Skocz do zawartości

Denver Lane Gangsters 712; Grove Street


Baju

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Przyszedł na nas czas. Od 27 kwietnia 2018 roku, godziny 21.38 istniał gang z początku pod nazwą Grove Street Families, ale jak wiadomo na dłuższą metę gra w gangu nie opłaca się. Brak aktywnych innych gangów i perspektyw na dalszy rozwój. Ciągłe granie z GU, które trzepie, zamyka, to nie ma sensu, bo ostatnio graliśmy jedynie dilerkę i jazdę bez sensu po ośce. 
Starałem się rozwijać jakoś i dawać nowe spojrzenie, zmieniłem ośkę, zakupiłem parę aut nowych, stworzyłem projekt Records, na Glen Parku, aby urozmaicić rozgrywkę nawet, ale to i tak za mało, bo przy braku innych gangów nie ma to zupełnie najmniejszego sensu. Graliśmy długo, z fajną ekipą, zdarzały się też czarne owce. Nowa ośka, wszystko nowe, więc przybraliśmy nazwę Denver Lane Gangsters 712; Grove Street, co sugeruje nasze pochodzenie, miejsce skąd wywodził się gang.

-Serdecznie dziękuje z całego serca, dla FBI, w szczególności dla Scarlett, a także Mitsu, z którymi to od początku grałem, co miło wspominam, wiele interakcji i zawsze sposób porozumiewania się na tyle wzorowy, że nigdy nie było spięć żadnych, bardzo dziękuję wam, bo to wy na początku naszej rozgrywki umilaliście nam czas.

-Ogromne dzięki dla chłopaków i dziewczyn z Hitmans, bo bez nich dawno byśmy polegli, już na początku jak narobiliśmy sobie wrogów, do dziś dnia ich mając, ale radziliśmy sobie świetnie. Specjalne dzięki dla Bonitta, Jeffa i Ines, z którymi masę godzin przegrałem, ciekawych akcji, no i dla Bonitta, za ten zjebany łeb do interesów ze mną, przy okazji dołączając nas do akcji, z czarnuchami, oby spisywali się, Ci, których nazywasz- Króliczkami.

-Dzięki nawet dla chłopaków z Verony, którzy ostatnio nam mocno truli, ale dzięki wam też jakoś gra płynęła.

I chcę na koniec życzyć osobom, które startują z gangami, abyście mieli dużo cierpliwości i kreatywności, tyle co ja na początku, bo znudzi się bardzo szybko. To powinno być też dla K.O znakiem, że trzeba coś zrobić dla gangów, bo Ci co grali ze mną wiedzą ile serca włożyłem w tą organizacje, poświęciłem mnóstwo kasy, na furki, licencje, bronie. Wszyscy mieli to, na co zasługują. Projektu gangu, który tworzyłem nie jestem w stanie nikomu oddać, od początku do końca był mój, a wszystko co tutaj było, do czego doszliśmy, w jakim gronie było moje. Nie mam sumienia też zamykać tego, ale jednak przyszedł na to czas, w porozumieniu z paroma osobami, które grały ze mną długo. Pisałem jakiś czas temu, że jest za dużo organizacji, przy takiej liczbie osób, to zdanie dalej podtrzymuje. O ile moderator nie wywali za szybko tematu, to otwieram dyskusje. POZDRO !

 

 

@Krates dodam tylko jeszcze od siebie, że chętnie pomogę w rozwoju gangów, o ile się tym zajmiesz, po cichu pogram, czy co kolwiek możecie liczyć na mnie, ale trzeba coś z tym zrobić, ruszyć głową, mam parę pomysłów, w wolnej chwili przedstawię to.

Edytowane przez Baju
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...