Skocz do zawartości

[A][A][Dyskusja] Gra sądu na mruczniku


IamLegend

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ offtop w skardze jest zakazany chciałbym poznać wasze zdania w sprawie działania sądu na mruczniku. 

 

 

Myślę, że w tej dyskusji każdy przedstawi swoje zdanie. Zapraszam!  :D

Edytowane przez Krysia
Odnośnik do komentarza

taki temat nie powstałby gdyby nie dała tego nakazu zatrzymania co?

 

oczywiście nie bronie żadnej ze stron.

Oluu tu nie chodzi tylko o nakaz. Ale o całokształt funkcjonowania Temperance. Jak widać nie tylko dla mnie była taka "milutka" na innych komunikatorach i jestem ciekaw co reszta graczy o niej myśli. Co nie zmienia faktu, że nie powinna wszystkich akcji robić pod siebie. 

Odnośnik do komentarza

Ponieważ offtop w skardze jest zakazany chciałbym poznać wasze zdania w sprawie działania sądu na mruczniku. 

 

 

Myślę, że w tej dyskusji każdy przedstawi swoje zdanie. Zapraszam!  :D

 

Zastanawiam się co chcesz tym osiągnąć Fejm? czy chcesz poniżyć frakcje? ile już było takich dyskusji chcesz je poznać? po szukaj w archiwum. 

 

Nie pzdr.

Edytowane przez Mordziaty
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Ciebie raczej powinni powiesić, a nie aresztować. Pozdrawiam. :)

Nie wina sądu, że odgrywasz taką postać co nosi sukienkę z 50 lat. Dodatkowo sama prowokujesz grając wieśniaczkę. Może i były przekręty IC, tego nikt nie wie - to powinnaś to rozwiązać taką grą, nakręcać coś rozrywki, a nie płakać. 

Edytowane przez Daviss
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się co chcesz tym osiągnąć Fejm? czy chcesz poniżyć frakcje? ile już było takich dyskusji chcesz je poznać? po szukaj w archiwum. 

 

Nie pzdr.

Ta, fejm na tym serwerze to marzenie <3 

Jeśli mówisz, że było ich dużo to chyba coś jest na rzeczy? 

Odnośnik do komentarza

To zwykła gra ic, sami do tego doprowadziliście.

Oczywiście, że podpis. Wiem na jakim poziomie gra Krystyna White IC i w cale się nie dziwię takiej postawy sądu ;-) Sam IC przeciąbym Ci przewody hamulcowe... kurde mogłem to zrobić w USSS ;-)

 

Gra IC to gra IC. Załatwiaj to w grze, a nie tworzysz bezsensowne posty.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że podpis. Wiem na jakim poziomie gra Krystyna White IC i w cale się nie dziwię takiej postawy sądu ;-) Sam IC przeciąbym Ci przewody hamulcowe... kurde mogłem to zrobić w USSS ;-)

 

Gra IC to gra IC. Załatwiaj to w grze, a nie tworzysz bezsensowne posty.

Pytam ogólnie co gracze sądzą o postawie sądu bo w skardze przedstawione były różne dowody nie związane z moją sprawą. Jeśli uważasz, że gra OKEJ to to napisz a nie przekładaj wszystko na mnie. xd 

Odnośnik do komentarza

Pytam ogólnie co gracze sądzą o postawie sądu bo w skardze przedstawione były różne dowody nie związane z moją sprawą. Jeśli uważasz, że gra OKEJ to to napisz a nie przekładaj wszystko na mnie. xd 

Obsrane gracie że żałosna postać Krystyny zostanie udupiona to zaczyna się płacz na forum, hahaha.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Obsrane gracie że żałosna postać Krystyny zostanie udupiona to zaczyna się płacz na forum, hahaha.

haha 

a to dobre charlie 

Każdy piszący te dyskusje płacze, bo sąd go zgasił XD

to twoje zdanie i o to chodzi w tej dyskusji 

Odnośnik do komentarza

Obsrane gracie że żałosna postać Krystyny zostanie udupiona to zaczyna się płacz na forum, hahaha.

