Skocz do zawartości

[KU] Pytania od graczy do Komisji


Simeone

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

moge na skryptera do ku?

Każdy może o ile posiada umiejętności.

 


 

 

Siema, usuńcie rowerki do wypożyczenia. Dlaczego? - ja wolę wracając z DMV użyć rowerka za 5k na 15 min niż jechać taxi, gdzie płacimy dużo więcej. Rowerki kradną robotę dla KT.

 

Od tego jest dział propozycje. 

Odnośnik do komentarza

Chciałbym spytać dlaczego to odrzucono: https://mrucznik-rp.pl/topic/77212-propozycja%C5%81owca-nagr%C3%B3d/

 

To nie jest BUG. Bug to BŁĄD, nieoczekiwany. A tutaj ewidentnie skrypt jest zwalony (czytaj nieprzemyślany) bo zapamiętuje ID a nie nick. Ciekawe czy w ogóle to zmienicie.

 

To samo tutaj: https://mrucznik-rp.pl/topic/72912-propozycja-bw/

 

To nie bugi. Skrypt ma aktualnie takie działanie i nie jest on błędem (bugiem), który by uniemożliwiał/utrudniał grę. Działa jak działa.
Gracz wnosi o zmianę sposobu działania - a nie o naprawienie błędu. To po kiego licha każesz to Simeone zgłaszać w bugach.

 

Scalcie mi te posty - Klemuś: łącze posty

Edytowane przez Kremuś
Odnośnik do komentarza

Niedociągnięcia i braki w kodzie także uznajemy jako bugi.

 

To nie jest niedociągnięcie. Tak jest ustawiony skrypt. Należy zmienić jego działanie, a nie poprawiać.

 

Jeżeli stworzysz komende /przyklad i będzie ona domyślnie np. dawać pieniążki, a gracz rzuci propozycje żeby dawała respekt zamiast pieniążków to to jest propozycja zmiany, a nie naprawy bugu. Czaisz różnice, bo prościej się nie da.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Napisałem podanie do KU na Mappera - KIEDY ZOSTANIE SPRAWDZONE?

 

Dziś sprawdzę

 


 

 

To nie jest niedociągnięcie. Tak jest ustawiony skrypt. Należy zmienić jego działanie, a nie poprawiać.

 

Jeżeli stworzysz komende /przyklad i będzie ona domyślnie np. dawać pieniążki, a gracz rzuci propozycje żeby dawała respekt zamiast pieniążków to to jest propozycja zmiany, a nie naprawy bugu. Czaisz różnice, bo prościej się nie da.

 

Trudno, nie chce mi się tego brać znowu pod lupę. Ja rozpatruję propozycję, wydałem taki werdykt - proszę się do niego dostosować. Jeśli twórcy to nie odpowiada - zawsze może napisać odwołanie dodając kierownictwo i mnie do PW :) 

 

Ale z tego co widzę już powstał temat "BUG [..]", więc  raczej się dostosowali :D 

Odnośnik do komentarza

j1WonJ3.png

 

[Odpowiada: Kierownik mapperów, skrypter KU

 

 

 

 

1. Czy macie w planach zrobienie interioru dla autobusu?

2. Kiedy pojawi się aktualizacja?

 

Interior autobusu został wgrany pomyślnie, aktualizacja 2.5.95 pojawi się pod koniec lutego (takie mamy przewidywania). 

@@Więzień,

 


 

 

Ja mam pytanie, co Komisja ds. Ulepszeń chce osiągnąć takimi obiektami - pseudo windami?

 

taOdnVV.jpg

 

Podane tutaj obiekty są tak stare, że pamiętają włosy łonowe kota Arkama. Przykro mi, nie jest to dzieło obecnej ekipy.

@@Kremuś,

 


 

 

Siema, usuńcie rowerki do wypożyczenia. Dlaczego? - ja wolę wracając z DMV użyć rowerka za 5k na 15 min niż jechać taxi, gdzie płacimy dużo więcej. Rowerki kradną robotę dla KT.

 

Proszę pisać stosowną propozycje w dziale z propozycjami,

 

@@Gimenez,

 


 

moge na skryptera do ku?

 

Jeśli posiadasz umiejętności - zapraszamy

 

@@Devines

 


 

Napisałem podanie do KU na Mappera - KIEDY ZOSTANIE SPRAWDZONE?

 

Dziś/jutro rozpatrzę wszystkie podania. @@Faddei

 


 

 

Kiedy będzie rekrutacja na Testera w Komisji Ulepszeń?

 

Gdy będzie rekrutacja na forum zostanie wstawiony odpowiedni temat.

@@Shay


 

 

mógłbym się przyglądać, jak jakiś mapper coś tam buduje? chciałbym się nauczyć i sam dołączyć do was

Jeśli mapper się zgodzi (ówcześnie napisze do mnie) to nie widze przeszkody. 

@@Gimenez,

 

 

 

Odnośnik do komentarza

A gdzie moje drugie pytanie? Nie udzielono na nie pełnej odpowiedzi. A to dość istotna sprawa jeśli nie rozróżniacie czym jest bug i każecie propozycje zmian pisać w dziale zgłoszeń bugów  :lol:

 

Powracam z pytaniem, dlaczego propozycje dot. zmian są odrzucane i przekierowywane do bugów? Wynika to z niewiedzy kierownika, z braku umiejętności czy może z niechęci?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...