Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga] Kamil Valetino

37 odpowiedzi w tym temacie

#21 Wiadro

Wiadro

Zbanowany

• Zablokowany
  • 80 postów

Napisano 03 listopad 2015 - 13:00

No właśnie /raport, nie ma admina, to gdzie ci raport? XD - Pomyśl, napisz i przestań pi*******ć. 

- Wole cię zapierniczyć, niż pisać bez-sensowne skargi, za które dostaniesz Ajota.

Masz pecha jak niema admina to robisz ss - taki regulamin naucz się czytać. Masz coś z głową. Odpierdalasz później się pocisz przed komputerem, wieć zachowaj te wypociny dla siebie - pisze jak było i co widziałem. -,- Właśnie przez takich bezłbów jak ty ten serwer ma opinie Non-rp + FullDM. Warn Się należy, a nawet DWA. Pozdro juz nie pisze bo szkoda mi czasu na takich jak TY>

• Wera i Abdul lubią to

#22 Abdul

Abdul

Zbanowany

• Zablokowany
  • 17 postów
  • Nick SA-MP:Warren_Carter

Napisano 03 listopad 2015 - 13:04

Widzę, że na tyle dobrze mnie znasz, że śmiesz napisać Prawniku z biurowca + /akceptuj taxi - "Nie raz widziałem jak DMISZ" - Właśnie widzę jak na razie znasz moją postać - Agentem z FBI? To ciekawe, bo właśnie mam specjalną z nimi akcje i ciekawe czy nawet do niej się dołączyłeś, bo nie znam twojego nicku... - Wczorajsza Akcja same RP i co? Byłeś przy tym, czy się opierdalałeś xd?

Wiesz wgl co piszesz - nazwałeś mnie mechanikiem to ci odpisałem kretynie -,- Jebie mnie to czy mnie znasz czy nie. Myślisz że ja tak jak ty przychodzę z podstawówki rzucam plecak w kąt i do nocy gram w m-rp.pl? pojebało cię... Niebędę wiecej z tobą dyskutowac, więc tak jak Kolega wyżej 'Wiadro' Leje na ciebie Ciepłym moczem - dowidzenia. I opanuj emocje bo zaraz zjesz klawiature, A mama nie kupi nowej i w mruka na myszce bedziesz grał.

• nygahej, Wera i Wiadro lubią to

#23 Kamil_Valetino

Kamil_Valetino

TajemniczyGosc

• Sponsor
  • 772 postów
  • Nick SA-MP:Kamil_Valetino/Mikołaj_Valetino

Napisano 03 listopad 2015 - 13:06

//edit

Masz pecha jak niema admina to robisz ss - taki regulamin naucz się czytać. Masz coś z głową. Odpierdalasz później się pocisz przed komputerem, wieć zachowaj te wypociny dla siebie - pisze jak było i co widziałem. -,- Właśnie przez takich bezłbów jak ty ten serwer ma opinie Non-rp + FullDM. Warn Się należy, a nawet DWA. Pozdro juz nie pisze bo szkoda mi czasu na takich jak TY>

>> Jesteś takim bezmyślnym człowiekiem, piszesz takie bzdury, śmiech na sali. Człowieku grasz tyle na serwerze, co chwilę widzisz typa, który robi DM2 i co.. robisz SS'y? Nie, więc na ch*j tutaj Psia kostka piszesz takie breciny? Jesteś zje*banym bobem, który myśli, że się popiszę w tej o to skardze na mnie. Daj jakiś konkretny dowód na mnie, a nie będziesz mi tu ciągle od jakimś DM2 wypisywał. Dowód mi konkretny dasz, na którym dostanę warna, blocka lub Bana, wtedy będziesz mnie mógł oceniać. Wpisz /stats i sprawdz ile Killi masz? Może przez RP? Moje Kille są robione przez RP i DM2, bo nie odgrywam z mechanikami, którzy potrafią pisać jakieś akcje /me tankuje pojazd /do zatankowany lub gra na binderze - Posiadam Bindera, ale nie używam z niego, bo to nawet w RP nie pomaga. NIC SIĘ Z TEGO NIE NAUCZYSZ. NIC!

Wiesz wgl co piszesz - nazwałeś mnie mechanikiem to ci odpisałem kretynie -,- Jebie mnie to czy mnie znasz czy nie. Myślisz że ja tak jak ty przychodzę z podstawówki rzucam plecak w kąt i do nocy gram w m-rp.pl? pojebało cię... Niebędę wiecej z tobą dyskutowac, więc tak jak Kolega wyżej 'Wiadro' Leje na ciebie Ciepłym moczem - dowidzenia. I opanuj emocje bo zaraz zjesz klawiature, A mama nie kupi nowej i w mruka na myszce bedziesz grał.

