Skocz do zawartości

[A][Pożegnanie] Telehama


Telehama

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Kochani.

 

Niestety nadszedł czas kiedy muszę jednak z Wami się pożegnać - nie wiem na ile, ale niestety taka jest kolej rzeczy. Serwer powoli schodzi na psy i z każdą chwilą ubywa osób, które chcą grać RP, a jest co raz to więcej odwalaczy. Aktualnie serwer wygląda już całkowicie pod DM, a nie pod RP (dla niektórych nic się nie zmieniło i wiem, ale to świadczy o tym, że jesteście DMiarzami i tyle, dlatego "nic się nie zmieniło" xD).

 

Ten okres kiedy z Wami grałem był najprzyjemniejszym czasem dla mnie i miłym powrotem do tego serwera. Jednak z powodu technicznych jestem zmuszony na odejście z serwera na nieznany mi okres czasu (jeśli ktoś chce znać szczegóły to zapraszam priv). Na pewno znajdziecie mnie jeszcze tutaj na forum i chętnie z Wami podyskutuje. Wiadomo, że często nie będę wchodził, ale jak wejdę to zawsze komuś odpiszę.

 

Teraz pora na podziękowania.

Największe podziękowania kieruję do Nadia McTavish, dlaczego?

*Na początku gry jak tylko Ją ujrzałem to od razu do Niej napisałem w celu powspominania wspólnych gier, które miały miejsce kilka lat temu w LSPD jak i LSMC itp.

*Znacznie pomogła jeśli chodzi o start mej gry.

*Pomagała jak tylko mogła jeśli tylko owej pomocy potrzebowałem, nawet jeśli nie prosiłem o to.

Kolejnymi osobami są:

Tom Bananov - Dziękuje Tobie za przyjęcie mnie do Ammu  Nation Los Santos gdzie mogłem rozpocząć swoją karierę jak i dotrzeć do tak wysokiego miejsca jakim był Zarząd.

Amir Travis - Dużo razy się sprzeczaliśmy, ale dało się z Tobą pogadać jak i były zapewne sytuacje. Dziękuje i przepraszam za kłopoty.

Danny Vardes - (Przepraszam jeśli się pomyliłem)Dziękuje Tobie za dobrą współpracę i pamiętam dalej Twój brak subordynacji w naszej sprawie IC, która mnie rozśmieszyła, a także to jak ludzie zaczęli przeciwstawiać się Tobie po moim zniknięciu z Los Santos Ammu Nation. Jednak zawsze będę wspominał Cię pozytywnie.

Nick West jak i cała Jego rodzina IC (gang też liczę) - Dziękuje za tyle wspólnych akcji jak i siedzenia na krzaczkach, haha. Nie przepierdol tylko wszystkiego i graj z rozwagą.

Natalia Toretto - Tobie Nano dziękuje za każdy mile spędzony czas i to dobrze spędzony oraz zabawny.  Miło było siedzieć z Tobą i pograć samemu lub z innymi.

James Wolfridson/Patrick Ravens - Byłeś jednym z nielicznych, którzy mnie szanowali do końca w LSAN (Los Santos Ammu Nation). Przynajmniej takie dawałeś mi odczucia. Dzięki, że chętnie mnie wysłuchiwałeś i pomogłeś, i to nie raz. Bogaczu Ty nasz. Pamiętaj też o moim nowym Wydziale Pościgowym LSMC. XD

Alfons Sokolov - Mimo, że wiedziałem iż pomału spiskowałeś przeciwko mnie i wspierałeś Dannego to i tak chętnie z Tobą grałem. Byłeś w porządku ziomkiem i nawet jak kasa uderzyła Ci do głowy to się odzywałem do Ciebie.

Nadia Capazzo (Russel - gratki xd) - Dziękuje Tobie za przyjęcie do LSMC przez prywatną rekrutację, a także to, że docenialiście mą grę, a także zrozumienie kiedy miałem problem z forum na kompie.  Mimo wszystko docenialiście wszystko to co robiłem, a nawet staraliście się pomóc mi jeśli wiedzieliście, że to dobre. Loffki ♥ (Bez zazdrości mi tu Russelku  )

Lillie Dabney - Najlepszy kierowca ambulansów i helikopterów ♥ (każda jazda przynajmniej z 1 zniszczonym doszczętnie pojazdem xD). W dodatku najlepsza osoba do nauki ortografii, haha. A tak serio to dziękuje za zaakceptowanie w zespole LSMC i to, że będąc nowym chętnie jeździłaś ze mną na patrole kiedy to reszta nie była przekonana co do mej osoby.

Aki Nakabura, znaczy się Nakamura - Mimo częstego bycia oziębłym, byłeś spoczko ziomkiem. Chętny do żartów i nie tylko.  Pozdrowionka.

Karol Jankowski - Współtwórca Annonymous i super partner do wspólnych audycji. W dodatku zawsze chętny do rozmowy na ts'ie i poodwalania. Dzięki za ten czas kiedy razem mogliśmy coś potworzyć.

Nataly Capazzo - Osobistość nie lubiana przez wielu, przeze mnie lubiana. Nie raz sobie za skórę zaszliśmy, ale wiadomo. Przyjaciele zawsze się pokłócą i wybaczą.

Marie Clemont - Główna Ordynatorka LSMC za czasów kiedy pierwszy raz byłem w LSMC. Dla mnie wielki szok, że znów mogłem Ciebie spotkać. Dziękuje za wspólną grę i możliwość powspominania starych czasów.

Faddei Nunez - Młody człowiek, ale kiedy trzeba to pogada jak dorosły. Dalej się uganiasz za Dianą Perfecto? Mam nadzieję, że dojdziesz gdzieś daleko.

