Skocz do zawartości

[Skarga] Brayan_Johnson


Andrzej

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Brayan_Johnson
Nick oskarżającego: Andrew_Leppere
Powód: DD/CZ + unikanie akcji Role Play.
Kara (proponowana): Warn.
Wyjaśnienie: Jechałem busem. Na skrzyżowaniu wyjechał rozpędzoną, strażacką radiolą Brayan Johnson. Jechał lewą stroną jezdni i we mnie uderzył. Po zderzeniu pomyślałem, żeby odegrać wypadek. Lecz niestety na marne, oskarżony cofnął się i odjechał razem ze współpracownikiem. (Wiem, żę Mrucznik to luźle RP, ale po graczu, który ma +25lvl spodziewałem się czegoś więcej niż ucieczki. Pragnę również dodać, że żadnego laga nie było.)
Screeny (obowiązkowe): http://imgur.com/a/LJopg

Odnośnik do komentarza

Wypowiem się, gdyż w pewnym stopniu czuje się odpowiedzialny za to zdarzenie. Gadaliśmy na TS'sie i zwróciłem uwage na CB mu, że ktoś znowu spami o koncie - zapewne wtedy spojrzał akurat przed skrętem jak skręcał zderzyliście się i jak to bywa często pomyśleliśmy, że nie odgrywasz więc odjechaliśmy. Jak byś chociażby napisał cokolwiek na /w czy innym kanale OOC to byśmy zaraz się wrócili i odegrali należycie. Nie było żadnego DD/CZ bo to nie było w żadnym stopniu zamierzone, zresztą po co nam by to było. Pozdrawiam i proszę o nie karanie Brayana przez to, że przyzwyczajony brakiem chęci graczy do odegrania wypadku zignorował to.

Edytowane przez Quiks
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...