Skocz do zawartości

Zdjęcie

#8 - Przerwa techniczna

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mrucznik

Mrucznik

lewa noga

• Zarząd
  • 324 postów
  • Nick SA-MP:John_Mrucznik

Napisano 22 październik 2015 - 11:12

*
Popularny

UWAGA!

W związku z przenosinami na nowy serwer dedykowany, server SAMP będzie dzisiaj niedostępny. 

Jeżeli wszystko pójdzie po naszej myśli, jeszcze dzisiaj zostanie włączony.

Przepraszamy za niedogodności :)

#2 0Verte

0Verte

prawa ręka

• Zarząd
  • 1061 postów
  • Nick SA-MP:Sven_Helvetica

Napisano 24 październik 2015 - 18:44

*
Popularny

Czekamy na wymianę karty sieciowej na naszym serwerze dedykowanym, dziś postaramy się wprowadzić odpowiednie środki zastępcze i miejmy nadzieję, że wkrótce wystartujemy :)

#3 0Verte

0Verte

prawa ręka

• Zarząd
  • 1061 postów
  • Nick SA-MP:Sven_Helvetica

Napisano 24 październik 2015 - 22:43

*
Popularny

Czekamy aż data center zajmie się naszą sprawą, z uwagi na problem jaki mamy dostaliśmy najwyższy priorytet dlatego do poniedziałku wszytko powinno już być w porządku :)

#4 Sp00Fy

Sp00Fy

\o/

• Zasłużony
  • 21 postów

Napisano 26 październik 2015 - 16:07

*
Popularny

Dzisiaj otrzymałem bezpośredni kontakt z kierownictwem działu. Zostałem poinformowany o postępie developerów w pracy. Zamierzam otrzymać również bezpośredni kontakt z developerami. Zmiana maszyny będzie ostatecznością po wykonanych procedurach od strony usługodawcy - dlatego pierw starają się załatwić kwestię software'ową która jest dość poważna. Jak tylko będę znał przybliżoną datę wtedy poinformuję wszystkich. Przypominam że jak tylko dostanę działające środowisko sieciowe - instalacja całości nie potrwa dłużej niż 2 godziny (przygotowany gotowy obraz systemu - tylko do wgrania wraz z serwerem SAMP).

Stay tuned! ;)

#5 Sp00Fy

Sp00Fy

\o/

• Zasłużony
  • 21 postów

Napisano 26 październik 2015 - 20:59

*
Popularny

Koniec, skończyło się! Kononowizm! Koniec z manipulacją żydo-komuny, masonerii!

Stawiam tymczasowy serwer.

#6 Sp00Fy

Sp00Fy

\o/

• Zasłużony
  • 21 postów

Napisano 26 październik 2015 - 21:56

*
Popularny

Ja ZAWSZE dotrzymuję słowa.

IP: 178.32.206.141

Do jutra powinno zostać podpisane pod subdomenę samp.mrucznik-rp.pl (już jest ale wasze DNS'y muszą się zaktualizować - http://blog.hekko.pl...propagacja-dns/< tutaj np. możecie poczytać więcej na ten temat ;-) )

Dziękuję, dobranoc ;)

P.S. Lajkować ku**a!

P.S.2 - Grajcie na tym serwerze tak jak na normalnym - tzn. nie znikną żadne wasze statystyki, auta, domy, kasa czy coś. Cały postęp na "tymczasowym" serwerze będzie przeniesony na "oficjalny". "Tymczasowy" serwer to termin którego użyłem w celu określenia rzeczywistego hardware'u i setup'u na jakim się znajduje serwer samp'a - wam to i tak nic nie robi - gracie normalnie ;)

#7 Sp00Fy

Sp00Fy

\o/

• Zasłużony
  • 21 postów

Napisano 02 listopad 2015 - 14:21

*
Popularny

Dzisiaj przenosimy się na maszynę docelową. Zrobiony backup bazy danych etc.

Do około 19-stej postaram się aby nowa maszyna działała. Jeżeli nie to będzie to spowodowane nadmierną konfiguracją.

Będę tutaj informować o postępach.

P.S. Nie pierdolcie głupot, prosze kurwa...

#8 Sp00Fy

Sp00Fy

\o/

• Zasłużony
  • 21 postów

Napisano 02 listopad 2015 - 17:09

*
Popularny

Ok, uruchomiłem jeszcze serwer tymczasowy bo chwilkę dłużej zajmie mi dostosowanie nowej maszyny. Prawdopodobnie albo dzisiaj koło 22:00 albo jutro z rana wyłączę tymczasowy i przeniosę sampa.

P.S. Jak ktoś nie potrafi czytać ze zrozumieniem to jest skończonym debilem

#9 Sp00Fy

Sp00Fy

\o/

• Zasłużony
  • 21 postów

Napisano 03 listopad 2015 - 11:46

*
Popularny

O godz. 12:00 zaczynam przenosić. Do wieczora będzie gotowe ;)

#10 Sp00Fy

Sp00Fy

\o/

• Zasłużony
  • 21 postów

Napisano 03 listopad 2015 - 16:34

*
Popularny

Postęp prac ok. 65%.
Idę sobie zrobić i zjeść jakiś obiad a potem siadam z powrotem do pracy. Sądzę że ok 2,5h pracy aby uruchomić serwer.

P.S. Adres IP się nie zmieni - został przypisany do drugiego serwera ;)

Użytkownik Rogo edytował ten post 04 listopad 2015 - 21:40 drobna literówka a gracze muszą szukać dziury w całym :)

#11 Sp00Fy

Sp00Fy

\o/

• Zasłużony
  • 21 postów

Napisano 03 listopad 2015 - 19:44

*
Popularny

Postęp prac ok. 80%.
Kompilacja jeszcze kilku rzeczy i na dzisiaj koniec - wystartuje samp żebyście dzisiaj mogli sobie pograć a resztę dokończę jutro.

#12 Sp00Fy

Sp00Fy

\o/

• Zasłużony
  • 21 postów

Napisano 03 listopad 2015 - 20:48

Serwer samp'a na dzisiaj działa.

Prace będą kontynuowane ale z uwzględnieniem graczy (nie odczujecie nic).

Jutro zastopuję serwer i dokończę bardziej inwyazyjne prace.

#13 Sp00Fy

Sp00Fy

\o/

• Zasłużony
  • 21 postów

Napisano 04 listopad 2015 - 12:08

*
Popularny

Witam.

Dzisiaj zaczynam dostosowywać całość aby dostarczyć wam najlepszą możliwą ochronę przed wszelkiego rodzaju atakami oraz najlepsze możliwe zabezpieczenia aby dane były bezpieczne. Może się z tym wiązać kilka razy wyłączanie serwera samp bądź restarty, lecz w dłuższej perspektywie serwer będzie dostępny.

Dlatego też to jest moja ostatnia informacja tutaj. Postęp prac nad dostosowywaniem możecie śledzić : http://status.wazzne...ails&task_id=12 < tutaj

Przypominam że dla użytkowników Wazznet'a dostępny po zalogowaniu jest wykaz aktualnego stanu wszystkich usług (w tym również serwera SAMP) : https://wazznet.com/...z-aktualny-stan< tutaj.

To tyle z mojej strony.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych