Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowości i świeżości w Panelu Gracza

1 odpowiedź w tym temacie

#1 Akaexus

Akaexus

• Administrator Forum
  • 442 postów
  • Nick SA-MP:Krzysztof Golder

Napisano 16 maj 2018 - 12:26

*
Popularny

Cześć!
Ostatnio miałem trochę więcej czasu oraz dostałem dostęp, więc postanowiłem pogrzebać w panelu gracza. Prócz licznych bugfixów pod maską powstało kilka mniejszych lub większych nowości i świeżości.

EwTLWT1.png

In Character
Panel InCharacter otrzymał możliwość dynamicznej zmiany wyświetlanych działów. Poprzednio były ustawione identyfikatory działów ze starego forum, które w połowie nie odpowiadały nazwie zakładki. Od teraz można ustawić ile się chcę działów o dowolnej nazwie. Jeśli jest jakiś dział warty uwagi, a nie uwzględniłem go w module in character, to zapraszam na pw.

MGSXD3k.png

PWpxgO6.png

RXlf0fW.png

eD494V3.png

Mapa
Moduł mapy został mocno zmodyfikowany pod maską. Od teraz każdy aspekt mapy można konfigurować z poziomu ACP. Dostępne są trzy typy map, prawie 17 grup oraz prawie 100 znaczników z dedykowanymi ikonami. Jeśli któryś ze znaczników zawiera błąd lub chcesz dodać nowy znacznik - zapraszam na pw.

G3w5xMS.png

Ekipa
Panel gracza został również wzbogacony o ekipę serwisu wraz z stanowiskiem, poziomem stanowiska oraz obowiązkami/uprawnieniami każdego członka.

Więcej nowości i świeżości wkrótce.

#2 Akaexus

Akaexus

• Administrator Forum
  • 442 postów
  • Nick SA-MP:Krzysztof Golder

Napisano 10 czerwiec 2018 - 14:46

*
Popularny

z4qM5h2.png

Cześć, niedawno napisałem moduł marketu do panelu gracza. Market narazie obejmuje rynek pojazdów, ale jeśli zainteresowanie tym będzie na tyle wysokie, to zostaną też włączone sekcje nieruchomości, rynek pracy oraz inne + wodotryski (jak zaawansowanie filtrowanie itd.). Moduł narazie jest w fazie beta - wszelkie niedociągnęcia proszę zgłaszać mi na PW (bug bounty będzie nagradzane). Zapraszam do korzystania, oto kilka screenshotów. Have fun.

eeaD97y.png

oekFLXX.png

mkZn61z.pngGj3LOBd.png

vlFzHpt.png

Aukcje muszą być zostać zaakceptowane przed wystawieniem btw.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych