Skocz do zawartości

★☆★ ⓞⓑⓘⓔⓚⓣⓨ ★ ⓘⓝⓣⓔⓡⓘⓞⓡⓨ ★ FARAON ★☆★


whats up punk

Rekomendowane odpowiedzi

dNCNcRN.png

 

hej bede wrzucal do czasu swoje prace i moge komus zrobic op albo interior za darmo bo mam ostatnio dobry humor 

 

 

 

Lx4Nk55.png

uR3NmQA.jpg

YvXIDb8.png

mEZsIEo.png

iwzpe0W.jpg?1

 

 

 

^op grove moze zostanie wgrane na serwer ale nwm i zrobilem tam lezaki by murzyny mogly sie opalac jak bedzie tak grzalo mocno jakas jadalnie zeby cala rodzina grove street mogla przy jednym stole usiasc i zjesc rano sniadanko albo cos innego kosz do koszykowki standardowo fabryke narkotykow tez zrobilem ale pd nie bedzie tego widziec bo na razie bedzie to widoczne tylko dla tych co to wgrali ; D dlatego nie bedzie zadnego przypalu bar jeszcze jest ale on troche do naprawy bo mu z tylu nic nie widac i jakis zjebany jest ale przynajmniej nie beda musialy otwierac innych barow a takto tutaj kazdy moze wypic tak na swiezym powietrzu a nie

 

oceniajcie kochani i mowcie gdzie wam zrobic op11

  • Like 12
Odnośnik do komentarza

Biorąc pod uwagę wizualny aspekt tego Object Packu, jest ono zbyt specyficzne w swojej strukturze obiektywnej i wobec tego w ramach szowinizmu i abstrakcjonizmu absolutnie nie wchodzi w rachubę. No bo jeżeli ktoś komuś coś, a nikt nikomu nic, to po cóż i na cóż. A co się tyczy względem tego, to i owszem, gdyż z punktu patrzenia na punkt widzenia, kwintesencja omawianego zagadnienia jest nam bardzo dobrze znana, lecz jeśli o mnie chodzi, to nie wiem, o co chodzi.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...