Skocz do zawartości

[A][A]Społeczeństwo RP


lovelas

Rekomendowane odpowiedzi

Masz wywalonego pindola na kulturę gry na serwerze a dbasz o zamykanie jakicha dyskusji na forum no niezła sytuacja nieźle priorytety

Z zewnątrz serwis wygląda dzieki takim pajacom calkiem ok ale ingame leży i kwiczy pośród dmu

 

Bte jak zablokowac sygnaturę czyjas bo ta wyżej krzyczy mi mobilna apke

Odnośnik do komentarza

Masz wywalonego pindola na kulturę gry na serwerze a dbasz o zamykanie jakicha dyskusji na forum no niezła sytuacja nieźle priorytety

Z zewnątrz serwis wygląda dzieki takim pajacom calkiem ok ale ingame leży i kwiczy pośród dmu

 

Bte jak zablokowac sygnaturę czyjas bo ta wyżej krzyczy mi mobilna apke

 

Teraz mi ukaż, gdzie napisałem "i mieć wyjebane jajca na kulturę gry na serwerze". ;)

 

Radzę dokładniej czytać, a nie walnąć w klawiaturę, powiedzieć "ale zajebiste" i wcisnąć "napisz". Aktualnie patrzac na Twoje czytanie ze zrozumieniem i spostrzegawczość, to wszystko leży i kwiczy. :)

Odnośnik do komentarza

lokalnie pomiedzy ludzmi rodza sie takie osoby, ktore chca byc panienkami czy na odwrot, a na serwerach rp graja transy

homoseksualizm, transseksualizm i granie transa to choroba psychiczna, tyle w temacie - nie rozumiem jak chlop z jajami moze grac panienke i pisac jak typowe laski w normalny sposob

zaloze sie ze osoby, ktore graja transy - w wojsku nie poradzili by sobie bo to zwykle chlopaczki w kalesonach

Ahh, jak niezwykle śmieszą mnie takie wypowiedzi. To jest jedynie gra, świat fikcyjny. To, że zakłada się postać, która jest kobietą, nie oznacza od razu, że osoba grająca ma jakieś problemy ze sobą albo ze swoją orientacją. Gram osobiście kobietą od 4 lat i nie wiedzę w tym jakiegokolwiek problemu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Tupie napisanie skargi za odwalanie naturalnie odnosi się do kultury gry wiec nie wiem co ty chcesz ugrać w dyskusji ze mną i tak nie masz szans ziomek

 

Widzę, że kolega dalej ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem, więc odsyłam do moich wypowiedzi i przeczytanie ich jeszcze raz.... Albo z pięć razy. :)

 

 

Ahh, jak niezwykle śmieszą mnie takie wypowiedzi. To jest jedynie gra, świat fikcyjny. To, że zakłada się postać, która jest kobietą, nie oznacza od razu, że osoba grająca ma jakieś problemy ze sobą albo ze swoją orientacją. Gram osobiście kobietą od 4 lat i nie wiedzę w tym jakiegokolwiek problemu.

 

Popieram. Granie kobiety to nie to samo co zaburzenia osobowości, zaburzenia płci czy inne choroby psychiczne. Jest to zwykła chęć zagrania jako osoba płci przeciwnej i tyle. Osobiście gram faceta bo nie mam ochoty grać jako kobieta, ale też nie przeszkadza mi to jeśli ktoś woli grać kobietę bo to tylko gra. :)

 

Dodatkowo śmieszy mnie fakt, że jak jeżdżę sobie z osobą, grającą kobietę to często dostaję na /w info, że to facet OOC (mimo, że gramy czysto IC). Bez sensu stwierdzenie i zawracanie tyłka. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

jak można być niedojebanym żeby po pierwsze być "chłopcem" a grać postacią kobiety

moze lubei sie przebierac w damskie ciuszki

 

jak widze jak osoby pokroju czarny przyjaciel ktorzy maja problem z odroznieniem gierki z 2004 od reala to pozdro 

Edytowane przez mvx
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Słuchaj tupie niektórzy mieli niemile doświadczenia bo jest tu na serwerze jakad stuleja co udaje ooc laske

 

Poza tym malo kto z gimnazjalistów potrafi dobrze zagrać kobietę a niektórym chodzi o dobry replay rozumiesz?

 

Nie czuj się urażony jak ktos grzecznie pyta o plec podczas gry

Powinienes jedynie miec wonty do tych pajaców co wyzywaja od transow

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Teraz nieźle się zaczyna bo sam wyzywasz osoby, które grają kobiety chociaż są facetami, że są "niedojebani", a potem mówisz by dane osoby miały "wąty" tylko do tych co wyzywają od transów. Hahaha.

 

Aż chyba zrobię sobie popcorn. :)

Odnośnik do komentarza

Z kimś mnie pan pomylil, może pan cierpi na schizofrenie, a może po prostu chwyta się brzytwy bo ja mam czyste sumienie. Nikogo nie obgzucilem mięsem typu niedojeb

Ja szanuje zdrowych graczy a kpie tylko z napinaczy takich jak ci o których wspomniałem w poprzedniej wypowiedzi oraz takich jak pan

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

Fakt. Przepraszam i pomyliłem Pana z autorem. Mimo wszystko jednak śmieszy mnie fakt, że piszesz iż jestem napinaczem skoro widać, że się śmieję z Pana jak i autora tej dyskusji bo nadal ubliżacie osobom, które grają inną płeć niżeli są w rzeczywistości. Mimo wszystko jednak zrobię sobie popcorn bo tu jest niezła komedia patrząc, u niektórych, na ich tok rozumowania. :)

Odnośnik do komentarza

Cóż to za horrendalne brednie!

 

Gdzie żem ja dopuścił się tak haniebnego czynu jakim jest gwałt na godności gracza rp?!

 

Jedynym adresatem mych obelg jest prześladowczy charakter treści miotanych z bezmyślną arogancją wobec pasjonatów sztuki odgrywania!

 

Nie no serio koleś gdzie ja napisałem ze brechtam z graczy poza tymi odwalaczami. Ja tylko stwierdziłem i usprawiedliwilem fakt, ze niektórzy oczekują lepszego warsztatu od współuczestników rozgrywki i ich pytanie o plec czy wiek nie ma na celu dyskryminowania nikogo ale określenia jego poziomu. Nierzadko w niskich ligach sportowych bierze się metrykę kandydatów na zawodników i decyduje o ich przyszłej karierze na podstawie wzrostu, często pomijając charakter, technikę itp... Szufladkowanie świata to rzecz naturalnie. Ubliżanie to juz calkiem inna sprawa

Odnośnik do komentarza

Mimo wszystko jednak osoby, które chcą grać kobiety, mają do tego prawo i nikt im nie zabroni, a jeśli grają słabo odmienną płeć to muszą się nauczyć właśnie grając jako płeć przeciwną. Nie robiąc tego, nie nauczą się. :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Gościu ja jako kobieta przegrałem setki godzin i co

 

Czy zasługuje na twój szacunek czy nie?

 

Lubilem gdy bylem gwalcony mrrr. Szanujesz mnie?

 

Chyba się spotkaliśmy. I to nie raz.

Edytowane przez jorki
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...