Skocz do zawartości

[Skarga]Caroline_DiLaurentis


Rudhini

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego:Caroline_DiLaurentis
Nick oskarżającego:Bryan_Keith
Powód:Obraza OOC
Kara (proponowana):Warn
Wyjaśnienie:No to jestem sobie mechem jak na razie i dałem jej naprawe za 4k, ona do mnie czy mnie poje**.. Następnym razem typek jej dał za 1k to ja jej znowu za 4k bo wołała naprawe. Zaczęła mnie deemić.. Draco(chyba) dał jej slapa. I potem do mnie na /w to co widać na obrazku.
Screeny (obowiązkowe):

 

tuGZsUP.png

 

Odnośnik do komentarza

Nick oskarżonego:Caroline_DiLaurentis

Nick oskarżającego:Bryan_Keith

Powód:Obraza OOC

Kara (proponowana):Warn

Wyjaśnienie:No to jestem sobie mechem jak na razie i dałem jej naprawe za 4k, ona do mnie czy mnie poje**.. Następnym razem typek jej dał za 1k to ja jej znowu za 4k bo wołała naprawe. Zaczęła mnie deemić.. Draco(chyba) dał jej slapa. I potem do mnie na /w to co widać na obrazku.

Screeny (obowiązkowe):

 

 

 

 

Oskarżony ma 24h na zapoznanie się ze skarga oraz wypowiedź

 

 

Nick oskarżonego:Caroline_DiLaurentis

Nick oskarżającego:Bryan_Keith

Powód:Obraza OOC

Kara (proponowana):Warn

Wyjaśnienie:No to jestem sobie mechem jak na razie i dałem jej naprawe za 4k, ona do mnie czy mnie poje**.. Następnym razem typek jej dał za 1k to ja jej znowu za 4k bo wołała naprawe. Zaczęła mnie deemić.. Draco(chyba) dał jej slapa. I potem do mnie na /w to co widać na obrazku.

Screeny (obowiązkowe):

 

tuGZsUP.png

 

Napisałam specjalnie żeby Edzio mi dał naprawę za 800$(co widać na załączonym obrazku), bo ten dawał non stop za 4k, specjalnie nawet odjechałam dalej, a on żeby tylko człowiekowi utrudnić życie po raz kolejny dał za 4k. No i się wk*******m co nie... + Dodam jeszcze, że mam okres :)))

 

 

Edytowane przez Caarolinee
Odnośnik do komentarza

Ma dziewczyna racje, a ze mechy chca se zarobic i leca jak dziwka po sponsora zeby tylko dac te 4k naprawe to tak juz jest. Moim zdaniem to nie jest na warna, AJ maxymalnie. Pisze tutaj tez bo to moja kolezanka z klasy i nie ogarnie tego za najlepiej.

Odnośnik do komentarza

Ma dziewczyna racje, a ze mechy chca se zarobic i leca jak dziwka po sponsora zeby tylko dac te 4k naprawe to tak juz jest. Moim zdaniem to nie jest na warna, AJ maxymalnie. Pisze tutaj tez bo to moja kolezanka z klasy i nie ogarnie tego za najlepiej.

Tylko, że ty mówisz o sprawie IC. Wyzwisko jest OOC, więc czemu wyzywa mnie,a nie moją postać? Owszem, może mieć pretensje o to jak ją prowadzę, lecz nie powinna tak chamsko i niekulturalnie się do mnie odzywać.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...