Skocz do zawartości

[A][Pożegnanie] Mat Drep - Dreptacz


Maniu

Rekomendowane odpowiedzi

 

Od paru tygodni gdy  wchodzę na mruka się denerwuję, po pierwsze zrobiło się na serwerze trochę nudno i mnóstwo zaufanych  ludzi odeszło, po drugie irytuję mnie codzienne "wycie"/"grożenie" xD jednych z użytkowników  tego portalu, że zaraz rozniosą moje dane osobowe po graczach na tym forum. Zastanawiam się jak można interesować się tak moim życiem i na każdym kroku mi wszystko wypominać czy tam wygrażać xdd. No ale nie ważne.. w sumie mam już na to wyrąbane. Tak więc jeśli mam się pożegnać to zrobię to tak jak każdy. 
 

Dziękuję za grę: 

Leonardo Thopmsonowi 

Jake Diesel 

Vanessa Drep aka Bauman-byliśmy cudownym małżeństwem :') 

Santina Delgado

Oliwia Mand-Elena Parker 

Mike Bilzerian

Johnson White

Semphis Blackstone 

Tomuś

Alfredo Montero

Jupik

Aika Nakamura-justynka <3 

Aki Nakamura 

Yaullia

Karol Jankowski-choć trochę nabroiłeś

Carl Hernandez 

Joasia Coster

Józef Mirabelka 

Ala-gra (choć trochę rzadka) była czystą przyjemnością i zabawą

BIANCA AKA MAX MOTECHIARO

Hattie Neuberger

Dominic Torreto/dita 

Maddox - Korpunik

Mia Montoya

Paul Ford

Andrew Leppere 

Jonny Derp

Caitlyn Neff

Lucas Nidryt

Emily Monroe <3

Nicola Monroe <3 <3

Ariana Monroe <3 <3 <3

(jeśli o kimś zapomniałem przypomnijcie) 

 

Dziękuje wszystkim, którzy tworzyli ze mną ten mrucznikowy kanał z prawie 400 filmikami z tego serwera

https://www.youtube.com/channel/UCjfasO2v3LwTW2RJQ9iU4HQ?view_as=subscriber

 

Jak się grało tutaj? 

Grało się różnie ale mimo wszystko uważam, iż czasem grając w San News lub z innymi graczami fajnie został ten czas spędzony tak więc nie żałuję, że tutaj trafiłem. xd Myślę, że przyniosłem też temu serwerowi mnóstwo fajnej czasami głupiej rozgrywki, ale zawsze było to coś ciekawego albo kontrowersyjnego. :D

 

Może jeszcze kiedyś tutaj wrócę, zobaczę co się dzieję itp. Myślę, że jeszcze przez ferie które się zaczną za tydzień tutaj coś pogram zrobię ostatni event Golden Cats 2018, tak więc czasem mnie jeszcze zobaczycie. Dziękuję wszystkim za grę, jeśli kogoś uraziłem w jakiś sposób to przepraszam i mam nadzieję, że pozytywnie mnie mimo wszystko zapamiętacie.

 

Miłego dalszego grania i cześć!

 

 

 

Edytowane przez Dreptacz
  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...