Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga] Julliet_Hawks

25 odpowiedzi w tym temacie

#1 pegi

pegi

lul

• Sponsor
  • 353 postów
  • Nick SA-MP:Mabelynn_Shepherd

Napisano 11 październik 2015 - 00:13

Nick oskarżonego: Julliet_Hawks
Nick oskarżającego: Paige_Aponte
Powód: DM
Kara (proponowana): Warn
Wyjaśnienie: A nie wiem co jej strzeliło do główki prosiła mnie o przebaczenie, potem wymieniła 2 związki chemiczne i mnie zabiła :/
Screeny (obowiązkowe): http://i.imgur.com/R6PGpW3.jpg

#2 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3607 postów
  • Nick SA-MP:Claudia Lavric

Napisano 11 październik 2015 - 11:19

Oskarżony ma 24h na zapoznanie się ze skarga oraz wypowiedź

#3 Toltiobi

Toltiobi

Kumaty

• Gracz
  • 53 postów

Napisano 11 październik 2015 - 12:46

Okej, no więc tak, na początek to powiem, że była godzinka dość późna, i o takiej porze mózg nie pracuje wporząsiu. Po za tym jak to mawiają nie ma dymu bez ognia, a ta oto Pani wielokrotnie robiła DD/CZ swoim NRG. Prosiłam ją żeby przeprosiła za to, ona nie chciała, więc mój zmęczony mózg podsunął mi pomysł ''Ej, zabij ją Julka'' No i zabiłam. Przepraszam jeśli o takiej godzinie, moje zabójstwo tak bardzo przeszkodziło Ci w grze, że byłaś gotowa napisać o to skargę :c

#4 wariatuńcio

wariatuńcio

Zablokowany

• Zablokowany
  • 337 postów
  • Nick SA-MP:Gibby

Napisano 11 październik 2015 - 13:49

Chciałem powiedzieć, że wczoraj mnie też zdeemiła więc należy jej się warn. Nie dość, że się we mnie wpierdoliła autem - wyszła i mi auto rozkurwiła. WARN!

#5 pegi

pegi

lul

• Sponsor
  • 353 postów

Napisano 11 październik 2015 - 15:53

Okej, no więc tak, na początek to powiem, że była godzinka dość późna, i o takiej porze mózg nie pracuje wporząsiu. Po za tym jak to mawiają nie ma dymu bez ognia, a ta oto Pani wielokrotnie robiła DD/CZ swoim NRG. Prosiłam ją żeby przeprosiła za to, ona nie chciała, więc mój zmęczony mózg podsunął mi pomysł ''Ej, zabij ją Julka'' No i zabiłam. Przepraszam jeśli o takiej godzinie, moje zabójstwo tak bardzo przeszkodziło Ci w grze, że byłaś gotowa napisać o to skargę :c

Co Ty tutaj w ogóle piszesz? xD Bez przesady kłamać nie musisz, napisałam skargę to kłamstwem się nie wybronisz. Myślałam, że chcesz zagrać jakąś akcję IC, a Ty nagle dym, więc nie powiem zaskoczyła mnie Twoja reakcja, a ja pod komisariatem czekałam na kogoś - zabić nie musiałaś.

#6 Toltiobi

Toltiobi

Kumaty

• Gracz
  • 53 postów

Napisano 11 październik 2015 - 18:12

Dobrze, w takim razie Pana Dawida poproszę o screeny, bo oskarżenia bez dowodów to rzucanie słów na wiatr :)

#7 pegi

pegi

lul

• Sponsor
  • 353 postów

Napisano 11 październik 2015 - 21:50

Dobrze, w takim razie Pana Dawida poproszę o screeny, bo oskarżenia bez dowodów to rzucanie słów na wiatr :)

Ale jego postu tutaj nie ma nic do rzeczy, nie przejmuj się już dostał warna

#8 Dan_Santos

Dan_Santos

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 21 postów
  • Nick SA-MP:Dan_Santos

Napisano 14 październik 2015 - 17:58

Ja bym jej bana wlepił dzisiaj zatrzymała mnie z kadetem za free, z tego powodu, że samochodem wjechałem w niewidoczną plamę, chceli mi dać mandat, a gdy odmówiłem dali Jail... Wg mnie warn to za mała kara w PD powinni być ogarnięci ludzie. Wywalić z PD, zacząć wreszcie ogarniać tych ludzi w PD - Kto za?

