Skocz do zawartości

[A][K]Czy jest co ratować? Mrucznik 2018 - moja opinia.


supr4

Rekomendowane odpowiedzi

no ja sobie np odwalam bo tu nie ma co robic, odwalanie, granie rp jak juz jest okazja, robienie wyscigów i no chyba wiecej nie ma co robic na mruku jak sie ma 100kk+  jakby byla chociaz ta silownia aka strzelnica to bym tak abusował ze bym mial 5000siły i w ogole 100% strzelanie do dmu. taki koks by przyszedl wam najebac po prostu na mechach

Edytowane przez Albatros
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

ludzie w końcu ogarnęli się, że ten serw to nudy i nic nowego tu nie ma, a overte traktuje to miejsce jak swoją piaskownicę i pluje na to czego chcą gracze

ps. N to gówno, tylko L jeśli chodzi o samp

  • Like 4
Odnośnik do komentarza

no ja sobie np odwalam bo tu nie ma co robic, odwalanie, granie rp jak juz jest okazja, robienie wyscigów i no chyba wiecej nie ma co robic na mruku jak sie ma 100kk+  jakby byla chociaz ta silownia aka strzelnica to bym tak abusował ze bym mial 5000siły i w ogole 100% strzelanie do dmu. taki koks by przyszedl wam najebac po prostu na mechach

 

Siema mordo, dawno Cię nie widziałem. Jeżeli chodzi o system siły - zajebista propozycja do nakłonienia ludzi do codziennego wejścia na serwer - chcąc nie chcąc wejdą wbić joty i na chwilę, czasami dłuższą zostaną.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się. Ten serwer to już wielkie dno. Mrucznik ma już kompletnie wywalone na ten serwer. O 3.0 można już zapomnieć, o ile to w ogóle miało być wgrane xD. Teraz to już rzadko widzę grającą jakąkolwiek organizacje. No niestety, mrucznik upada, za niedługo możemy powiedzieć papa. No, ale cóż. Szkoda, że odeszło tylu fajnych graczy, a tak naprawdę to wina stoi po stronie mrucznika. Jakby się wziął do pracy, to serwer by jeszcze idealnie funkcjonował. Jak na razie wgrywają malutkie aktualizacje, które gówno dają do rozrywki xD. Aż szkoda mi juz słów. Ale to co napisałeś, jest calutką prawdą i racją.

 

mrucznik [*]

Edytowane przez middlingos
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Siema mordo, dawno Cię nie widziałem. Jeżeli chodzi o system siły - zajebista propozycja do nakłonienia ludzi do codziennego wejścia na serwer - chcąc nie chcąc wejdą wbić joty i na chwilę, czasami dłuższą zostaną.

Napiszcie propozycję. :)

Odnośnik do komentarza

Siema mordo, dawno Cię nie widziałem. Jeżeli chodzi o system siły - zajebista propozycja do nakłonienia ludzi do codziennego wejścia na serwer - chcąc nie chcąc wejdą wbić joty i na chwilę, czasami dłuższą zostaną.

a no siema no bo gralem sobie w fdu i w ogole bawilem sie w sciganta, zawsze chcialem tak dobrze jak ty jezdzic w gta xd gram na mta na roznych race serwerach nfs;sa i jakichs minigierkach z infernusami, gram na roznych rp odwalam sobie i w ogole fajnie jest no a nie widzisz mnie bo mam bana od miesiaca na mruku xd

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Napiszcie propozycję. :)

przeciez to kurwa jest logiczne, byl kiedys chyba skrypt strzelanicy, dostep do zmieniania poziomu skilla maja tylko administratorzy od któregos lvla... TO NIE JEST TAKIE TRUDNE ZEBY PODPIAC TO POD JAKIS SKRYPT -.-  Tak samo z siłą, która mogłaby zmniejszac obrazenia od uderzen piescią, a zwiekszać nasze. jprld to chyba nie takie trudne pomyslec o takich prostych rzeczach wtf

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z tym i administracja mogła by coś z tym zrobić bo te dm to jest kurwa żenada a propo dm  mrucznik na tym polega bez dm nie było by tego serwa online wogole maź 14 online  fajnie jak by zrobili współ prace z jakimś serwerem rp

Odnośnik do komentarza

Propsuje suprę, tak jak wspomniałeś serwer "policjanci i złodzieje", organizacje nie mają co do roboty, w LSPD siedzi 75% servera, mają bronie za darmo co automatycznie blokuje GunShopy, KT zero gry na serverze bo każdy ma po 100kk na koncie i się wozi autami, warsztaty nic nie zarabiają bo każdy od razu ma tuning, jak trzeba naprawić auto to tylko na bazę mechów  się jedzie. Co do pomysłu z eventami od organizacji to trochę lipa ponieważ na servie siedzi +/- 80 osób z czego na event przyjedzie może 10 osób ponieważ 75% w porządkowych siedzi, statsy siedzą przy sowim domku i nabijają odsety, na event przyjdą tylko gracze co mają na servie tak 5-8 lvl i potrzebują kasy. Tutaj już nikomu się nie chce grać, mrucznik olewa server, KU niby coś robi ale zamiast wziąć się za konkrety to wolą robić wizualizację na serverze, wystarczy poprawa skryptu, zmiana gospordarki + czystka kont(zostawienie tylko LVL), poprawa AntyCitu. To naprawdę dla takiego skryptera nie powinien być problem, wystarczy ruszyć głową a zobaczycie że przyjdzie tutaj więcej osób. Pozostaje problem administracji , trzeba przyznać że niektórzy admini dobrze działaja, większość woli grać IC zamiast reagować na /raport, jeżeli już jesteśmy przy temacie raportów itp, zmiana LKiZ (wystarczy 3 godzinki i LKiZ jest dopracowany na cacy). Nie oszukujmy się ale niektórzy admini nic nie robią, wolał bym żeby Admini nie mieli pierwszeństwa przed ZG tylko kto weźmie raport, ten to rozpatruje bo nie ma co się oszukiwać admini nie biorą /raport bo im się nie chce. Tyle ode mnie, już to widzę jak lizodupy adminów wyleją swoje żale, że potrafię tylko narzekać itp. itd. także czekam na hejty od was <3

