Skocz do zawartości

Hells Angels MC


Ron

Rekomendowane odpowiedzi

 łapcie tutaj jak lider ucieka gdy mnie tylko widzi po tym jak dostał wcześniej info, że jest wniosek o fck napisany na niego ;)

 

uCPpPHu.jpg

 

 

dam Ci rade Astaroth - nie loguj się, bo akceptowali wniosek, zaraz zakończę tą twoją szopkę wielki satanisto, przesiąknięty złem człowieku xD, który boi się o ck w głupiej gierce 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza

 łapcie tutaj jak lider ucieka gdy mnie tylko widzi po tym jak dostał wcześniej info, że jest wniosek o fck napisany na niego ;)

 

uCPpPHu.jpg

 

 

dam Ci rade Astaroth - nie loguj się, bo akceptowali wniosek, zaraz zakończę tą twoją szopkę wielki satanisto, przesiąknięty złem człowieku xD, który boi się o ck w głupiej gierce 

 

Czekam :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

e7uyxA6.png


 




 


**Offspring of Wolves wpadło wczoraj ok godziny 20:30 do Baru Hells Angels**


 


**przewrócony stół bilardowy; zerwane loga HAMC w całym lokalu, do tego satanistyczne plakaty na ścianie za sceną; zdemolowany pokój w piwnicach; zniszczona szafka na telefony; skradziona Biblia klubowa, zdjęte portrety Erlenda i Genesis; skradzione alkohole; skradziony młotek do zebrań; zawinięty pistolet Wayne'a, który był w szufladzie w stole klubowym**


 


 


 


q14X3WK.jpg


gl7BYSn.jpg


FvaGACg.jpg


zWJk7JK.png


DVj0b2r.png


4BtA8NG.jpg

 


 



 


 


 




 


Edytowane przez barman
  • Like 6
Odnośnik do komentarza

 

XZf5fEm.png

 

**Widząc stan swojego ukochanego baru Venom się załamała, zrobiła coś czego robić nie powinna**

 

6ea3BBM.png

Kotj3AN.png

 

 

Jak już chcesz robić MG to się naucz better kłamać. Skąd wiesz, że Wayne, Jasper i David to zrobili? Przecież w barze nie macie kamer, a z tego co wiem odegrałeś sobie z palca wyssany monitoring(chyba, że masz osiedlowy i babka siedzi w oknie)  - unknown.png

https://mrucznik-rp.pl/topic/74778-hamc-clubhouse-mc-hells-angels/ - tutaj masz cały opis baru. 

 

SSy z montowania kamer byśmy chcieli ujrzeć jeśli tak zagrałeś. Dziękuje, tyle. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza

Emocje... ahhh emocje. Dziewczyno to co próbujesz zrobić to najzwyczajniejsze szczucie innych przeciwko mnie. Ale jednak ludzie są mądrzejsi niż Ci się wydaje i mają własne zdanie na dany temat.

To co odegrałem ma sens i jak najbardziej jest zgodne z regulaminem. Masz co do tego zastrzeżenia? Pisz skargę.

Odnośnik do komentarza

Emocje... ahhh emocje. Dziewczyno to co próbujesz zrobić to najzwyczajniejsze szczucie innych przeciwko mnie. Ale jednak ludzie są mądrzejsi niż Ci się wydaje i mają własne zdanie na dany temat.

To co odegrałem ma sens i jak najbardziej jest zgodne z regulaminem. Masz co do tego zastrzeżenia? Pisz skargę.

Jesce jedno pytanecko - skad wiesz ze frey i fenrir to dzieci skjolbergów? Rozumiem, że przeczytałes w gazecie, albo porannych faktach na tvp1

Wylądowałeś pod naszym domem i go niszczyłeś xD 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza

Nigdy nie widziałem Waszych postaci IC więc nic nie wiem. Skąd ta insynuacja? Podjechałem pod dom Skjolbergów (byłem tam nie raz) i rozjebałem Wam zamek chcąc się do Was dostać, bo drzwi są zamknięte.

Powód jest prosty - agresywna rozmowa. Bo przecież to Wy wkońcu doprowadziliście do śmierci Heinricha co wysnioskowała moja postać z wcześniejszych artykułów i połaczenia faktów.

No i ostatecznie Astaroth obarcza Was winą upadku HAMC, wkońcu osłabło przez Wasze odejście.

Edytowane przez Astaroth
Odnośnik do komentarza

Mowi to osoba która manipuluje SSami. Skończ już bo sama się wyjaśniłaś dzieciaku.

 

 

cHbxd9Y.png

 

Dalej są wymagane SSy z momentowania kamer - nie ma kamer, nagle woaaaaaaah som! Nie było kamerecek za czasów Erlenda, wiec ty albo barker zakładaliście. Możliwe, że barker bo temat jest edytowany.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Dalej są wymagane SSy z momentowania kamer - nie ma kamer, nagle woaaaaaaah som! Nie było kamerecek za czasów Erlenda, wiec ty albo barker zakładaliście. Możliwe, że barker bo temat jest edytowany.

 

Dziewczyno ty sama siebie wyjaśniasz. Erlend postawił te kamery i USTAWIŁ TO NA DZIALE GŁÓWNYM HAMC KTÓRY SAM ZLINKOWAŁAŚ. Czyli sugerujesz, że okłamał i mnie i Ciebie?

Słaba próba manipulacji kochana :D

Odnośnik do komentarza

A ja jednak sądzę, że to jedno wielkie MG x D tyle mam do dodania od siebie, nie polecam wgl tego gracza

 

Dobra, zaszło nieporozumienie. Okazało się, że Abstynent wziął Edytował post Erlenda i mi nawet o tym nie powiedzial. Więc uznałem, że to Erlend stawiał kamery i napisał to na forum.

Na dowód daje to;

 

 

yoMqWG3.jpg

 

 

Akcje uważam za nieważną w takim razie. (Tą z kamerami) 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Jeszcze raz zobaczę jakieś śmieszne wasze wypowiedzi które nie dotyczą org dostaniecie takie kary że przez miesiąc będziecie apelowac

 

//Klemuś: Mówi prawdę, radzę się słuchać :) Osobiście dopilnuje abyście dostawali kary :)

Edytowane przez Klemuś
Odnośnik do komentarza

e7uyxA6.png]

Offspring of Wolves MC

**W nocy z piątku na sobotę doszło do spotkania Sonny'ego z Brayanem Bluntem, obszytym członkiem Piekielnych Aniołów. Po krótkiej rozmowie nieopodal szpitala przejechali kilka ulic wspólnie i zatrzymali się niedaleko dworca głównego. Tam, po wymianie zdań Anioł zdjął jupę klubową osiemdziesiątki jedynki i rzucił ją pod biurowiec, później potraktował spirytusem. Koniec końców podpalił zapalniczką. Odjechali poza miasto, do teraz Brayan nigdzie się nie pokazał.**

NuqVVSf.png

MjdnfJ9.png

 

IFMTk3n.png

NCsrtRQ.png

 

 

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...