Skocz do zawartości

Zdjęcie

[IC/OOC] Rekrutacja na Egzaminatora

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 KuKis

KuKis

♥ Były Burmistrz Los Santos ♥

• Sponsor
  • 637 postów
  • Nick SA-MP:Max_Enzo

Napisano 14 maj 2018 - 16:46

*Na stronie głównej Urzędu Miasta Los Santos widać nowy artykuł o tytule rekrutacja na wolne w Urzędzie Miasta Los Santos*

CcUej7Y.png

Interesuje cię praca w Urzędzie Miasta Los Santos? Może to twoja szansa i uda ci się dołączyć do Urzędu Miasta Los Santos na stanowisko Egzaminator. Wystarczy napisać podanie i mieć dobre chęci. W podaniu chcemy by znajdowało się m.in. treść dowolna, którą sam uznasz za dobrą do napisania podania! Jeżeli będziesz u nas pracował dobrze i aktywnie będziesz mógł zarobić nawet kilka milionów tygodniowo! Zapraszamy.

Zakres obowiązków Urzędnika:

• Praca w budynku Urzędu Miasta Los Santos.
  • Wykonywanie ogólnych prac biurowych.
  • Raportowanie pracy do przełożonych.

Co wymagamy?

• Duży zapał do pracy.
  • Dyspozycyjność i odpowiedzialność.
  • Komunikatywność.
  • Prawidłowe wykonywanie powierzonych obowiązków.
  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne, prawnicze lub podobne).

Co oferujemy?

• Umowa o prace.
  • Wysokie zarobki.
  • Współpraca z wieloma ciekawymi osobami.
  • Miła atmosfera.
  • Wyposażenie służbowe
  • Pojazd służbowy po awansie na wyższe stanowisko.
  • Rozwój zawodowy.
  • Zniżki na licencje
  • Współudział w rozwoju miasta.

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy wyślij do nas podanie i czekaj na odpowiedź, może to Ty pojawisz się u nas na rozmowie rekrutacyjnej i może Ty już jutro staniesz się jednym z nas.

Podania wysyłamy na skrzynkę pocztową e-mail (Forum Mrucznik Role Play poprzez prywatne wiadomości)) do osób poniżej dodając wszystkich w jednej wiadomości jako dodatkowych odbiorców:

Patrick Squillante - Numer kontaktowy: 66099 Adres e-mail: p.squillante@lsdmv.gov ( ReQuien )

Tina Fose - Numer kontaktowy: 19279 Adres e-mail: t.fose@lsdmv.gov ( Flexi )
Max Enzo - Numer kontaktowy: 20027 Adres e-mail: m.enzo@lsdmv.gov ( KuKis )

OOC:

Wiadomość wysłaną jednocześnie do wszystkich osób wyżej wymienionych z tagiem: [PodanieDMV] Imię Nazwisko

Wzór podań

[b]=======================================[b]IC[/b]================================================
[b]Curriculum Vitae[/b]:
======================================[b]OOC[/b]===============================================
[b]Imię[/b]:
[b]Coś o sobie (tak żebyśmy wiedzieli co nie co o Tobie)[/b]:
[b]Ile godzin dziennie Jesteś w stanie spędzić na serwerze oraz przeznaczyć czas na pracę w Urzędzie Miasta?[/b]:
[b]SS. z komendą /stats + /czas[/b].
[b]Skan dowodu osobistego (/dowod swoje_id) + /czas)[/b]:
[b]Czy byłeś wcześniej w Urzędzie Miasta? Jeśli tak podaj również jakie miałeś/aś poprzednie nicki/inne konta w grze[/b]:
Każde kłamstwo lub zatajenie prawdy zostanie wyłapane spowoduje umieszczenie osoby na czarnej liście, bez możliwości ponownego dołączenia do Urzędu Miasta.[/b]

Po wypełnieniu formularzu zgłoszeniowego prosimy napisać komentarz zgodnie ze wzorem:

[b]((Tutaj naturalnie piszemy akcję Role Play w tym temacie...))Ja Imię Nazwisko wysłałem/am aplikację dnia [dd/mm/rr] i oczekuje cierpliwie na odpowiedz.[/b]

** Na dole strony widnieje duży pomarańczowy przycisk APLIKUJ, po jego wciśnięciu pokazuje się formularz zgłoszeniowy do wypełnienia**

Użytkownik ReQuien edytował ten post 11 lipiec 2019 - 20:58

• Arkam lubi to

#2 KuKis

KuKis

• Sponsor
  • 637 postów

Napisano 11 lipiec 2019 - 16:23

Rekrutacja otwarta na tydzień!!

