Skocz do zawartości

[Skarga] Kamil Valetino


1D2a3n4i

Rekomendowane odpowiedzi

Wjebaliście się mu w droge wiec was rozjebal i bylo tak ze na mechach ten gosciu co zlozyl skarge to na mechach nakurwial z mp5 potem przeniesli sie na stacje idlewood [kamil jechal samochodem wjebal sie w nich oni zaczeli strzelac to ich rozjebal] nie oskarzaj mojego ziomka parówko bo kłamiesz w zywe oczy i usun ta skarge...

Odnośnik do komentarza

Błagam cie nie kłam tak.Może sobie pomyliłeś z kimś ale ja nie mam Mp5 bo pracuje z KT i nie chce dostać wylota lub Minusa.Może w was Demił ten drugi gość.Jak chcesz to możesz podać SS proszę.A kto rozwalił stajcie Idlewwod. "Sam jesteś Parówka"."Nie broń go".Wiem że Kamil to spoko jest ale czasami mu coś odbija ale nie wiem co to jest :D.Ale dobra to tyle.   :D Jak coś to proszę o Kamilka AJ a nie "Warna" :D

Odnośnik do komentarza

Ha, Ha, Ha.. - W ogóle prawie nie dostaje Jail Breaka, człowieku bzrudy wygadujesz. - DM2 zrobiłem, bo wraz z jakimś czarnuchem.. napierdzielaliście nas z M4, nie wie czy ty. Dom był Nicoli Capazzo, siedzieliśmy i rozmawialiśmy sobie. Cóż dowodów nie mam, ale ajota z chęcią przyjmę, nawet warna, bo ten na górze, to jakiś umysłowo chory jest i płaczek jakiś, który nie widzi co robię na serwerze.

 

/edit

 

Dodam jeszcze. Zabiłem cię raz, a tamtego typa z kilkanaście musieliśmy, bo co chwilę wracał. Moje autko zostało rozjechane, więc twoje zostało.. rozjebane, chyba kminisz?

 

Dankuś i czekam na więcej postów, bo i tak nie mam co robić, a akurat skargę moją pierwszą znalazłem na tym 4um xddddd

Edytowane przez Kamil_Valetino
Odnośnik do komentarza

Jak to jest w ogóle, że się wtrącacie do tematu, bo macie ze mną spinę IC jak i OOC i RL xDD?

 

Jacqualinka, mam na ciebie haczyk, więc uważaj na to co napisałaś. Ok?

 

Victor'a mało kojarzę, ale może mi się w grze przypomnij, zobaczymy.

Edytowane przez Kamil_Valetino
Odnośnik do komentarza

Dobranoc, a co do IC, to już masz przyszykowane rybcio "Całuski"  Jebe mnie to, czy dostaniesz bana, gó**o dla mnie jesteś warta xd.

 

Śmieszy mnie to co teraz wypisujesz na 4um, bo jakoś na /fo co innego było pisane. Więc eldoka i się nie chwal mi tutaj na 4um. 

Edytowane przez Kamil_Valetino
Odnośnik do komentarza

Za dużo przesiadujesz z adminami chyba na tym Team Speak3, czy nie wiem z kim, ale widać, że cię w błąd wprowadzają. Dowiadujesz się jakiś CK co i tak, a i tak naprawdę gówno o tym wiesz, tylko pogłoski.

 

Co do IC, to ci napiszę. Moja postać IC jezdzi na wózku, a twoja postać zostanie uśmiercona. Odgrywam IC i OOC piszę, ty myślisz, że jak z tobą OOC piszę, to już IC masz spokój ze mną - Pomyliłaś osoby dziewczynko.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Ale masz najebane Kamil, idz lepiej się lecz bo Pan mrucznik cię opentał - Odwalaczu - widziałem nie raz jak DM - i przy tej akcji też byłem, przejechałem dostałem pare kulek -,- Juz nie chciało mi sie za takim łbem latac i robic ss bo szkoda mi czasu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza

Chłopie, ty chuja widzisz kiedy ja DM2.. piszesz "Nie raz" zobaczyłeś tą wyjątkową akcje i odrazu takie teksty wypisujesz, ile mam ci do chuja pisać, że siedzieliśmy sobie i rozmawialiśmy na czacie IC | OOC, przyjechali jakieś bez-beki, które zaczeli do nas strzelać, wiec nie będziemy tak spoglądać na was jak na jakieś pachołki, tylko odrazu zabijamy, bo nie mam ochoty wracać do tego miejsca, nawet jak mam spawna obok. 

 

1. Siedzimy na dachu, rozmawiamy na @siad OOC | IC

 

2. Podjezdza jakiś bob, który zabija nam jednego kolesia

 

3. Rozwalamy stacje, bo powrócił, dostał kilka strzał i znów zaczał napierniczać, tylko od strony Sprey'a

 

4. Było was 2/3, więc GAME OVER i płacz na 4um

Odnośnik do komentarza

, bo ten na górze, to jakiś umysłowo chory jest i płaczek jakiś, który nie widzi co robię na serwerze.

Zamknij ryj - chory to ty jesteś głąbie jeden - mówie co widziałem Dm'rz jesteś i tyle. Dorośnij by, wypowiadać się z kulturą gnojku jeden. Odpocznij od mrucznika bo spinasz się jak spinacz, masz fart ze żyłka pierdząca ci nie pękła bo byś się w gacie zesrał

  • Like 3
Odnośnik do komentarza

Sram na ciebie i na twoje wpisy koleś, największym Dmiarzem i NoN-Repkiem jesteś ty, bo żadnej akcji byś nie potrafił odgrywać. Nic nie odgrywasz, jezdzisz i naprawiasz komendami pewnie auta /napraw /tankuj, posiadasz broń, z której nie potrafisz nawet strzelać.

Odnośnik do komentarza

Chłopie, ty ch**a widzisz kiedy ja DM2.. piszesz "Nie raz" zobaczyłeś tą wyjątkową akcje i odrazu takie teksty wypisujesz, ile mam ci do ch**a pisać, że siedzieliśmy sobie i rozmawialiśmy na czacie IC | OOC, przyjechali jakieś bez-beki, które zaczeli do nas strzelać, wiec nie będziemy tak spoglądać na was jak na jakieś pachołki, tylko odrazu zabijamy, bo nie mam ochoty wracać do tego miejsca, nawet jak mam spawna obok. 

 

1. Siedzimy na dachu, rozmawiamy na @siad OOC | IC

 

2. Podjezdza jakiś bob, który zabija nam jednego kolesia

 

3. Rozwalamy stacje, bo powrócił, dostał kilka strzał i znów zaczał napierniczać, tylko od strony Sprey'a

 

4. Było was 2/3, więc GAME OVER i płacz na 4um

Od tego są /raport i www.imagur.com inteligencie - jak by tak każdy odp na dm to kurwa by był chaos jaki juz jest, opanuj emocje i pobiegaj sobie bo mam beke z ciebie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

No właśnie /raport, nie ma admina, to gdzie ci raport? XD - Pomyśl, napisz i przestań pi*******ć. 

 

 

- Wole cię zapierniczyć, niż pisać bez-sensowne skargi, za które dostaniesz Ajota.

Edytowane przez Kamil_Valetino
Odnośnik do komentarza

Sram na ciebie i na twoje wpisy koleś, największym Dmiarzem i NoN-Repkiem jesteś ty, bo żadnej akcji byś nie potrafił odgrywać. Nic nie odgrywasz, jezdzisz i naprawiasz komendami pewnie auta /napraw /tankuj, posiadasz broń, z której nie potrafisz nawet strzelać.