#9 Antonio_Bonacci

Antonio_Bonacci

Bonacci

• Gracz
  • 3 postów
  • Nick SA-MP:Antonio_Bonacci

Napisano 15 październik 2015 - 16:24

Zgadzam się z kolegą wyżej , Julliet też robiła mi takie akcje że chciała wlepić mandat za jakąś bez sensową rzecz , gdy odmówiłem to dała mi Jaila , myślę że nie jest odpowiednią osobą do pracy w PD 

#10 Toltiobi

Toltiobi

Kumaty

• Gracz
  • 53 postów

Napisano 15 październik 2015 - 16:58

Ja.. Ale nie rozumiem was co wy macie do tego jak bez screenów wyskakujecie jak gałgany xd. Dobra warny zaraz polecą,

#11 Toltiobi

Toltiobi

Kumaty

• Gracz
  • 53 postów

Napisano 16 październik 2015 - 16:16

XDD, dobra cicho bo mnie rozśmieszacie swoimi wyimaginowanymi dopowiedzeniami xd. Było wogóle inaczej niż opisal każdy z was, ale nie będę nawet się bronić bo nie macie żadnych screenów mechy.

#12 Toltiobi

Toltiobi

Kumaty

• Gracz
  • 53 postów

Napisano 16 październik 2015 - 21:49

Tak, w każdym poście jest masa bólu dupy, i z tego powodu właśnie wymyślacie sobie różne rzeczy, które nie miały miejsca. Np. Wsadziłam kogoś do paki, to już gimb mode activated i lecicie na forum.

#13 pegi

pegi

lul

• Sponsor
  • 353 postów

Napisano 17 październik 2015 - 13:35

Tak, w każdym poście jest masa bólu du*y, i z tego powodu właśnie wymyślacie sobie różne rzeczy, które nie miały miejsca. Np. Wsadziłam kogoś do paki, to już gimb mode activated i lecicie na forum.

Serio nie wiem po co z nimi rozmawiasz, skoro nic tutaj nie wnoszą, a ich posty zostaną pominięte, zluzuj

#14 Wera

Wera

Weteran

• Gracz
  • 223 postów
  • Nick SA-MP:Josephine Lorens|| Melissa Huston

Napisano 17 październik 2015 - 14:00

Takze mam SS'ika jak strzelasz do mnie Juliet ;) I to na dodatek bez powodu. Wstawić?

#15 pegi

pegi

lul

• Sponsor
  • 353 postów

Napisano 17 październik 2015 - 15:58

Takze mam SS'ika jak strzelasz do mnie Juliet ;) I to na dodatek bez powodu. Wstawić?

Zamiast ją straszyć, napisz nowy temat, a nie tutaj o tym mówisz

• Wera lubi to

#16 miszore

miszore

Zbanowany

• Zablokowany
  • 15 postów

Napisano 22 październik 2015 - 10:04

Okej, no więc tak, na początek to powiem, że była godzinka dość późna, i o takiej porze mózg nie pracuje wporząsiu.

Co ma do tego 'późna godzinka'? Jak o późnej godzince twój mózg nie pracuje w porządku to polecam dać /q i iść spać a nie odpierdalać na serwerze. Swoją drogą wątpie aby twój mózg kiedykolwiek pracował XD

#17 FuRRy

FuRRy

Naczelny Odwalacz

• Sponsor
  • 596 postów
  • Nick SA-MP:Cody Evans [wyjechał] Caroline Taylor

Napisano 22 październik 2015 - 10:23

W wieczornych godzinach najlepiej się opierdala xd
  • MocnY i 2115borys lubią to

#18 f0rest

f0rest

Litość To Zbrodnia

• Gracz
  • 103 postów
  • Nick SA-MP:Raffaele_Machiavelli

Napisano 22 październik 2015 - 17:00

Najlepiej wpierdolcie temu wodogłowiu banicje, bo to nie pierwsza i pewnie nie ostatnia skarga na nią.

#19 Toltiobi

Toltiobi

Kumaty

• Gracz
  • 53 postów

Napisano 22 październik 2015 - 17:34

Najlepiej wpierdolcie temu wodogłowiu banicje, bo to nie pierwsza i pewnie nie ostatnia skarga na nią.

''wypierdolcie temu wodogłowiu banicję'' - No noo... Kulturka widzę na wysokim poziomie. Nic tylko gratulować :)

#20 f0rest

f0rest

Litość To Zbrodnia

• Gracz
  • 103 postów
  • Nick SA-MP:Raffaele_Machiavelli

Napisano 22 październik 2015 - 18:01

''wy*********e temu wodogłowiu banicję'' - No noo... Kulturka widzę na wysokim poziomie. Nic tylko gratulować :)

Ile dajesz tyle dostajesz :) 

• miszore lubi to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych