Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wybory do Rady Serwera

2 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Etap II wyborów na przedstawicieli graczy do RS (160 użytkowników oddało głos)

Oświadczam, że nie posiadam rangi admina i jestem zwykłym graczem. Swój głos na przedstawiciela graczy w RS oddaję na::

1. Percival Ruglow komunista || dowell (6 głosów [3.75%] - Zobacz)

Procent z głosów: 3.75%

2. Shigochiyo_Takra || kolega (3 głosów [1.88%] - Zobacz)

Procent z głosów: 1.88%

3. Johny_Morisson || AYYYYYYYYYYYYYYYYYY (4 głosów [2.50%] - Zobacz)

Procent z głosów: 2.50%

4. Wilkomir_Fubowski || PanEdysz (2 głosów [1.25%] - Zobacz)

Procent z głosów: 1.25%

5. Genesis Caruso || Wpadłam (8 głosów [5.00%] - Zobacz)

Procent z głosów: 5.00%

6. Adas Wrobel || Jumper (24 głosów [15.00%] - Zobacz)

Procent z głosów: 15.00%

7. Thomas Howard || Kru3ix (1 głosów [0.62%] - Zobacz)

Procent z głosów: 0.62%

8. Richard Parker || Tiger (9 głosów [5.62%] - Zobacz)

Procent z głosów: 5.62%

9. Mat Drep || Dreptacz (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

10. Ted Black || Yosuto (4 głosów [2.50%] - Zobacz)

11. Radovan_Karadzic || Asardi (50 głosów [31.25%] - Zobacz)

Procent z głosów: 31.25%

12. Joseph Langston || Barker (8 głosów [5.00%] - Zobacz)

Procent z głosów: 5.00%

13. trey corsar || Treylo (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

14. Kamil Harley || Xtreme (4 głosów [2.50%] - Zobacz)

15. Susan Barlow || AngryNeighbour (6 głosów [3.75%] - Zobacz)

Procent z głosów: 3.75%

16. Luis McKay || SMIALY (4 głosów [2.50%] - Zobacz)

17. Eddie Marshall || _Klemuś_ (2 głosów [1.25%] - Zobacz)

Procent z głosów: 1.25%

18. clyde || hill lecik (5 głosów [3.12%] - Zobacz)

Procent z głosów: 3.12%

19. Cristiano Black || Sknerus (7 głosów [4.38%] - Zobacz)

Procent z głosów: 4.38%

20. Josef Colombo || _eDDie_ (1 głosów [0.62%] - Zobacz)

Procent z głosów: 0.62%

21. Vincent Percival || Enter (12 głosów [7.50%] - Zobacz)

Procent z głosów: 7.50%

Głosuj

#1 0Verte

0Verte

lewa ręka

• Zarząd
  • 1091 postów
  • Nick SA-MP:Sven_Helvetica

Napisano 04 styczeń 2018 - 15:32

Ponieważ brakuje nam dwóch przedstawicieli graczy w Radzie Serwera, należy przeprowadzić wybory uzupełniające.

Jeżeli ktoś jest ciekawy czym zajmuje się Rada Serwera, zapraszam do lektury.

Wybory do

Rady Serwera

Etap II

Głosowanie:

Czas trwania:
4.I godz. 15:00 - 7.I godz. 15:00

Zasady

• Każdy ma tylko jeden głos
  • Głos mogą oddawać osoby, które zarejestrowały swoje konto przed 25 grudnia 2017 + mają 5 postów na forum oraz grają na serwerze
  • Głosowanie jest jawne poprzez ankietę zamieszczoną w tym temacie
  • Prawo do oddania głosu mają TYLKO GRACZE (osoby które nie są administratorami forum ani serwera)
  • Istnieje możliwość oddania głosu niejawnego oddania głosu niejawnego na PW wysłanym do 0Verte  z tagiem wiadomości [RS] głos na [NICK FORUM OSOBY NA KTÓRĄ GŁOSUJECIE] np [RS]  głos na Marcepan Marks
  • Weryfikacją głosów jawnych zajmuje się administracja forum
  • Weryfikacją głosów niejawnych zajmuje się 0Verte
  • Po zakończeniu głosowania w ciągu 24h 0Verte podaje ilość głosów niejawnych oddanych na danego kandydata a Evans zamieszcza listę głosów unieważnionych z powodów wymienionych w pkt. 1, 2 lub 4. Po ogłoszeniu tych informacji H@ podaje oficjalne wyniki.
  • Do Rady Serwera dostanie się osoba która otrzyma więcej niż 25% głosów. Jeżeli nikt nie zdobędzie takiego poparcia wtedy czterech kandydatów z największą liczbą głosów przejdzie do kolejnej tury. W przypadku remisu H@ posiada prawo złotego głosu.
  • Głosowania nie może wygrać osoba która w chwili jego zamknięcia posiada aktywnego bana na forum lub serwerze
  • Dyskusja na temat kandydatów jest możliwa w tym temacie

Wybory wyglądają w następujący sposób:
Etap I
Zgłaszanie kandydatur

Etap II
Głosowanie
Etap III
Dogrywka - jeżeli dwoje kandydatów nie uzyska więcej niżj 25% poparcia lub w przypadku otrzymania przez kandydatów takiej samej liczby głosów.

