Skocz do zawartości

[R][Pochwała] Korporacja Transportowa


Dezaktywowane

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym pochwalić organizację jaką jest Korporacja Transportowa. Odkąd GLD zdobył Lucas Scott, aktywność znacznie się poprawiła. Z tego co widziałam na screenach, grają również haracze z półświatkiem przestępczym więc także urozmaicają grę półświatkowi + nie są statsami. Co tylko wzywam taxi, zawsze jeżdzą do celu w minutę. Screeny zrobię i edytuję temat, bo ciężko mi wyłapać. Dodam do tego, że są bardzo mili dla nowych graczy i oprowadzają ich po miejscach w Los Santos. Pozdrawiam.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza

 

 

Chciałabym pochwalić organizację jaką jest Korporacja Transportowa. Odkąd GLD zdobył Lucas Scott, aktywność znacznie się poprawiła. Z tego co widziałam na screenach, grają również haracze z półświatkiem przestępczym więc także urozmaicają grę półświatkowi + nie są statsami. Co tylko wzywam taxi, zawsze jeżdzą do celu w minutę. Screeny zrobię i edytuję temat, bo ciężko mi wyłapać. Dodam do tego, że są bardzo mili dla nowych graczy i oprowadzają ich po miejscach w Los Santos. Pozdrawiam.

Dopiero kilka dni, zobaczymy za miesiąc ;)

podpis

Odnośnik do komentarza

Podpis, ale u Denis Brandy była lepsza aktywność i ogólnie!

Wątpię, ale dzięki za podpis.

 

 

Podpis ;)

 

 

Podpisik.

 

 

dobra daje podpis

 

Dopiero kilka dni, zobaczymy za miesiąc ;)

podpis

 

Podpis! Zwiedzając miasto nbili mi 300k rachunku.

 

A ja cały czas czekam na moje /invite panie Scott!

Podpisik. :>

 

Dobrze, że poprzedni lider podał sie do dymisji bo chujowy był i płakał a scott gut gut 

 

po mnie tez nie przyjezdzaja, niektorzy straszne placzki ale i tak podpis

 

Podpis!!!! <3

 

Wielki podpis dla nich.

 

Podpis

 

Dziękujemy za podpisy. <3

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...