Skocz do zawartości

[SKARGA] Jacquelina Squilante


Morisson

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Jacquelina Squilante
Nick oskarżającego: Noel Borgese
Powód: DM na evencie (impeza w vinylu)
Kara (proponowana): BAN :)
Wyjaśnienie: Z Ryoko Akil ostatnio sie zaczepiamy itp. IC sie wyzywamy to ja napisalem do niego opierdol mi a obrończyni uciśnionych postanowila mnie zdmić za gre IC.
Screeny (obowiązkowe): http://imgur.com/a/s0F4W

Edytowane przez Morisson
Odnośnik do komentarza

Owszem, bylo tak jak Pan napisał. Prosze Pana jedna uwaga, jezeli ma Pan zamiar napisac skarge na daną osobę to trzeba pomyslec czemu ta osoba tak postąpiła np. W naszym przypadku, odwalaleś i to nie tylko chodzi o to co jest pokazane na screen'ach - odpierdalałes. Wybacz ale sam prowokujesz swoją osobą, jestes takim czlowiekiem, ze prowokujesz a pozniej piszesz skargi ;) Nie no powiem Ci, ze bardzo kreatywnie. Jedynie co moge przyjąć to kare AJ na 15minut, wykluczam warna.

Edytowane przez Żaklinka123
Odnośnik do komentarza

Slucham? Gralem czysto IC, nigdzie emotek i nawet nie obrażałem Ryoko tylko jego postać, więc nie mogłaś nawet mnie zdmić bo go przezywałem IC. To, że nie pisałem poprawnie na przykład Ojeb mnie zamiast mi to inna kwestia, nie mialaś takiego prawa więc skarga sluszna :)

Odnośnik do komentarza

Wiesz co Ci powiem? Sram na ciebie i spierdalaj na serwer /me trzyma palec na F8.

Tak, zdemiłam Ciebie i wcale tego nie żaluje ;) Żeby odwalacz pisał skarge na odwalacza ;) hahhha

Beka z Ciebie kolego ;) Pozdrawiam srodkowym paluszkiem.

Odnośnik do komentarza

Kochanie, to co napisales jest bez znaczącego sensu. Nie masz co robic wiec piszesz skargi ;) Poucz sie czegoś czy cos ;)

Jak widze to nie tylko na mnie skarge napisales.. Hahhaha serio, co ty sobą reprezentujesz to glowa mała. Znaczy nie jest to miejsce by mowic co mi nie pasuje bla bla.. Poprostu wkurwia mnie cos takiego, irytowales mnie swoją osobą wiec cie zdmiłam.

A ty sie popłakales i poleciałes na 4um pisac skarge.

Jezeli są jakies bledy to wybacz ale jestem na fonie.

Odnośnik do komentarza

Dobra już się nie rozpłacz mi tutaj, nie gram RP jak typowy gracz mrucznika tylko gram po swojemu, nie przystosowywuję się do akcji złożonych z 20000000 linijek. Mówisz mi co ja reprezentuję? Ciekawe kto losowe dziewczyny na serwerze przezywał od transów, no nieźle. Po za tym nie pisałem tego do ciebie tylko do Ryoko który miał na to wyjebane a czemu? bo to było na żarty, no ale ty musiałaś do naszej zabawy dorzucić swoje dwa grosze to i masz skarge :)

Edytowane przez Morisson
Odnośnik do komentarza

Kotku, jezeli chodzi o transow to bede sobie mowila na kogo tylko chce. Nie wiedziales o co chodzi, wpierdoliles sie w polowe akcji, kiedy sam (grajacy dziewcz.) gracz sie przyznał, ze jest chlopakiem. Nie bede Ci nic wiecej tlumaczyła, jak dla mnie jestes dzieckiem, ktroe nie potrafi załatwic inaczej sprawy, tylko leci na 4um ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

A chciałabym Ci jeszcze przypomniec, ze gdy ty pisales te swoje madrosci "ojeb mii" itp. To zwracałam Ci uwage na /b ogarnij sie. Ty sie jednak nie posluchales, dobrze widziales ze odgrywam z Ryoko. Pierdolies glupoty, ktore były bez zadnego sensu to cie zdmiłam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

**Chrząka**

 

Po pierwsze.

 

■■■Kary 3 stopnia - do 20min AJ■■■
Destruction Derby/Celowe Zderzenia (DD/CZ)
Powergamming (PG)
DM 2 stopnia

-Mrucznik. 06.08.2015 Godzina 13:30. LKiZ.
Po drugie.

 

 

Wnoszą.

 

Po trzecie.

 

 

 

 

 

 

 

**Ukłon**

**klaska**

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...