:D

#3 Advisor

Advisor

Newbie

• Sponsor
  • 17 postów
  • Nick SA-MP:Jacob_Adams

Napisano 12 lipiec 2019 - 09:39

**Odpalając laptopa otworzył strone urzędu miasta, wszedł na strone urzędu miasta i wypełnił formularz aplikacyjny**

Ja Jacob Adams wysłałem/am aplikację dnia 12/07/19 i oczekuje cierpliwie na odpowiedz.

**Patrick przeglądając swoją skrzynkę mailową postanawia sprawdzić jedno z podań, w wiadomości od Pierre zostawia wiadomość zwrotną**

Użytkownik ReQuien edytował ten post 12 lipiec 2019 - 16:32

#4 KuKis

KuKis

• Sponsor
  • 637 postów

Napisano 13 lipiec 2019 - 18:50

Polecam Serdecznie skradać podania!!

#5 sora

sora

Specjalista

• Sponsor
  • 140 postów
  • Nick SA-MP:Haru_Miyamoto

Napisano 13 lipiec 2019 - 21:09

**błąkając się po internecie natrafił na stronę dt. rekrutacji bez zawahania wypełnił formularz aplikacyjny**

Ja Vladyslaw Jogurt wysłałem/am aplikację dnia [13/06/2019] i oczekuje cierpliwie na odpowiedz.

**Patrick przeglądając swoją skrzynkę mailową postanawia sprawdzić jedno z podań, po przeczytaniu podania wychodzi z maila po czym przegląda następne**

Użytkownik ReQuien edytował ten post 14 lipiec 2019 - 15:31

#6 Select26

Select26

Człowiek biznesu

• Gracz
  • 30 postów
  • Nick SA-MP:D. Malen

Napisano 14 lipiec 2019 - 08:06

**Wieczorem weszła na portal z ogłoszeniami o prace, na pierwszej pozycji wyświetliła jej się oferta pracy w Urzędzie Miasta, bez wahania wysłała swoje CV**

Ja Daphne Malen wysłałem/am aplikację dnia [14/07/2019] i oczekuje cierpliwie na odpowiedz.

**Patrick przeglądając swoją skrzynkę mailową postanawia sprawdzić jedno z podań, w wiadomości od Pierre zostawia wiadomość zwrotną**

Użytkownik ReQuien edytował ten post 14 lipiec 2019 - 15:29

#7 Wojciaszko

Wojciaszko

Kumaty

• Gracz
  • 50 postów
  • Nick SA-MP:Wojciech_Konondolski

Napisano 14 lipiec 2019 - 17:41

**przeglądając internet natrafił na ofertę pracy urzędu miasta, a chwilę potem postanowił wysłać tam swoje CV**

Ja, Wojciech Konondolski wysłałem aplikację dnia [14/07/2019] i oczekuje cierpliwie na odpowiedź.

Użytkownik ReQuien edytował ten post 15 lipiec 2019 - 22:18

#8 Pjoter122341

Pjoter122341

• Gracz
  • 123 postów
  • Nick SA-MP:Ariana_Rose

Napisano 15 lipiec 2019 - 22:15

**Ariana przeglądając stronę internetową Urzędu Miasta, postanowiła napisać podanie, po napisaniu jego, wysłała je na skrzynkę Urzędu Miasta.**
Ja Ariana Rose wysłałem aplikację dnia [.15.072019] i oczekuje cierpliwie na odpowiedź.

**Patrick przeglądając swoją skrzynkę mailową postanawia sprawdzić jedno z podań, po przeczytaniu podania wychodzi z maila po czym przegląda następne**

Użytkownik ReQuien edytował ten post 15 lipiec 2019 - 22:17

#9 Lejko

Lejko

Imanita

• Gracz
  • 108 postów
  • Nick SA-MP:Malik Accardi

Napisano 16 lipiec 2019 - 16:20

**przeglądając internet natrafił na ofertę pracy urzędu miasta, a chwilę potem postanowił wysłać tam swoje CV**
Ja, Malik Accardi wysyłam aplikację dnia [16.07.219] i oczekuję cierpliwie na odpowiedź.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych