Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga]Serafino_Tocco

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Piotr_Jameas

Piotr_Jameas

Obeznany

• Gracz
  • 98 postów

Napisano 10 październik 2015 - 11:57

Nick osoby oskarżającej : Roy_Carney
Nick osoby oskarżonej: Serafino_Tocco
Kara proponowana: Warn/ban
Wyjaśnienie: DM - Nie jest to pierwsza skarga na niego z powodem DM, a po za tym dostałem od FBI feda za darmo, ponieważ Tocco tak chciał, z powodem "zaatakowania policjanta" - a tego nie zrobiłem (jeśli zrobiłem, to poproszę z tego SS'y). Grałem sobie RP razem ze Juliet_Hawks po chwili Tocco podbiegł do mnie i zaczął mnie DM'ić z M4 (broń ciężka). Jeśli chodzi o moją postać jest ona uwięziona w więzieniu stanowym, dopiszę jeszcze dwie rzeczy: Na SS'ach można zauważyć jego poziom kultury na /w (ooc), a po 2. Tocco wymyśla swoje kary, na przykład: Zamiast mandatu - więzienie.
SS'y(obowiązkowe):

Osoby, które mogą potwierdzić, że zrobił DM:

- Juliet_Hawks,

- James_Frozy

- I pewnie osoby, które się tam znajdowały.

Dzisiaj: 2015-10-11

Dostałem od niego mandat (nie zapłaciłem bo kasy przy sobie nie miałem) o wysokości 35SD pisałem mu, że nie mam kasy i pisałem aby podjechał do banku i ic i ooc a on - więzienie oraz dawał /su za wykroczenie za, które jest mandat..

Użytkownik Piotr_Jameas edytował ten post 11 październik 2015 - 20:57

#2 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3610 postów
  • Nick SA-MP:Claudia Lavric

Napisano 10 październik 2015 - 13:26

Oskarżony ma 24h na zapoznanie się ze skarga oraz wypowiedź

#3 colagothrec

colagothrec

Zbanowany

• Zablokowany
  • 33 postów

Napisano 10 październik 2015 - 13:33

Potwierdzam potwierdzam, sluszna skarga.

• Roleciak lubi to

#4 Toltiobi

Toltiobi

Kumaty

• Gracz
  • 53 postów

Napisano 10 październik 2015 - 13:35

Jako iż widziałam zaistniałą sytuację to mogę potwierdzić tą wersję wydarzeń. Odgrywałam z oskarżycielem wybicie szyby w radiowozie. Przed tym jeszcze Tocco zasugerował, by nadać mu /su za ''Zniewagę funkcjonariusza'' Chociaż za to powinien być mandat, a nie list gończy. Potem odgrywaliśmy sobie, a tu nagle Tocco wyskakuje z M4 i zabija Roy'a.

#5 _Angel's_

_Angel's_

jestem super X

• Sponsor
  • 857 postów
  • Nick SA-MP:H. Neuberger

Napisano 10 październik 2015 - 23:06

ZABIĆ GO!!!! Ja nie wiem kto to jest czy człowiek czy ******************* ale też mnie dedał jak byłam w FBI, ponoć w niego strzeliłam gdzie byłam w SF, podbił do mnie i mnie zabił, dał do więzienia oczywiście, nie wiem czy on w FBI jest czy nie ale kiedyś mnie dm'ił przed FBI i bawił się /brama! - BANA MU, nie wiem czy owy gracz ma bana, i gra na zmiennym ip.. - Coś mi się tak wydaje tez

#6 B4RT3K

B4RT3K

Zbanowany

• Zablokowany
  • 241 postów

Napisano 11 październik 2015 - 20:25

Jak on nie miał kasy przy sobie to PD ma podwiezc do bankomatu wyplaci zaplaci i problem z glowy a nie ....

#7 Loxard

Loxard

• Gracz
  • 330 postów
  • Nick SA-MP:rafal bebiko

Napisano 13 październik 2015 - 19:36

ZABIĆ GO!!!! Ja nie wiem kto to jest czy człowiek czy ******************* ale też mnie dedał jak byłam w FBI, ponoć w niego strzeliłam gdzie byłam w SF, podbił do mnie i mnie zabił, dał do więzienia oczywiście, nie wiem czy on w FBI jest czy nie ale kiedyś mnie dm'ił przed FBI i bawił się /brama! - BANA MU, nie wiem czy owy gracz ma bana, i gra na zmiennym ip.. - Coś mi się tak wydaje tez

zamknij sie rozbierzny zezie bo cie sellne na targu ruskim 

Jak on nie miał kasy przy sobie to PD ma podwiezc do bankomatu wyplaci zaplaci i problem z glowy a nie ....

chyba cie pogrzalo ze cie bed epodwozil do bankomatu XD!

#8 Piotr_Jameas

Piotr_Jameas

Obeznany

• Gracz
  • 98 postów

Napisano 15 październik 2015 - 15:20

zamknij sie rozbierzny zezie bo cie sellne na targu ruskim 

chyba cie pogrzalo ze cie bed epodwozil do bankomatu XD!

Trochę kultury, nie jesteś w swoim domu tylko na publicznym forum.

A co do "nie będę go podwoził do bankomatu" pisałem Ci, żebyś podwiózł bo kasy nie miałem i na IC i na OOC, ale oczywiście napisałeś na IC, że niby odmawiam przyjęcia mandatu... Koniec tematu.

Minął określony czas, proszę o wydanie werdyktu (najlepiej w postaci bana).

#9 Loxard

Loxard

• Gracz
  • 330 postów
  • Nick SA-MP:rafal bebiko

Napisano 15 październik 2015 - 16:21

co ja kurwa taxi

#10 Piotr_Jameas

Piotr_Jameas

Obeznany

• Gracz
  • 98 postów

Napisano 16 październik 2015 - 10:09

Trochę kultury, nie jesteś w swoim domu tylko na publicznym forum.

A co do "nie będę go podwoził do bankomatu" pisałem Ci, żebyś podwiózł bo kasy nie miałem i na IC i na OOC, ale oczywiście napisałeś na IC, że niby odmawiam przyjęcia mandatu... Koniec tematu.

Minął określony czas, proszę o wydanie werdyktu (najlepiej w postaci bana).

Przeczytaj jeszcze raz, tylko postaraj się coś wyczytać.

Proszę o wydanie werdyktu, minęły ponad 24h...

#11 gothisdead

gothisdead

Stary wyjadacz

• Sponsor
  • 251 postów
  • Nick SA-MP:Mateusz Jaroslowski

Napisano 28 październik 2015 - 21:39

Skarga Akceptowana

Oskarżony otrzymuje 20 min AJ za DM2

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.

#12 gothisdead

gothisdead

Stary wyjadacz

• Sponsor
  • 251 postów
  • Nick SA-MP:Mateusz Jaroslowski

Napisano 28 październik 2015 - 21:40

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych