Skocz do zawartości

[A][A]Usunięcie Rady Serwera


skWayne

RS  

74 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chcecie aby Rada Serwera została bez zmian?

    • Tak
      31
    • Nie
      34
    • Nie mam zdania
      9
  2. 2. Czy Rada Serwera jest w ogóle potrzebna?

    • Tak
      30
    • Nie
      34
    • Nie mam zdania
      10


Rekomendowane odpowiedzi

No jasne Błażej, zajebiście obiektywne było jak zarząd trzymał Kubiego na posadzie skryptera i miał w dupie skargi graczy i jego wybryki. W stu procentach, nie bądź śmieszny człowieku, nikt nie jest w stu procentach obiektywny, bo musiałby być maszyną XD

Wyżej ładnie pisałeś a tu już się pierdolnąłeś. Czyli osoby w RS są obiektywne ale nie do końca więc kiedy chcą przymykają oczy ta? :D No słabo.

Wybierzcie neutralne osoby, graczy nie administracje, modów czy zarząd. Skoro i tak rada ma chuj do gadania to wspólne opinie graczy będą jak najbardziej obiektywne gdyż przynależność do rady raczej żadnemu mechowi nie pomoże.

 

Po za tym jak ktoś jest obiektywny to jest obiektywny zawsze. 

Edytowane przez As Vandil
Odnośnik do komentarza

Proszę nie posądzać, że Komisja Sprawiedliwości opanowała Radę Serwera, bo z KS są tam tylko 3 osoby na 11 miejsc.

 

Oczywiste jest, że członkowie najlepszej i najuczciwszej komisji pełnią poważne funkcje na serwerze.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza

to rs to jedno wielkie gowno dlatego poszlo na wyjebanie

 

nom ale we we większym gownem była twoja comorra i to jak miałeś nick zbyszek lalkowski

stop słuchajcie rada serwera była obiektywna to kłamstwo ze tam wszyscy się znaliśmy

Odnośnik do komentarza

ty no spoko to był ae kiedyś a teraz pisze taki post żeby duble sobie mógł dobrze zeobic do tego co napisze zero jakieos ciekawego zabawnego posciku yylko ytak leży pod verte i wiesz co mu robi

 

#teskniezalalkowskim

 

road się sprzedał

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem najlepszą komisją odwoławczą, tworzyłyby osoby z zarządu serwera. Lekkie zmiany w statucie i regulaminach, a byłoby najlepiej dla każdego, a co najważniejsze będzie pewność, że każda z podjętych decyzji jest podjęta pod kątem obiektywnym dla danej sytuacji.

szczegolnie kiedy mike kennedy mial ustanowiona range ukrytego @, a skargi na niego za dm, zle uzywanie /o i wyzywanie ludzi byly ignorowane, a same skargi czekaly pare miesiecy, bo przeciez mrucznik nadal, wiec on mogl sie jedynie odwolac do sytuacji 

 

zbyszek jaki masz udzial w stratach ktore ten serwer przynosi X D

jery le zamkseniaez rjy ?????????

Odnośnik do komentarza

Nie no, przepraszam Verte, ale co ty w ogóle wygadujesz? Skoro w twoim założeniu RS miało być organem stanowiącym jakiś kodeks, to gdzie są nasze uprawnienia dające możliwość stanowienia zasad? Bo bez tego to wszyscy będą mieli wyrąbane głęboko na nasze decyzje i nikt nie będzie brał ich pod uwagę przy rozpatrywaniu czegokolwiek w przyszłości. W funkcjonowaniu RS jest jakieś pieprzenie o tym, że nasze zdanie będzie brane w pierwszej kolejności przez administrację i H@ xD W całej historii funkcjonowania RS NIGDY nie zostaliśmy poproszeni o wydanie opinii na jakiś temat, który nie dotyczyłby odwołania. Moim zdaniem błędem jest to, że my orzekamy w sprawie konkretnych osób, zamiast rozpatrywać ogólniejsze sytuacje. No ale o to też nas nigdy nikt nie zapytał, nie było żadnego dialogu z twojej strony z nami, a skoro nawet ty nie chcesz z nami rozmawiać, to kto ma to robić?

Swego czasu była głośna sprawa dot. posiadania czitów przez administrację. Rada Serwera miała wtedy okazję właśnie poprzez te sprawy ustalić kiedy jakie i czy w ogóle admin może używać czitów. Nie skorzystaliście z tej okazji i zamiast wypowiedzieć się w nieco szerszym kontekście na ten temat wydaliście decyzję odnoszącego się tylko do jednego konkretnego przypadku.

RS nie jest organem tworzącym kodeksy lecz tworzącym PRECEDENSY (a przynajmniej miało być). Nikt nie będzie miał gdzieś waszych decyzji, bo ja sam pilnowałbym żeby dana sprawa była załatwiana zgodnie z waszą wykładnią.

Czy też sprawa z kryciem osób z listy bez UB - mieliście możliwość wypowiedzenia się na temat tego czym jest krycie i w jakim zakresie ono obowiązuje - jednak zamiast tego po prostu orzekliście czy ktoś jest winny lub nie.

 

Nie winię was, że tego nie robiliście po prostu moje wizje nie do końca pokrywały się z rzeczywistością. Może masz również rację, że brak było jakiegoś głębszego dialogu z naszej strony i nieco umniejszenie znaczenia samej RS.

Naprawdę chciałbym by RS była czymś fajnym ale niestety widzę, że to się nigdy nie udało i czas żebym przyznał się do porażki - nie udało mi się stworzyć zgromadzenia które w fajny sposób rozpatruje trudne odwołania od naszych decyzji.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza

Naprawdę chciałbym by RS była czymś fajnym ale niestety widzę, że to się nigdy nie udało i czas żebym przyznał się do porażki - nie udało mi się stworzyć zgromadzenia które w fajny sposób rozpatruje trudne odwołania od naszych decyzji.

 

Może gdybyś sam w tym uczestniczył i ich naprowadził, to by się udało.

Odnośnik do komentarza

Swego czasu była głośna sprawa dot. posiadania czitów przez administrację. Rada Serwera miała wtedy okazję właśnie poprzez te sprawy ustalić kiedy jakie i czy w ogóle admin może używać czitów. Nie skorzystaliście z tej okazji i zamiast wypowiedzieć się w nieco szerszym kontekście na ten temat wydaliście decyzję odnoszącego się tylko do jednego konkretnego przypadku.

RS nie jest organem tworzącym kodeksy lecz tworzącym PRECEDENSY (a przynajmniej miało być). Nikt nie będzie miał gdzieś waszych decyzji, bo ja sam pilnowałbym żeby dana sprawa była załatwiana zgodnie z waszą wykładnią.

Czy też sprawa z kryciem osób z listy bez UB - mieliście możliwość wypowiedzenia się na temat tego czym jest krycie i w jakim zakresie ono obowiązuje - jednak zamiast tego po prostu orzekliście czy ktoś jest winny lub nie.

 

Nie winię was, że tego nie robiliście po prostu moje wizje nie do końca pokrywały się z rzeczywistością. Może masz również rację, że brak było jakiegoś głębszego dialogu z naszej strony i nieco umniejszenie znaczenia samej RS.

Naprawdę chciałbym by RS była czymś fajnym ale niestety widzę, że to się nigdy nie udało i czas żebym przyznał się do porażki - nie udało mi się stworzyć zgromadzenia które w fajny sposób rozpatruje trudne odwołania od naszych decyzji.

 

Podejrzewam, że RS samo za bardzo nie wiedziało co robić i trzymało się sztywno tego co ma robić bo takie dostali wytyczne. Trzeba jasno wytłumaczyć co mają robić, od czego są i jakie decyzje mogą podejmować. Skoro nie robili czegoś, co chciałeś by robili, to znaczy, że nie byli poinformowani dokładnie, a robili to co im powiedziałeś i co w 100% mogli robić.

Odnośnik do komentarza

Swego czasu była głośna sprawa dot. posiadania czitów przez administrację. Rada Serwera miała wtedy okazję właśnie poprzez te sprawy ustalić kiedy jakie i czy w ogóle admin może używać czitów. Nie skorzystaliście z tej okazji i zamiast wypowiedzieć się w nieco szerszym kontekście na ten temat wydaliście decyzję odnoszącego się tylko do jednego konkretnego przypadku.

RS nie jest organem tworzącym kodeksy lecz tworzącym PRECEDENSY (a przynajmniej miało być). Nikt nie będzie miał gdzieś waszych decyzji, bo ja sam pilnowałbym żeby dana sprawa była załatwiana zgodnie z waszą wykładnią.

Czy też sprawa z kryciem osób z listy bez UB - mieliście możliwość wypowiedzenia się na temat tego czym jest krycie i w jakim zakresie ono obowiązuje - jednak zamiast tego po prostu orzekliście czy ktoś jest winny lub nie.

 

Nie winię was, że tego nie robiliście po prostu moje wizje nie do końca pokrywały się z rzeczywistością. Może masz również rację, że brak było jakiegoś głębszego dialogu z naszej strony i nieco umniejszenie znaczenia samej RS.

Naprawdę chciałbym by RS była czymś fajnym ale niestety widzę, że to się nigdy nie udało i czas żebym przyznał się do porażki - nie udało mi się stworzyć zgromadzenia które w fajny sposób rozpatruje trudne odwołania od naszych decyzji.

 

Swego czasu był zupełnie inny skład Rady Serwera niż teraz, poza tym nigdy nie dałeś nam do zrozumienia byśmy się wypowiadali na tego typu tematy, zawsze sztywno trzymaliśmy się swoich zadań czyli tylko analizą odwołania od decyzji H@ jakie wpłynęło do odpowiedniego tematu, nie zagłębialiśmy się bardziej w ten temat ponieważ nie takie zadania wyznaczyłeś RS. Gdybyś usiadł dłużej i porozmawiał z nami bądź na początku powstania Rady Serwera przedstawił pełną swoją wizje, sprawa wyglądała by inaczej niż teraz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...