Skocz do zawartości


Zdjęcie

[21] Nabór dla doświadczonych!


Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Sandra

Sandra

    Legenda

  • Zasłużony
  • 1826 postów
  • Nick SA-MP:Max Jensen

Napisano 09 marzec 2018 - 14:36

*
Popularny

jfZ4MCj.png 

Od paru dni trwa nabór w szeregi lekarzy w szpitalu im. Wszystkich Świętych! Wykwalifikowana ekipa lekarzy, chirurgów czeka na was by móc nauczyć nowych stażystów jak móc uratować komuś życie!

Jeśli jesteś pewien tego co chcesz robić w przyszłości i jest to kierunek w stronę ratowania życia innym to dobrze trafiłeś! Wystarczy byś miał chociaż podstawową wiedzę i być dyspozycyjnym by dołączyć w nasze szeregi! U nas nauczysz się wszystkiego i poznasz nowe tajniki medycyny oraz będziesz mógł współpracować z takimi sławnymi lekarzami jak ordynatorka Nadia Russell czy inni!

 

xz8J5XU.png

 

Ratownicy Los Santos Medical Center codziennie stykają się ze śmiercią, spotykają się z nią i patrzą jej prosto w oczy. Będąc lekarzem musisz liczyć się z ogromnym stresem, ruchem i podejmowaniem ryzykownych decyzji, które w przyszłości mogą mieć swoje skutki. Lecz jest też dobra strona medalu - masz szansę uratować drugiego człowieka. Uśmiech na twarzach pacjentów to najlepsza pochwała z ich strony za pracę tych ratowników. W medycynie zdarzają się cuda, codziennie. I to Ty możesz być jej świadkiem dołączając do naszego grona. 

 

AZ1gpiH.png

  

'' Lekarze są zadowolonymi z siebie ludźmi. Nie wyciągamy nóg na kanapie, nie siedzimy sobie spokojnie. Nieważne, jaka jest gra – i tak lubimy wygrywać. Gdy już wygramy, dołączamy do następnej gry. Popychamy samych siebie. Rezydenci, lekarze prowadzący. Nie ma znaczenia, jak wiele osiągniemy. Jeżeli jesteś alpinistą, zawsze czeka na ciebie nowa góra... ''

  

Będąc na studiach medycyny dowiedzieliście się od strony teoretycznej jak wygląda praca chirurga, lekarza, pielęgniarza czy ratownika medycznego. Jednak tutaj musimy was też ostrzec - to co wasz mózg przyswoił na uczelni to jedynie namiastka tego co ciało będzie musiało sobie przyswoić w trakcie rezydentury w szpitalu. Praktycznie działaliście na manekinach lecz tutaj czeka was walka z czasem, przy prawdziwej ofierze wypadku, postrzelonym gangsterze czy kobiecie w ciąży z silnymi bólami! Czas to jeden z największych wrogów lekarzy lecz niekiedy też sprzymierzeniec. To od was będzie zależeć czy pacjent przeżyje i czy po waszych działaniach będą jakieś skutki uboczne. Są też ryzyka prawne bo to Wy będąc lekarzem podejmujecie świadomą opiekę nad pacjentem. Jeśli przeżyje - brawo! Możesz iść dalej!

  

'' Każdy student I roku medycyny wie, że rosnące tętno to początek kłopotów. Rosnące tętno może oznaczać wszystko – od zaburzeń panicznych po coś znacznie poważniejszego. Serce, które nierówno bije albo zamiera – to może być znak tajemniczej dolegliwości. Albo może to oznaczać romans… co byłoby najbardziej kłopotliwe... ''

  

Jesteś pewien swojego wyboru? Chcesz dołączyć do zespołu? Nie czekaj tylko składaj podanie!

Pełne informacje znajdziecie - TUTAJ.

 

Pamiętaj, czekamy na Ciebie!

  

 

Autor:

Max Jensen


Użytkownik Sandra edytował ten post 09 marzec 2018 - 14:38

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych