ale tak jak to napisales w jednym zdaniu ,,po szkole bieglem bo moje biuro federalne czekalo" ja tez tak robie oczywiscie z umiarem spotykam sie z znajomymi ale stawiam zeby mozliwei duzo czasu spedzic na serwerze i chcialbym zeby serwer znow tetnil zyciem Pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Kurła, kiedyś to było. Pamiętam po 300 osób na serwerze i trzeba było czekać żeby załapać się na wolnego slota, a jak Cię wywaliło z serwa to wpadałeś w szał. Gram na mruku od samych początków, z przerwami. Chętnie pograłbym z dawnymi graczami bo teraz to tylko garstka z nich została i tak naprawdę nikt już nie ma takiej ochoty do wczuwania się w swoją postać. Może da się jakoś ożywić ten serwer i zachęcić graczy do powrotu. Usunąć nawet listę bez UB bo tam są największe sławy tego serwera.

Odnośnik do komentarza

Kurła, kiedyś to było. Pamiętam po 300 osób na serwerze i trzeba było czekać żeby załapać się na wolnego slota, a jak Cię wywaliło z serwa to wpadałeś w szał. Gram na mruku od samych początków, z przerwami. Chętnie pograłbym z dawnymi graczami bo teraz to tylko garstka z nich została i tak naprawdę nikt już nie ma takiej ochoty do wczuwania się w swoją postać. Może da się jakoś ożywić ten serwer i zachęcić graczy do powrotu. Usunąć nawet listę bez UB bo tam są największe sławy tego serwera.

reklama ktorej nie ma

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

no niekoniecznie, aktualnie sam posiadam tą 13 na karku i nie siedzę 24/h na fortniciku, a po prostu robię swoje i gram tu. Nie wiem jak kiedyś dokładnie było wiem tylko że grało dużo osób, lecz dziś to fatalnie wygląda i nawet reklama nic nie powinna dać ponieważ już ludzie narobili sobie opini na temat tego serwera.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • Evans zmienił(a) tytuł na Powrót do przeszłości! - URATUJMY TO RAZEM!
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...