Skocz do zawartości

[R][Propozycja Komisja ds.Reklamowania serwera


deathrow

Moja Opinia.  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wyrażam moją opinię...

    • Dobry pomysł, dałbym im szansę myślę żę pomoże serwerowi
      19
    • Niestety moja opinia jest negatywna oraz niezgadzam się z propozycją.
      9


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich zgromadzonych i ten post NIE ma budzić ludzi do śmiechu. Jak wiecie Mrucznik powoli upada (chodzi mi o liczbę graczy) nie da się grać tak jak kiedyś ponieważ brakuję graczy a właśnie oni są najważniejsi. Dziś tylko Administracja ma rację a graczy się mało słucha. Dziś chciałbym złożyć propozycję o dodanie Komisji ds.Reklamowania serwera

Myślę że ten krok będzie słuszny będę starał się każdego gracza, wkońcu założenie Mrucznika było od graczy dla graczy, teraz jak widać nie trzyma się tego ponieważ teraz patrzy się na Admina jak na nadczłowieka, a tak nie jest. Także komisja jest od graczy dla graczy, co do założenia komisji jest bardzo prosta R-E-K-L-A-M-O-W-A-N-I-E serwera! Oczywiście nie tylko, chcielibyśmy aby serwer pokazywać od tej dobrej strony oraz zachęcać ludzi którym na sama myśl "Mrucznik" robi się nie dobrze, pokazać im serwer i dopiero niech wyrażą swoją opinię. I proszę nie chcę się podlizać administracji! Nawet nie chcę być Adminem narazie. Chcę pokazać że my gracze też mamy coś do powiedzenia i też mamy prawo pomóc serwerowi jasne możemy też przez propozycję owszem ale tam zanim dostaniemy status "zakceptowany" lub "odrzucony" minie troszeczkę czasu! Wystarczy dać szansę!

 

Również jestem zainspirowany tematem Ś.P Areeksa: https://mrucznik-rp.pl/topic/52514-powr%C3%B3t-do-przesz%C5%82o%C5%9Bci-uratujmy-to-razem/?hl=areeks

 

EDIT1: Dziękuję za taką aktywność w temacie, dziękuję każdemu głosowi czy za Tak czy za Nie :) POPROSTU DZIĘKUJĘ!

Edytowane przez rprmrucznik
Odnośnik do komentarza

Reklamowaniem serwera powinno zajmować się KPI - oni mają dostęp do mrucznikowego FP i kanału na YT. Z tego co wiem jeśli nagrywasz filmiki robisz ciekawe eventy (i masz z nich materiały), posiadasz ważne informacje itd. to możesz do nich napisać a po weryfikacji dodadzą je tam gdzie trzeba.

Edytowane przez Kru3ix
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Reklamowaniem serwera powinno zajmować się KPI - oni mają dostęp do mrucznikowego FP i kanału na YT.

Powinno hmm. Mnie kanał na YT i FP nie obchodzi niech sobie reklamują, my będziemy również reklamowali ale w inny sposób :)

Nie chcę się przyłączać, mam swój pomysł swoje działanie co nie zwalnia że możemy z nimi współpracować ;d

Edytowane przez rprmrucznik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Pomoc to tu moze zwiekszenie aktywnosci zarzadu i nie olewanie spraw skryptu

Zarząd serwera mrucznik, to nie tylko zajmowanie się skryptami.

Jako zarząd dużo mają na głowie, ale masz rację z tym pierwszym.

Edytowane przez rprmrucznik
Odnośnik do komentarza

Reklama nie ma większego sensu, bo serwer trzeba po prostu naprawić i wyciągnąć z bagna w którym siedzi, a nikt nie kwapi się by to zrobić. Nawet jakby dzięki takiej reklamie przyszła rzesza ludzi to pograją chwilę i jeśli chociaż przejdzie im przez myśl, że serwer jest gówniany i nie mają na to żadnego wpływu, bo zwykły gracz i jego sugestia są tu niczym, to po prostu go oleją i za chwilę będziecie mieć ten sam problem. Walczcie z przyczynami a nie skutkami (czyli z niekompetentną administracją, poronionymi zasadami i średniowiecznym skryptem). Wyeliminowano by przyczyny to gracze sami by przychodzili, ewentualnie wtedy można by było z jakąś reklamą zaczynać.

Edytowane przez Alsat
Odnośnik do komentarza

Reklamą powinien zajmować się zarząd, komuś kto rzeczywiście zna się na marketingu raczej nie zależy na promowaniu takiego serwera jak mrucznik bez finansowych benefitów.

 

Nie ma sensu, mordo wyjdzie gta v RP to kazdy tam poleci : )

 

Nie każdy. Wiele osób ze względu na sprzęt woli zostać przy gta sa, a inni po prostu podobnie jak ja, nadal wolą ten klimat i tę mechanikę (stockowe handlingi w gta v jak dla mnie pozostawiają wiele do życzenia)

Odnośnik do komentarza

reklama nie jest potrzebna, ponieważ serwer już swoje tłumy przeżył. każdy człowiek obracający się w świecie samp na platformach role play na pewno słyszał kiedykolwiek o tym miejscu. patrząc na lepiej prosperujące konkurencję łatwo wyciągnąć wniosek - co zachęca i kusi graczy. są to regularne aktualizacje, nowości, kontakt z administracją i porządek w niej panujący no i co najważniejsze według mnie to liczenie się ze zdaniem graczy. oni tworzą serwer, proponują korzystne dla gry zmiany, które tylko napędzą całą maszynkę i liczniki wszelakiej maści. tutaj już utarły się normy, których nie zmienisz. dodajmy to wszystko do siebie, wynik? jeżeli jesteś na tyle pełen wigoru by coś poprawić to naprawdę odradzam. nie jeden próbował i nie jeden wyleciał z banem, gdy puściły mu nerwy z bezradności. obiektywnie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...