Skocz do zawartości

[R][Forum] Obowiazek informowanie gracza


RedTiger

Patologia  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zgadza sie z tym?

    • Tak
    • Nie
    • Lubie ujebywac ludzi jak nie wiedza o skargach


Rekomendowane odpowiedzi

To jest kurwa porazka ze ja po tygodniu sie dowiaduje o skardze albo o tym ze ktos napisal odwolanie od skargi i mi wyjebali warna.

 

Proponuje ze przy skargach admin ktory akceptuje ma obowiazek poinformowac gracza o napisanej na niego skardze. - Na inny serwerach sie to sprawdza.

 

To samo z odwolaniami np od odrzuconej skargi. Skad mam wiedziec ze na jakims zadupiu forum bylo cos takiego.

 

Plus usniecie tego smiesznego limitu 3 dni odwolania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

nie kazdy ma wypisany swoj kazdy nick ic na forum wiec to niemozliwe zeby kazdego poinformowac

 

To juz zadanie dla adminow forum aby wymusili wpisanie nicku ic - np dopiero wtedy nastapi przekierowanie na forum.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o skargi na graczy, to jeśli zostanie to zautomatyzowane w jakiś sposób przez akaexus, to możemy to wprowadzić.

Tutaj myślę, że idealne zadanie dla moderatorów globalnych, którzy są w komisji sprawiedliwości i mniej więcej kojarzą użytkowników z forum(wiedzą kogo oznaczyć, bo znają ich nicki w grze). W przypadku jak kogoś nie znajdziemy bo nie znamy tej osoby będziemy szukać po nicku sa-mp. Jeżeli nie uzupełni tego pola, będzie to wyłącznie jego wina i nie skorzysta z przypomnienia o wypowiedzeniu się w skardze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Skargi na userów forum mają takie coś przy użyciu @mentions (przykład). Jak chcesz przy skargach na graczy serwera to pisz do KS, ale wątpie by ktokolwiek to zrealizował bo nie każdy (nawet ty nie masz) ma wpisany prawidłowy nick.

Moderatorzy oznaczają użytkowników więc nie widzę problemu. Co do skarg dot. serwera, to już nie ten dział.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...