Skocz do zawartości

[Skarga] Kayne_Magaddino


soldiercolt

Rekomendowane odpowiedzi

yyy tylko szkoda ze jak odjezdzałem to dostałem od twoich po oponkach

 

 

allah akbar i lata na terenie publiczny przed bankiem gdzie są kamery z karabinem w łapie

 

Wniesiesz coś na swoją obronę czy już skończyłeś?

Odnośnik do komentarza

Podpis, sam zostałem zdeemiony zaraz po tym jak tego szaleńca udało mi sie wyrzucić z pojazdu podczas jego DB. Chciałbym nadmienić iż wczoraj ta osoba także przyjechała na rekrutacje i po dostaniu kolankiem w jaja postanowiła sobie pójść jakby nigdy nic i chwaląc sie że jest w KO więc nie może być odwalaczem a wieczorem kiedy to była impreza i wyszedłem swoją postacią na "balkon" na statku postanowił do nas strzelać ze snajperki z mostu nieopodal.

Odnośnik do komentarza

​ta było od was prowo odjeżdżałem to dostałem pare razy w auto od twoich "Mustafów" który mają gówniany poziom i twoja cała organizacja jest gówniana i jak dostałem pare strzałow cofnąłem i zrobiłem swoje co robi co drugi gracz mrucznika

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

​ta było od was prowo odjeżdżałem to dostałem pare razy w auto od twoich "Mustafów" który mają gó*****y poziom i twoja cała organizacja jest gówniana i jak dostałem pare strzałow cofnąłem i zrobiłem swoje co robi co drugi gracz mrucznika

Oskarżasz mnie o strzelanie do ciebie, ale jak ty wpierdalasz się na rekrutacje i napierdalasz do nas to jest dobrze ? Szczerze mówiąc żałuje że cie nie rozjebałem wtedy bo tacy jak ty na to zasługują :) . Wjeżdżasz o mój poziom RP jak i naszej całej organizacji, pisząc to i dmiąc do nas udowadniasz swój poziom :P . "zrobiłem swoje" mam przez to rozumieć cofnięcie się autem i robienie DB ciekawy sposób na rozwiązywanie sprawy :P . Nie wiem co ty sobie uroiłeś w tej swojej główce, ale jak myślisz że odwalaniem pokazujesz swoje dobre rp to się mylisz :P

 

 

Potwierdzam odjezdzalem z rekrutacji to ten mustafa mnie zdeemił i napisal ,,xD"

 

Jak dla mnie jest niewiarygodny

Jakoś ciężko mi to sobie przypomnieć, jestem "niewiarygodny" no niewiarygodne jest to że piszesz to bez żadnych dowodów, dlatego że się nie dostałeś to próbujesz ze mnie zrobić dmiarza.

Naprawde to jest NIEWIARYGODNE.....

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...