Skocz do zawartości

[SKARGA] Jacquelina Squilante


Morisson

Rekomendowane odpowiedzi

Niezła arogantka z ciebie, nie wiem czy widzisz ale to ty najwięcej tutaj postów napisałaś i to nie ja czekam na werdykt tylko ty, bo ja mam gdzieś ten werdykt. - Skarga napisana i koniec, to co dostaniesz mam w gdzieś, tak jak twoje i twoich kolegów wypowiedzi :*

Odnośnik do komentarza

Z tego co ja widzę, to ma to miejsce na jakiejś imprezce w Vinyl Club. A z tego co mi wiadomo to podobno za dm na evencie to jest ban. Jeśli nie mam racji, to niech ktoś mnie poprawi.

O kurde, jak ja na to nie wpadłem! Dzięki, równy z ciebie gość. (zmiana proponowanej kary i powodu :))

Odnośnik do komentarza

Jeżeli wtedy był to event to poproszę ssy z tej imprezy. Jeżeli takie coś się wydarzyło to ten gracz dostanie degradacje w urzędzie miasta za BC oraz DM na evencie + zawieszenie wykonywania zawodu do tygodnia

Edytowane przez Urzędnik Saints
Odnośnik do komentarza

Wiem widzę je, ale chcę jeszcze jakieś ssy od kogoś zewnątrz. Od kogoś kto nie jest powiązany że skarga. Ktoś był tam na tym evencie i robił ssiki?

 

@up

Nikogo nie chce udupic tylko jako frakcja chcemy też mieć jakiś porządek. Przecież nie wywala a degraduje bo wiem ze ludzie poprawiają się. Na początku chciałbym więcej dowodów i tyle

Edytowane przez Urzędnik Saints
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Skarga zostaje akceptowana!

 
A więc po przeanalizowaniu wszystkiego doszedłem do wniosku że banicja za DM podczas eventu jest zbyt wysoką karą, biorąc pod uwagę że w LKiZ jest wyraźnie napisane 
 

 

 

  • DM podczas eventu - DM podczas eventu lub masowego wydarzenia w którym uczestniczy więcej niż 10 osób mający na celu jego dezorganizację (nie wydarzeń polegających lub wymuszających wzajemną wymianą ognia)

 

Na SSie nie widać czy jest tam więcej niż 10 osób, dlatego na postać Jacquelina_Squilante nadaje kare w postaci warna za DM2.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...