Hahaha Smieszne haha ale mam ubaw z ciebie. Nie oceniaj książki po okładcę, ciekaw jestem skąd ty bierzesz te info. Zmień zródła bo ładnie cię w chuja robią.. Prawniku z biurowca + /akceptuj taxi. Haha zabłysnełeś inteligencją Członku. Jak już chcesz wiedziedź to jestem Agentem Fbi kutafonie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza

Widzę, że na tyle dobrze mnie znasz, że śmiesz napisać Prawniku z biurowca + /akceptuj taxi - "Nie raz widziałem jak DMISZ" - Właśnie widzę jak na razie znasz moją postać - Agentem z FBI? To ciekawe, bo właśnie mam specjalną z nimi akcje i ciekawe czy nawet do niej się dołączyłeś, bo nie znam twojego nicku... - Wczorajsza Akcja same RP i co? Byłeś przy tym, czy się opierdalałeś xd?

Odnośnik do komentarza

No właśnie /raport, nie ma admina, to gdzie ci raport? XD - Pomyśl, napisz i przestań pi*******ć. 

 

 

- Wole cię zapierniczyć, niż pisać bez-sensowne skargi, za które dostaniesz Ajota.

Masz pecha jak niema admina to robisz ss - taki regulamin naucz się czytać. Masz coś z głową. Odpierdalasz później się pocisz przed komputerem, wieć zachowaj te wypociny dla siebie - pisze jak było i co widziałem. -,- Właśnie przez takich bezłbów jak ty ten serwer ma opinie Non-rp + FullDM. Warn Się należy, a nawet DWA. Pozdro juz nie pisze bo szkoda mi czasu na takich jak TY>

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Widzę, że na tyle dobrze mnie znasz, że śmiesz napisać Prawniku z biurowca + /akceptuj taxi - "Nie raz widziałem jak DMISZ" - Właśnie widzę jak na razie znasz moją postać - Agentem z FBI? To ciekawe, bo właśnie mam specjalną z nimi akcje i ciekawe czy nawet do niej się dołączyłeś, bo nie znam twojego nicku... - Wczorajsza Akcja same RP i co? Byłeś przy tym, czy się opierdalałeś xd?

Wiesz wgl co piszesz - nazwałeś mnie mechanikiem to ci odpisałem kretynie -,- Jebie mnie to czy mnie znasz czy nie. Myślisz że ja tak jak ty przychodzę z podstawówki rzucam plecak w kąt i do nocy gram w m-rp.pl? pojebało cię... Niebędę wiecej z tobą dyskutowac, więc tak jak Kolega wyżej 'Wiadro' Leje na ciebie Ciepłym moczem - dowidzenia. I opanuj emocje bo zaraz zjesz klawiature, A mama nie kupi nowej i w mruka na myszce bedziesz grał.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza

//edit

 

Masz pecha jak niema admina to robisz ss - taki regulamin naucz się czytać. Masz coś z głową. Odpierdalasz później się pocisz przed komputerem, wieć zachowaj te wypociny dla siebie - pisze jak było i co widziałem. -,- Właśnie przez takich bezłbów jak ty ten serwer ma opinie Non-rp + FullDM. Warn Się należy, a nawet DWA. Pozdro juz nie pisze bo szkoda mi czasu na takich jak TY>

 

 

>> Jesteś takim bezmyślnym człowiekiem, piszesz takie bzdury, śmiech na sali. Człowieku grasz tyle na serwerze, co chwilę widzisz typa, który robi DM2 i co.. robisz SS'y? Nie, więc na ch*j tutaj Psia kostka piszesz takie breciny? Jesteś zje*banym bobem, który myśli, że się popiszę w tej o to skardze na mnie. Daj jakiś konkretny dowód na mnie, a nie będziesz mi tu ciągle od jakimś DM2 wypisywał. Dowód mi konkretny dasz, na którym dostanę warna, blocka lub Bana, wtedy będziesz mnie mógł oceniać. Wpisz /stats i sprawdz ile Killi masz? Może przez RP? Moje Kille są robione przez RP i DM2, bo nie odgrywam z mechanikami, którzy potrafią pisać jakieś akcje /me tankuje pojazd /do zatankowany lub gra na binderze - Posiadam Bindera, ale nie używam z niego, bo to nawet w RP nie pomaga. NIC SIĘ Z TEGO NIE NAUCZYSZ. NIC!