Diana Perfecto - Osoba kolorowa. Lubiąca docinać mej osobie, a tym bardziej uwielbiająca mieszkać w mym domostwie (oczywiście w grze). Wiesz co? Nienawidzę Cię za te wszystkie docinki. xD A tak serio to chyba najbardziej zostaniesz w mej pamięci Lesbijeczko, haha.

Roberto Russo - Stare czasy, a Ty ciągle tu. Pierw FBI, a potem Ristorante. Kozaczek. xD Mimo wszystko i tak znajdujesz czas na grę, jak i na pomoc innym. Szacunek.

Laetitia Colombo - Pamiętna osoba z LSAN (Los Santos Ammu Nation). Od grzecznej osoby do przestępczyni. To niezłą drogę obrałaś, ale i tak zawsze pamiętałaś o osobach, które Tobie pomagały.

Lauren Ladanza - Wiele przyjemnych akcji, które z wielką chęcią można było odgrywać.

Armin Verwest - Mało razy napotkaliśmy się, ale jak już to zawsze miło pogadaliśmy jak i pograliśmy. Jeszcze raz również gratuluję bycia tak wysoko. :)

Bartek Podsiadło - Super mechanik, a także pracownik LSAN. Dodatkowo również nieliczny z tych, którzy szanowali mnie i moje decyzje, które nie zawsze były najlepsze, ale wtedy była odpowiednia krytyka. :)

Diego Xandiago - Niestety tym razem tylko z 3 razy Cię spotkałem i zdążyłem pogadać, ale mimo wszystko dziękuje za to co było kiedyś jak i w tym momencie. :)

Onar DeLuca - Super tajniak, a tym bardziej biznesmen. Mimo wszystko fajne były z Tobą deale i akcje. :D Dzięki Tobie za cudowną grę. ♥

Matt Blakes - Jeden z tych Administratorów, którzy lubią się pośmiać, a także chętnie pogadają z kimś (jeśli ta osoba jest warta Jego czasu). :)

Brandon Parker - Super ZG, który jest bardzo często i każdemu pomaga jak może. NA ADMA GO! :D

Jonny Derp - Szkoda gadać..... A tak serio spoko ziomeczek z Ciebie. :P

Tom Russell - Złodziej Lillie, tym bardziej na akcjach gdzie mamy co odgrywać bądź pilnować porządku i by nikomu nic się nie stało. xD (Nadal mam ten filmik.. Jak nie wiesz, o którym piszę to dawaj priv, a dam Tobie link xD - Podpowiem tylko, że limuzyna i BOR :D)

Jake Diesel - Wybacz przyjacielu. :D Bardzo częsty osobnik w Szpitalu (3 razy w ciągu jednego dnia? XD). Chociaż do kartotek się przydajesz, haha. I często pozytywny.

James Duble - Może nie każdy się zgodzi ze mną, ale mimo wszystko szanuję tego Administratora. Miałem szansę na pogadanie z Nim na teamspeaku około 2 razy i dobrze to wspominam. Tym bardziej, że raz zaproponował mi dojście do LSPD (przez rekrutacje) i  to bardzo mocno wkurzyło Sanderkę. Może jeszcze kiedyś uda nam się wspólnie wymienić kilka zdań.

Santina Delgado - Mimo odwalania i sprzeczek, spoczko ziomek. Mimo wszystko chętny do pomocy.

Richard Parker - Spoko Główny Lider. Można się dogadać i zawsze coś skombinować.

Matt Drep - Również dobry ziomeczek z różnymi pomysłami na serwer. Szkoda, że już odszedłeś.

Floyd Leeway - Dobry kumpel z LSAN. Chętny do rozmowy i poodwalania. Lubiący też grać w inne gry typu Liga Legend.

Nicholas McGeady - Nie wiem co tu wpisać, ale chciałeś być. xD A tak serio to wiem, że mimo wszystko wspierałeś Dannyego i od kiedy zostałeś GLD Yakuzy to strasznie odwalałeś na koncie w LSAN, ale mimo wszystko miło się grało.

Weston Brooks - Nie znam kolesia, ale niech ma. xD Dzięki za grę i różne wspólne akcje.

 

 

Jeśli kogoś jeszcze nie wymieniłem to przepraszam Was i dawajcie znać, a także swoje nicki. Jeśli będę je kojarzył/pamiętał to zamieszczę z dopiskiem od siebie.

 

Jeszcze raz dziękuje Wam za ten wspólnie spędzony czas i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś coś pogramy. Zawsze możecie do mnie pisać na priv i nie tylko. :)

Edytowane przez Telehama
  • Like 9
Odnośnik do komentarza

Aki Nakabura, znaczy się Nakamura - Mimo częstego bycia oziębłym, byłeś spoczko ziomkiem. Chętny do żartów i nie tylko.  Pozdrowionka.

 

Że jak proszę? Ja oziębły? I to w dodatku często?? Czy ja dla kogokolwiek kiedykolwiek byłem oziębły?!!?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza

Że jak proszę? Ja oziębły? I to w dodatku często?? Czy ja dla kogokolwiek kiedykolwiek byłem oziębły?!!?

Dla mnie bardzo często. :D

 

 

a gdzie naj***** administrator James Dubluw

Dziękuje za przypomnienie! Zaraz dodam. :D

 

//Edit: Nadiuś nie smutej. Zawsze możemy pogadać. :)

Edytowane przez Telehama
Odnośnik do komentarza

Info dla wszystkich. Już gta sobie naprawiłem (Dziękuje Ci Floyd za pomoc <3), ale nie wiem czy wrócę do mruczka.. Ewentualnie po prostu wbiję sobie raz na jakiś czas. Zobaczymy. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...