Ty krystyna White, kazdy to słysz z mechaników i ma mokro, a kto to wgl jest? bo ja nie wiem nawet co ta osoba robi na serwisie prócz politycznych przekrętów.

Odnośnik do komentarza

Sąd ma swoje wady i zalety. Do wad na pewno należy kiepski sposób informowania o rozprawach. Długość tych rozpraw. Jednak dla ludzi, którzy zamiast pisać tylko skargi na forum chcą się odegrać IC to odnajdą się w sądzie doskonale. Sam już zarobiłem za próby udupiania mnie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Dobra powiem szczerze.

Ja to sie zastanawiam czemu tu sie stało tak, że jak przychodzicie do sądu to jest super zajebisty, lepszego nie będzie, a jak was Temperance uwala to jest płacz, wyzywanie, że manipuluje, że jest beznadziejny itp. Ogólnie zachowanie przedszkolaka. Może tak jest w większości frakcji... ale w sądzie to akurat obecnie najlepiej widać

 

Ja od początku GLD Temperance wiedziałem, że takie wymądrzanie i wywyższanie będzie powodem wielu spin i generalnie jej bądź jego zachowanie. Nie myliłem się.

 

TYLKO MNIE NAJBARDZIEJ KURWA ZASTANAWIA JAK DO TEGO SĄDU MOŻNA WRACAĆ ZE 3 RAZY I ODSTAWIAĆ TE SAME SZOPKI?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Sąd ma swoje wady i zalety. Do wad na pewno należy kiepski sposób informowania o rozprawach. Długość tych rozpraw. Jednak dla ludzi, którzy zamiast pisać tylko skargi na forum chcą się odegrać IC to odnajdą się w sądzie doskonale. Sam już zarobiłem za próby udupiania mnie.

 

Ale nie każdy chce się bawić w te durnowate rozprawy i nie powinno się nikogo zmuszać, a tym bardziej karać finansowo za niezjawienie się na rozprawie bo to jest gra i czasem nie da się zaplanować wejścia w dany dzień albo coś wypada w ostatniej chwili.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza

Bez sensu jest opcja na ankiecie, że sąd gra pod siebie. Każdy lider gra tak by jego frakcja miała najwiecej kompetencji i była najlepsza. To normalne, że Santos tak robi, po prostu dba o swoją organizacje. I mówię to obiektywnie, nie sugeruję się żadnymi stosunkami jakie łączą mnie Temperance.

Odnośnik do komentarza

Ja widzę dwa wyjścia z tej sytuacji: 

 

a) Całkowite usunięcie sądu. Kiedyś go nie było i gra też toczyła się normalnie.

b) Dostosowanie go pod luźne RP panujące na Mruczniku. Mam tutaj na myśli restrukturyzację jego działania, zmniejszenie biurokracji i ograniczenie władzy.

 

Opinia o sądzie od dłuższego czasu jest zła, więc KO powinno go wziąć pod lupę i wprowadzić drastyczne zmiany - najwyższy czas na podjęcie działań.

Edytowane przez Shank
  • Like 6
Odnośnik do komentarza

Ja widzę dwa wyjścia z tej sytuacji: 

 

a) Całkowite usunięcie sądu. Kiedyś go nie było i gra też toczyła się normalnie.

B) Dostosowanie go pod luźne RP panujące na Mruczniku. Mam tutaj na myśli restrukturyzację jego działania, zmniejszenie biurokracji i ograniczenie władzy.

 

Opinia o sądzie od dłuższego czasu jest zła, więc KO powinno go wziąć pod lupę i wprowadzić drastyczne zmiany - najwyższy czas na podjęcie działań.

 

ale nie weźmie teraz pod lupe z bardzo prostego powodu - Armin.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...