KANDYDACI

Zapoznajcie się uważnie z sylwetką kandydata na którego chcecie oddać głos, poniżej ich krótkie prezentacje

(według kolejności zgłaszania)

Percival Ruglow komunista dowell

jestem bardzo doświadczonym graczem z bogatą historią rp, jestem na bierząco co do sytuacji na serwer oraz znam tutejsze realia, myślę, że jestem świetnym kandydatem i wnoszę o pozytywne rozpatrzenie wniosku, oczywiście postaram się zwalczać lewiznę i komunizm na tym serwerze

Shigochiyo_Takra kolega

[Jestem dobrym graczem RP, jak i umiem obsługiwać 4um, ja postanowiłbym spełniać jak najwięcej i w jak najszybszym tempie propozycje naszych ukochanych użytkowników, przecież oni tworzą ten serwer, nie prawda? Zrobiłbym wszystko, żeby ludziom którzy zaczynają tu grać nie przestraszyli się, że ktoś ich zdmi tylko umieli się bronić! Wszystko co gracze będą proponować będę rozpatrywał jakby tą propozycje dał sam H@, a nie, że ktoś da propozycje H@ napisze, że nie podoba mu się i odrzuci. Ja zrobię wszystko dla was, wystarczy, że w przyszłym głosowaniu oddacie na mnie głos. Tak to dla was! Kocham was pozdrawiam wasz najdroższy kolega! Powiecie o moim banie na 4um, był on nie słuszny powinienem maź dostać ostrzeżenie i usunięcie postu więc nie wliczajcie go na serwerze również nie miałem, żadnego słusznego warna który został wyjaśniony! Pamiętajcie o mnie ja pamiętam o was ;)]

Johny_Morisson AYYYYYYYYYYYYYYYYYY
Dalsza część wiadomości została ukryta ze względu na formatowanie. Można ją odczytać klikając na przycisk "Spoiler"

Spoiler

Wilkomir_Fubowski PanEdysz

Fubu Famili

Make Mrucznik great again

Genesis Caruso Wpadłam

Magda człowiek z zasadami. Zbudujemy mrucznika naszych marzeń!
Oszukaliśmy już tyle razy, oszukamy jeszcze raz!
Dla mnie najważniejszy jest człowiek. Wybierzcie mądrze, a pokaże wam poraz kolejny cycki!

Adas Wrobel Jumper

siema jestem naj kandydatem, były lider wróbel clique :-)

Obiecuje darmowa kaske, dofinansowanie na broń i auto za free dla każdego głosuj na wróbla 

Moj warn ostatni był bardzo dawno już na pewno ponad miesiac temu (:

Thomas Howard Kru3ix

Bo dlaczego by nie.

Richard Parker Tiger

Na mruczniku gram od 2013 roku, to właśnie wtedy nabierałem swoje pierwsze doświadczenie z zarówno serwerami SAMP jak i Role Play. Niepowtarzalny klimat serwera jak i gracze sprawili, że zostałem tutaj na dłużej. Z każdym dniem nabierałem coraz to większego doświadczenia na bazie mechaników. To właśnie tam uczyłem się swoich pierwszych akcji. Przez pierwsze dwa lata wiele się nauczyłem, postanowiłem więc tą wiedzę przekazać nowym graczom. Pomagałem na każdym kroku, chciałem zachęcić wszystkich do gry na naszym serwerze. Widząc jak bardzo San News oddziałuje na mieszkańców Los Santos postanowiłem wstąpić w szeregi tej frakcji, szybko rozwinąłem swoją karierę reportera. W grudniu 2016 roku zostałem GLD San News - prowadzę tą frakcję do dziś z wielkim zaangażowaniem. Dostrzegam problemy tego serwera i chciałbym stawić im czoło. Uważam, że jest osobą idealną do tego stanowiska, ponieważ jestem otwarty, sympatyczny, pomocny dla ludzi oraz mam dużo ciekawych pomysłów.

Głosujcie!

:like:  :like:  :like:

Mat Drep Dreptacz

Gram tutaj od roku 2013.  Większość zna mnie z ciekawego organizowania rozgrywki dla graczy oraz tworzenia filmików na youtube.

Głosujcie na mnie i zniszczmy wszelkie oszustwa oraz lewiznę!