Edytowane przez XaviO
  • Like 5
Odnośnik do komentarza

Serwer upada chciał, czy nie chciał, jest to do uratowania owszem ale jest to bardzo wątpliwe przy takowej administracji (H@ szczególnie) aczkolwiek nadzieja umiera ostatnia, pomykam sobie z 1h dziennie i tyle XD

Odnośnik do komentarza

Napiszcie propozycję. :)

Po co? Było setki propozycji jak nie tysiące na przestrzeni lat i wszystkie odrzucane, polecam zajrzeć w archiwum jeżeli owe posiadacie bo już dawno przestałem zaglądać w te działy.

Odnośnik do komentarza

Po co? Było setki propozycji jak nie tysiące na przestrzeni lat i wszystkie odrzucane, polecam zajrzeć w archiwum jeżeli owe posiadacie bo już dawno przestałem zaglądać w te działy.

nie odrzucane tylko BEDZIE DODANE W 3.0 TAKZE XD

bo pewien szymon o ile dobrze pamietam imie H@ mial wyjebane na serwa no i tyle klapa, ten szymon z łodzi

Edytowane przez Albatros
Odnośnik do komentarza

bekowe jest - zapraszajcie znajomych, zapraszajcie znajomych

napisze do 50 przypadkowych osob z pytaniem czy zagraliby na mruczniku to kazdy odpisal by - mrucznik? XDDDD wole postrzelac na ibizie

puknijcie sie w lby, zalosne jest jak probujecie zatrzec smutna prawde o mruczniku - szymek i michal rozwalili ten serwer, zbyt malo zmian, 30 komisji i napedzanie rozgrywki statsom i jezeli masz komisje/@/zg to jestes bogiem gry 

Edytowane przez Czarny Przyjaciel
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Jesli mrucznik chcialby naprawic ten serwer to polecam:

-wypierdzielic ten syfiasty game mode serwera do kosza lub przepisac go w podobnej formie jak to kiedys akill zrobil na oddzielna kartke czy nawet zaplacic komus, koles oplaca maszyne ktora ma parametry warte kilka kafli a nie moze wynajac skryptera xD

-wynajac jakiegos managera od serwera ktory bedzie dzialal na lini wlasciciel - gracz i zalatwial wszystkie sprawy jezeli mrucznik i verte nie maja czasu, tylko nie dawajcie jakiegos znajomka tylko wybierajcie kogos z samego podania

-wyczyscic caly serwer ze wszystkiego, z administracji, z zaufanych i z /stats wszystkich graczy - zapomniec o takim dublu, road, gardner i wybrac z graczy osoby ktore potrafiliby pelnic jakas wyzsza funkcje na serwerze + zrobic im testy psychologiczne

-zmienic nazwe serwera by slowo mrucznik nie kojarzylo sie z rozpierdolem i dmem bo ten wizerunek jest juz zniszczony (wybaczcie moderatorzy ale inaczej nie dalo sie tego ujac)

-zrobic porzadna reklame ze serwer przechodzi zmiany i wszystko zostaje zmienione, gramy od zera

 

Przepisanie na MTA to tez nie jest problem xd - 500 zl i masz identyczny skrypt mrucznika ktory potem moze byc ulepszany na rozwiazania platformy mta (tak pytalem sie znanych skrypterow i to potwierdzone)

 

Siedze kilka lat w marketingu i takie rzeczy to jest podstawa wynikajaca glownie z logicznego myslenia - Jezeli ktos napisze ze jest inaczej to albo ma cos z glowa, na prawde polecam wizyte u specjalisty lub probuje utrzymac ta funkcje @ ostatnimi silami i nie zalezy mu na graczach bo to serio nie jest rozwiazanie, nie ma co lepic dziurawej opony tylko kupic nowa

pozdrawiam ja czyli black nygga.

 

Albo w sumie wiecie co, lepiej zeby to upadlo bo jak taki mrucznik i verte maja to odnowic to lepiej by to upadlo

Edytowane przez Czarny Przyjaciel
  • Like 3
Odnośnik do komentarza

Co tu dużo mówić, zgadzam się w 99% z suprą, nie podoba mi się za bardzo kwestia abonamentu bo mi szkoda kasy (XD) a tak to kupiłem i mam ale kij jakby to miało przywrócić dawne czasy świetności serwera to chyba bym to zcierpiał, na ogół nie ma sie tu nad czym rozpisywać, jeżeli zarząd się nie weźmie za to, to prędzej czy później odejdą nawet Ci którzy jeszcze grają i próbują coś robić, jakieś akcje, zapraszać kolegów czy co tam jeszcze kto robi, ja osobiście miałem wrócić już jakiś rok temu, ale jak zauważyłem tak drastyczny spadek ludzi to już mi się odechciało, co prawda z racji że ostatnio nie mam za bardzo w co grać to i tak wróciłem jakiś miesiąc temu ale szczerze mówiąc nawet nie mam ochoty pisać żadnych podań do organizacji bo nie wiem ile tu pogram, wbijam tylko na godzinke dwie i "mechazorduje" bawiąc się z jak najszybszym dojazdem do klientów Kappa

Pozdro licze na to że zarząd wreszcie weźmie sie za ten server bo zbliżamy się małymi kroczkami do nieuniknionego końca tej społeczności.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...