Skocz do zawartości

[Skarga]Harry_Jacob


Mark_Whittaker

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego:Harry_Jacob
Nick oskarżającego:Mark_Harley
Powód: Nagminy DM
Kara (proponowana):Ban / Warn
Wyjaśnienie: Witam już wyjaśniam co się stało wchodzę sobie do gry respie się w mrucznik tower  próbuje wyjść z mrucznik tower i owy gracz zaczyna mnie ciągle dmić nagminnie mimo moich ostrzeżeń na /b ooc ignoruje je i ciągle dm robi razem z swoimi kolegami  podaje ich nicki  Kendrick_Anderson , Dre_Hicks ,  na ss widać nawet jak gracz Harry_Jacob zabił gracza Deryla_Dikson  pisałem kilku krotnie /report id gracza i DM 2 ale szanowny admin Draco za przeproszeniem chyba miał to gdzieś wiec postanowiłem zrobić ss i napisać skargę owy gracz i jego koledzy których podam w osobnych skargach za nagminny dm zabijali mnie z oskarżonym gracze chyba z 7 razy domagam się bana dla tego gracza lub warna ! z szacunkem Mark_Harley. podaje ss,y. Na których widać że owy gracz mnie dmił i jego koledzy. proszę o pozytywne rozpatrzenie skargi. Dodatkowo dołączam all ss
Screeny (obowiązkowe):http://imgur.com/a/WFT2w/all

Odnośnik do komentarza

Skargę mogę rozpatrzyć tylko na osobę która jest wymieniona w nazwie tematu, bo pozostałe osoby mogły nie wiedzieć, że jest na nich skarga przez co nie miały możliwości obrony.

 

Harry_Jacob otrzymuje warna za DM2

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...