 

Wiesz wgl co piszesz - nazwałeś mnie mechanikiem to ci odpisałem kretynie -,- Jebie mnie to czy mnie znasz czy nie. Myślisz że ja tak jak ty przychodzę z podstawówki rzucam plecak w kąt i do nocy gram w m-rp.pl? pojebało cię... Niebędę wiecej z tobą dyskutowac, więc tak jak Kolega wyżej 'Wiadro' Leje na ciebie Ciepłym moczem - dowidzenia. I opanuj emocje bo zaraz zjesz klawiature, A mama nie kupi nowej i w mruka na myszce bedziesz grał.

 

>> Bo dla mnie możesz być nawet bursiarzem, ale mechanik dla ciebie bardziej pasuje. OK? Nie znam cię, znam cię z neta i widzę jaki jesteś zjebany. Piszesz swój zycioryzm, który przechodzisz czy tam przechodziłeś? Bo właśnie to tak wygląda. Nie musisz ze mną dyskutować, ale nadal to będziesz robił, bo piszę właśnie o to do ciebie posta. Kminisz chyba co? Nie wtrącaj w to mojej rodziny, popatrz na swoją, nawet możesz pisać. Ohh.. jaki ja jestem milutki dla swojej rodziny, nigdy nie byłem niegrzecznym chłopcem.

 

Możecie nawet pisać gromadą na mnie psoty, ale trafiliście na nie właściwą osobę.

 

Nick oskarżonego:Kamil Valetino

Nick oskarżającego:Rayan Levison
Powód:DM2
Kara (proponowana):Warn 
Wyjaśnienie:Rozwalił mi auto to więc poszedłem po niego i mówię stop DM a on swoje  
Screeny (obowiązkowe):http://imgur.com/a/NkGDT

 

 

I-wyłącznie ten pan może na mnie coś zdziałać, bo ma ss'a, ale nie widać, że robię DM na nim, tylko strzelam do przodu, co też jest DM'em bo by mu to przeszkadzało - ZABIŁEM GO < DM2 < Robilem DM2 jak 6 innych osób, których nie widać na tym ss'ie i nie powiem kto to był.

 

--------------------------------

 

Błagam cie nie kłam tak.Może sobie pomyliłeś z kimś ale ja nie mam Mp5 bo pracuje z KT i nie chce dostać wylota lub Minusa.Może w was Demił ten drugi gość.Jak chcesz to możesz podać SS proszę.A kto rozwalił stajcie Idlewwod. "Sam jesteś Parówka"."Nie broń go".Wiem że Kamil to spoko jest ale czasami mu coś odbija ale nie wiem co to jest  :D.Ale dobra to tyle.    :D Jak coś to proszę o Kamilka AJ a nie "Warna" 

 

On decytuje o tej skardzę, nie piszę nawet do niego, by zmieniał moją proponowaną kare - OD TEGO JEST ON CZY TAM ADMINISTRATOR

Edytowane przez Kamil_Valetino
Odnośnik do komentarza

Czy skrót P.Valetino - Oznacza pi*******y Valetino? czy Pan Valetino, bo nie kminie.

I-wyłącznie ten pan może na mnie coś zdziałać, bo ma ss'a, ale nie widać, że robię DM na nim, tylko strzelam do przodu, co też jest DM'em bo by mu to przeszkadzało - ZABIŁEM GO < DM2 < Robilem DM2 jak 6 innych osób, których nie widać na tym ss'ie i nie powiem kto to był.

Edytowane przez Kamil_Valetino
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...