Skocz do zawartości

[A]Witam


FalleN

Rekomendowane odpowiedzi

No więc może krótko się przywitam bo tak nie wypada grać samemu i nie znać nikogo na serwerze rp :v No to jestem Kacper lvl 18 gram od wczoraj a raczej próbuję ogarnąć podstawy i zarobić trochę keszu na prawko bo nie widzi mi się chodzenie na piechotę przez całe miasto a tym Januszów taksówkarstwa nie będę przecież sponsorował a autobusów przez moją 2-3 godzinną grę nie widziałem zbytnio, ale pewnie też najniższych cen nie oferują. Próbując ogarnąć jak grać trafiłem już raz do więzienia więc brawo ja (mam nadzieję że nie wpłynie to na moją przyszłość chociaż kto wie :v No co by tu jeszcze dodać bo się rozpisywać nie chcę bo moje życie nie jest zbyt szalone. Nw chcę znaleźć jakąś fajną miłą pracę dla początkującego gracza byle nie mechanik bo tam się niezły burdel odwala po 3 minutach już mi grozić zaczęli żebym klientów odpuszczał albo kulka w łeb. I poza tym nie lubię się zabijać o kilentów tylko sobie kulturalnie posiedzieć nawiązać przyjaźnie na długi czas bo raczej tu zostanę na długo chyba że mnie wygonicie c: No i to raczej tyle. Chętnie poznam jak najwięcej (bo chyba wszystkich mi się nie uda) użytkowników, liczę na miłą zabawę i jestem otwarty na nowe przyjaźnie zarówno w świecie gry jak i poza nim :)

Odnośnik do komentarza

Z ciekawości, jak trafiłeś na Mruka? xD

Kolega nękał mnie cały dzień żebym z nim zagrał, znalazł serwer i wysłał mi ip. No i tak oto tu jestem, miałem chwile pośmieszkować ale zobaczyłem że fajny serv więc zostałem :v

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...