Ted Black Yosuto

Gram na serwie od 2011 i dużo osób mnie zna. Przez ponad rok działałem w KS jako asystent ds. apelacji od kar i pochwał na graczy oraz byłem zaufanym graczem. Nigdy nie byłem karany etc. Kto ze mną grał, ten wie jaki jestem. Głosujcie na mnie bo chcę wiekzzy fejm i się polansować oraz mieć rangę na forum. Serwera nie zmienię bo się nie da xD elo

Radovan_Karadžić Asardi

Dalsza część wiadomości została ukryta ze względu na brak wzoru. Można ją odczytać klikając na przycisk "Spoiler"

Spoiler

Joseph Langston Barker

Siemano, każdy raczej mnie kojarzy, gram na serwerze od 2011 i wiele rzeczy wprowadzonych zostało za mojej kadencji na stanowisku Zarządu, mam własne zdanie w pewnych kwestiach i na pewno wysłucham graczy, zapraszam do głosowania i pozdro!

trey corsar Treylo

jestem najlepszym graczem kalambury na calym serwerze co swiadczy o mojej niezrownanej inteligencji oraz geniuszu artystycznym

jak mnie wybierzecie to zmusze mrucznika zeby wykupil kurnik i zrobimy mistrzostwa swiata

Kamil Harley Xtreme

Gram tutaj od 2015r jestem doświadczonym graczem wiem co i jak jestem aktywny po parenascie godzin na serwerze na forum również jestem aktywny.

Susan Barlow AngryNeighbour

Prawo i sprawiedliwość na pierwszym miejscu.

Luis McKay SMIALY

Drodzy gracze, dużo osób mnie zna, pewnie wiele wie że jestem już miesiąc głównym liderem wojska! Do tej pory zwiedziłem wiele na serwerze jak i forum, dużo osób wie że gdy ktoś ma do mnie pytanie zawsze mu odpowiem, teraz startuje na stanowisko rady serwera, wiecie że jest to dla mnie wielka szansa, wiem że jeśli na mnie zagłosujecie, będę dobrze pełnił służbę w radzie. Chce wam pomagać ze wszystkich sił, i ile będę mógł!

Eddie Marshall _Klemuś_

Nic nie będę robił, chce tylko posadkę w RS.

clyde hill lecik

Spoiler

Cristiano Black Sknerus

Witam, zdecydowana większość zna mnie jako świetnego, wybitnego i najlepszego jakiego miał ten serwer administratora, reszta z was zaczęła grę dopiero kilka dni temu. Jak pewnie zauważyliście, jakiś czas temu wróciłem do aktywnego udzielania się w społeczności mrucznik-rp, czasu nadal mam za mało na aktywną grę, jednakże wystarczająco na działania ulepszające ten serwer.
Wybierając moją kandydaturę macie pewność obiektywnych decyzji (wszystkich nie lubię jednakowo),jakość podejmowanych działań i zapobieganie wrednej biurokracji.

Oczywiście chyba nie muszę wspominać, jak marni są pozostali kandydaci i jak bardzo nie nadają się na to stanowisko??
A przede wszystkim jeśli na mnie zagłosujecie, to dam wam unbany

Pozdrawiam,

Sknerus

Josef Colombo _eDDie_

Siemanko gram tutaj od 2013 roku miałem małe przerwy i kilka nick'ów. Od jakiegoś czasu aktywnie gram oraz przeglądam forum, czasem też się wypowiem. Dużo ludzi mnie nie zna, Ci co mnie znają to wiedzą że zawsze staram się służyć pomocną ręką. Jestem osobą, która łatwo nawiązuje kontakty, dobrze dogaduje się w grupie, wywiązuje się z powierzonych obowiązków. Jeżeli oddacie na mnie głos będę pomagać jeszcze więcej i więcej tak aby grało się nam jak najlepiej.

Vincent Percival Enter

Siemaneczko, gram tu od 2011 roku (z przerwami krótszymi lub dłuższymi). W ciągu tego czasu udało mi się być opiekunem gry trzykrotnie (Na nickach: Hunter Simon(2013), Casimir Percival(2015), Vincent Percival (2017)). Miałem też okazję liderować kilkoma frakcjami na przestrzeni tych sześciu lat. Chciałbym dołączyć do Rady Serwera, aby móc zabrać głos w imieniu graczy, a podejmowaniem dobrych, wspólnych decyzji polepszać działanie serwera. No i nagrałem Mrukstar.  B)

Zapraszam do  Głosowania!

• Herato lubi to

#2 Akaexus

Akaexus

• Gracz
  • 551 postów
  • Nick SA-MP:Krzysztof Golder

Napisano 07 styczeń 2018 - 17:24

#3 0Verte

0Verte

lewa ręka

• Zarząd
  • 1091 postów
  • Nick SA-MP:Sven_Helvetica

Napisano 07 styczeń 2018 - 21:31

Po odliczeniu głosów nieważnych oraz doliczeniu głosów niejawnych, przedstawicielem graczy w RS zostaje:

• Asardi

Do drugiej tury przechodzą:

• Jumper
  • Enter

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych