Skocz do zawartości

[K]Twój dzisiejszy sen


kogito

Rekomendowane odpowiedzi

kopiuj wklej bo opisywalem komus ten sen na fb:

 

no ze bylem z kumplmi na szkole u nas na gimnazjum (Marcin od nas z liceum też był ale nie mieszka u nas) i chcielismy zapalic fajek i nie zapalilismy bo co chwile po miescie policja na sygnalach jezdzila, i dziwnie bo jezdzily po trzy radiowozy XD no i nagle przez to boisko przechodzila pani dyrektor mojego liceum pofarbowana na rudo. XDD poszlismy i patrzymy ze dyskoteka andrzejkowa dla podstawowki, no to chuj, chcemy odpalać już fajek i patrzymy w szkole jest jakichś trzech latynosów, a na trawie zaparkowane auto typu: opancerzony hummer, no to od razu wiadomo ze kartel narkotykowy i ta policja to ich szuka. weszlismy dla bezpieczenstwa do szkoly XD no i po chwili jeden z tych latynosów wchodzi do szkoly i tam stoi stoi z jakims dzieckiem i gada przez telefon coś po latynosku ale my to wszystko rozumielismy no i gadal o narkotykach, powiedzial ze musi isc wciagnac metaamfetamine i poszedl i po chwili wrócił, i mówi że wszyscy mamy wsiadać do ich samochodu lacznie z dzieciakami no to poszlismy wszyscy osrani ze nas porywają, nagle wychodzimy z budynku patrzymy policja przejezdza obok i nie zauwaza nic XD a po sekundzie zupelnie wjezdza 5 radiowozow i straz pozarna i otaczają tego opancerzonego hummera w którym siedzi milion dzieciaków i zostaliśmy uratowani no i koniec!

Edytowane przez Enter
Odnośnik do komentarza

 Śniło mi się że z koleżanką bawiliśmy się w łóżku, rano napisałem do niej co się jej śniło też napisała że się bawiliśmy w łóżku.

Później się okazało że byliśmy w jednym łóżku.

Edytowane przez Bubi
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...