>> Bo dla mnie możesz być nawet bursiarzem, ale mechanik dla ciebie bardziej pasuje. OK? Nie znam cię, znam cię z neta i widzę jaki jesteś zjebany. Piszesz swój zycioryzm, który przechodzisz czy tam przechodziłeś? Bo właśnie to tak wygląda. Nie musisz ze mną dyskutować, ale nadal to będziesz robił, bo piszę właśnie o to do ciebie posta. Kminisz chyba co? Nie wtrącaj w to mojej rodziny, popatrz na swoją, nawet możesz pisać. Ohh.. jaki ja jestem milutki dla swojej rodziny, nigdy nie byłem niegrzecznym chłopcem.

Możecie nawet pisać gromadą na mnie psoty, ale trafiliście na nie właściwą osobę.

Nick oskarżonego:Kamil Valetino

Nick oskarżającego:Rayan Levison
Powód:DM2
Kara (proponowana):Warn 
Wyjaśnienie:Rozwalił mi auto to więc poszedłem po niego i mówię stop DM a on swoje  
Screeny (obowiązkowe):http://imgur.com/a/NkGDT

I-wyłącznie ten pan może na mnie coś zdziałać, bo ma ss'a, ale nie widać, że robię DM na nim, tylko strzelam do przodu, co też jest DM'em bo by mu to przeszkadzało - ZABIŁEM GO < DM2 < Robilem DM2 jak 6 innych osób, których nie widać na tym ss'ie i nie powiem kto to był.

--------------------------------

Błagam cie nie kłam tak.Może sobie pomyliłeś z kimś ale ja nie mam Mp5 bo pracuje z KT i nie chce dostać wylota lub Minusa.Może w was Demił ten drugi gość.Jak chcesz to możesz podać SS proszę.A kto rozwalił stajcie Idlewwod. "Sam jesteś Parówka"."Nie broń go".Wiem że Kamil to spoko jest ale czasami mu coś odbija ale nie wiem co to jest  :D.Ale dobra to tyle.    :D Jak coś to proszę o Kamilka AJ a nie "Warna" 

On decytuje o tej skardzę, nie piszę nawet do niego, by zmieniał moją proponowaną kare - OD TEGO JEST ON CZY TAM ADMINISTRATOR

Użytkownik Kamil_Valetino edytował ten post 03 listopad 2015 - 13:24

#24 Restin

Restin

Doświadczony

• Gracz
  • 117 postów
  • Nick SA-MP:Umarl i nie zyje

Napisano 03 listopad 2015 - 13:38

Dobry, a czemu dm2 jak nic nie widać na SS'ach?? XD Widać tylko jak P.Valentino biegnie z mm9 nic poza tym XD

#25 Kamil_Valetino

Kamil_Valetino

TajemniczyGosc

• Sponsor
  • 772 postów

Napisano 03 listopad 2015 - 13:41

Czy skrót P.Valetino - Oznacza pi*******y Valetino? czy Pan Valetino, bo nie kminie.

I-wyłącznie ten pan może na mnie coś zdziałać, bo ma ss'a, ale nie widać, że robię DM na nim, tylko strzelam do przodu, co też jest DM'em bo by mu to przeszkadzało - ZABIŁEM GO < DM2 < Robilem DM2 jak 6 innych osób, których nie widać na tym ss'ie i nie powiem kto to był.

Użytkownik Kamil_Valetino edytował ten post 03 listopad 2015 - 13:42

#26 krwyy

krwyy

Newbie

• Gracz
  • 10 postów
  • Nick SA-MP:Kendrick_Anderson

Napisano 03 listopad 2015 - 14:28

P.VALENTINO to mrucznikus pospolitus nie umie grac ale na swym koncie ma 234122 killi ale i tak go ladnie ro*******m nawet strzelac nie umie

Użytkownik krwyy edytował ten post 03 listopad 2015 - 14:28

• Abdul lubi to

#27 Kamil_Valetino

Kamil_Valetino

TajemniczyGosc

• Sponsor
  • 772 postów

Napisano 03 listopad 2015 - 14:35

Trzymaj pięknego Screen Shot'a z śierpnia, teraz może więcej Killi mam. Pomyliłeś liczby.

http://imgur.com/FnkJtk2

#28 Wash

Wash

Zbanowany

• Zablokowany
  • 12 postów
  • Nick SA-MP:Lee Washington

Napisano 03 listopad 2015 - 15:45

Jeśli można chciałbym żeby pan u góry Kamil Valetino nie dostał tego Warn'a a nic z tych rzeczy ponieważ nie raz sam widziałem jak świetnie odgrywał Role Play i według mnie nie należymu się Warn ani nic z tych rzeczy :)

#29 szymonwiatrak

szymonwiatrak

Zbanowany

• Zablokowany
  • 33 postów
  • Nick SA-MP:jan_dzban

Napisano 03 listopad 2015 - 16:07

Trzymaj pięknego Screen Shot'a z śierpnia, teraz może więcej Killi mam. Pomyliłeś liczby.

http://imgur.com/FnkJtk2

:o jaki ty kurde jesteś bogaty, a tak na serio to na tamtych ss w skardze nic nie widać żeby Valenciak coś dmił ;)

Użytkownik Bulion edytował ten post 03 listopad 2015 - 16:08

#30 dowellyte

dowellyte

Zbanowany

• Zbanowany
  • 613 postów
  • Nick SA-MP:armin verte

Napisano 03 listopad 2015 - 16:19

Wow! Z tego co wiem,na mechach Kamil zawsze był spokojny,tylko zdejmował WL,albo rozmawiał z kimś IC.A jak ktoś go Zdeemił to sam ich deda.Jak widać tutaj,biegnie z 9mm,jedynie w kogoś wycelowanym w pierwszym SS.Jest to moj dobry kolega IC,i nie bronie go,poprostu mówie,to co widzę i wnioskuje z SS'a.Więc nie wiem oco CI się rozchodzi.

Aaa,i widać,że cie zabito ale Kamila nie widzę nawet w tle,ani strzałów,ani nic.

Użytkownik Dowell edytował ten post 03 listopad 2015 - 16:20

#31 Romagnoll

Romagnoll

Zbanowany

• Zablokowany
  • 42 postów

Napisano 03 listopad 2015 - 16:23

Pan Kamil Valentino obecnie jezdzi na wozku i swietnie odgrywa rp, moglby zostac takim swoistym Charlesem Xavierem w kwestii role play

• Wera lubi to

#32 Abdul

Abdul

Zbanowany

• Zablokowany
  • 17 postów
  • Nick SA-MP:Warren_Carter

Napisano 03 listopad 2015 - 17:51

Wow! Z tego co wiem,na mechach Kamil zawsze był spokojny,tylko zdejmował WL,albo rozmawiał z kimś IC.A jak ktoś go Zdeemił to sam ich deda.Jak widać tutaj,biegnie z 9mm,jedynie w kogoś wycelowanym w pierwszym SS.Jest to moj dobry kolega IC,i nie bronie go,poprostu mówie,to co widzę i wnioskuje z SS'a.Więc nie wiem oco CI się rozchodzi.

Aaa,i widać,że cie zabito ale Kamila nie widzę nawet w tle,ani strzałów,ani nic.

Zajebista interpunkcja. Rozbawiłeś mnie, dobrze że twoi rodzice and nauczyciel - tego nie widzi, napewno by się załamali. [Sorry za post nie dotyczący skargi lecz byłem zmuszony - karygodne... -,-  Powinni za to banować.]

#33 Janush_

Janush_

Kumaty

• Gracz
  • 60 postów
  • Nick SA-MP:Janusz Clemanza (Kiedyś) - Vladimir Ivankovic (Kiedyś) Hiroshi Yamada (Teraz)

Napisano 03 listopad 2015 - 18:03

Kolejne posty osób nie związanych ze skargą będą warnowane.

#34 RedTiger

RedTiger

Zbanowany

• Zbanowany
  • 105 postów
  • Nick SA-MP:Fernando_RedTiger

Napisano 04 listopad 2015 - 07:26

Dm3

#35 Paaweł

Paaweł

Etiam potest interdum nocere medicum

• Gracz
  • 153 postów
  • Nick SA-MP:Bryan_Harris

Napisano 04 listopad 2015 - 07:42

Patola zostawcie Kamila to dobra dupa :)

#36 nygahej

nygahej

Elita

• Gracz
  • 480 postów
  • Nick SA-MP:johny_tiffany

Napisano 04 listopad 2015 - 10:24

dotarłem na koniec mrucznika?

• Andrzej lubi to

#37 gothisdead

gothisdead

Stary wyjadacz

• Sponsor
  • 251 postów
  • Nick SA-MP:Mateusz Jaroslowski

Napisano 04 listopad 2015 - 22:04

Skarga zaakceptowana

Oskarżony otrzymuje 15 min AJ za DM2

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.

#38 gothisdead

gothisdead

Stary wyjadacz

• Sponsor
  • 251 postów
  • Nick SA-MP:Mateusz Jaroslowski

Napisano 04 listopad 2015 - 22:04

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych