Skocz do zawartości

[A][A]Patologia w KO


AbażurowyEryk

Rekomendowane odpowiedzi

aha czyli KO dziala dla siebie a nie dla graczy, no to niezla komisja "organizacyjna" xD

Gdzie napisałem jako Komisja? XD

Ciągle piszę w swoim imieniu - jako Telehama. Jeśli będzie inaczej to wtedy podpiszę się odpowiednio jako KO. Widzę, że kolejna osoba co interpretuje dane słowa pod to jak mu pasuje, ale czytanie ze zrozumieniem to już niestety leży.

 

W całej mej wypowiedzi można przeczytać jedynie o MEJ osobie, ale nigdzie nie napisałem, że " KO to..." czy " My, KO, ...".

 

Dzięki użytkownikowi haco można zaobserwować jak tworzą się pomówienia. Wystarczy, że jedna osoba zinterpretuje sobie daną wypowiedź jak chce, a potem każdy za nim idzie, a niewinna osoba jest atakowana.

Odnośnik do komentarza

Telehama nie przyjmij tego jako oskarżenie czy atak. Chcę tylko zauważyć, że nadawałbyś się na partyjną marionetkę do wywiadów. Twój styl pasuje do dzisiejszej wojny medialnej i gdybym kierował public relations platformy obywatelskiej zrobiłbym wszystko, żeby załatwić Tobie mandat poselski.

Odnośnik do komentarza

@bzou nie rozumiem dlaczego. Swoje poglądy jak i przekonania piszę jako zwykły gracz. Nie rozumiem dlaczego gracze biorą to jako słowa KO kiedy ciągle podkreślam, że nie wypowiadam się tutaj jako członek KO, a jako szary gracz.

 

Dodatkowo sama dyskusja tutaj z niektórymi osobami jest podniosła z nieznanych mi przyczyn. Jeden ubliża, drugi idzie za nim, inny ubliża tamtym dwom, a inny prowadzi konstruktywną krytykę na temat mój jak i KO. Osobiście najbardziej szanuję tą ostatnią, opisaną przeze mnie, osobę. Dlaczego? Bo taka osoba umie w zwykły sposób napisać co jest nie tak, ale też ukazać szacunek drugiej osobie. Rozumiem też, że nie każdemu owy szacunek się należy, jednak samą kulturę powinniśmy i tak przestrzegać. Osobiście też nie przepadam za niektórymi osobami tutaj, ale szacunek pozostaje bo mimo wszystko, każda osoba tutaj coś wniosła mniej lub więcej.

 

Chciałbym jednak dokładniej wiedzieć czemu tak uważasz użytkowniku @bzou. :)

Odnośnik do komentarza

 

Widzę delikatna hipokryzja bo jak siedziałeś w KO to nie widziałem byś był przeciwko WithManowi w KO, a teraz atakujesz każdego. Zabawne. :)

 

 

True tu pisze Damek jak takie osoby sie dostaja do takiej waznej komisji jaka jest ko ? wtf ludzie ? o co tu chodzi ? telehama wytlumaczysz mi to ?

 

Nie odpowiadam za to kogo Kierownik bądź asystent powołuje do KO. Jestem tylko pomocnikiem. :)

Takie pytania do .

Odnośnik do komentarza

Widzę delikatna hipokryzja bo jak siedziałeś w KO to nie widziałem byś był przeciwko WithManowi w KO, a teraz atakujesz każdego. Zabawne. :)

 

 

 

Nie odpowiadam za to kogo Kierownik bądź asystent powołuje do KO. Jestem tylko pomocnikiem. :)

Takie pytania do .

ty no to sprawdz dokladnie konfe baranie xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Ej, ale my WSZYSCY byliśmy przeciw withmanowi w KO. Tutaj nawet dowód, że byliśmy: https://imgur.com/a/ETU1pF7(Herato, nic do Ciebie nie mam - ale wkurwiłam się jak przypierdoliliście się o Kratesa). Telehama - ja, mimo że Cię lubiłam i kiedyś wydawałeś się spooko gościem to teraz zachowujesz się jakbyś robił coś wielkiego w KO. Co takiego zrobiłeś? Bo ja w /wydziale/ Herato widziałam tylko pracę Herato. 

za moja girl olke 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Proszę zobaczyć tutaj - https://mrucznik-rp.pl/topic/63606-ts3-a-granie-we-frakcji/?do=findComment&comment=730891

 

HeadAdmin jasno napisał, że nie może być obowiązku przesiadywania na ts3 przez cała grę w jakiejś frakcji, a kierownik KO mimo że jest rangą niższy dalej twierdzi, że LSPD to nie dotyczy i odwołuje decyzję H@.

 

Powiedzcie mi jaki sens ma siedzenie na teamspeaku podczas gry? Dodatkowo toczą się tam rozmowy OOC, popełniany jest MG, a połowa osób z frakcji nie jest poinformowana o tym co się dzieje na TS3, bo nikt tego nie przestrzega. Kierownik KO oczywiście tego nie rozumie i musiał interweniować w tej sprawie sam H@.

 

Dodatkowo Armin ma pisać regulaminy jak sam nie rozumie prostego statutu? Przykład: Art 34 odnosi się do administracji serwera z wykluczeniem H@.

Art. 24. Główny Administrator (H@), ma prawo do wykonywania wszytkich działań na serwerze chyba, że zasady administracji stanowią inaczej, w szczególności:
1) Zatwierdzanie każdego regulaminu i procedury na serwerze
2) Podejmowanie ostatecznych decyzji jako organ odwoławczy
3) Uchylanie decyzji innych osób
4) Odwoływanie administratorów serwera i forum.
5) Rozpatrywanie skarg na administratorów i wymierzanie im kar
Art. 25. H@ ma także prawo do nadzwyczajnych działań interwencyjnych, obejmujących wszelkie sprawy serwera po uprzednim poinformowaniu osoby która daną sprawą się zajmuje.

 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...