Skocz do zawartości

[A][A][Dyskusja] Zmiany na serwerze


_Michał_

Rekomendowane odpowiedzi

-zwiekszenie kar do bardziej rygorystycznych; temat czesto poruszany, ale obalany albo porzucany. Prawde mowiac smieszy taka definicja jak /luzne rp/, mogliscie zrobic serwer rpg to byscie mieli luzniejsze i to formalnie - serwer jest albo rp, albo nie

-bardziej restrykcyjne zasady tworzenia aplikacji na organizacje przestepcze; kazdy, kto gra w paru /systemach/ czyli od serwerow /niskich lotow/ do tych dobrze prosperujacych i majacych poziom [uwaga, to nie reklama] np. lska. Normiki z mrucznika moga sie smiac, ze przeciez lska to g*wno, ale co do poziomu organizacji [tych co oczywiscie trzymaja sie dluzej] to praktycznie nic na polskiej scenie nie ma polotu, moze Kocham mrucznika! [to tez nie reklama] moze cos powiedziec, bo rzeczywiscie tam najgorszego poziomu w organizacjach i przestepczych i egzekwujacych prawo nie ma
 

-zdobycie broni; prawde mowiac system zdobycia broni tutaj jest irracjonalny i to jest absurd, ze takie cos powstalo. Nalezaloby dac rzeczywista sprzedaz bron tym organizacjom, ktore pokazuja /dostateczny/ poziom jak na ten serwer [tutaj dla przykladu verona beach mob, moglem cos pokrecic], nie kazda organizacja powinna miec dostep, bo prawde mowiac wstawia byle co do tematu, a daja kase i jak powiedzmy org zamkna dopiero po 2 tygodniach za nwm, brak aktywnosci czy cos to juz sa zarobienia i prawde mowiac obojetne im to

-polityka; prawde mowiac polityka na tym serwerze jest na najnizszym poziomie, gdzie ogranicza sie to jedynie do tego, ze na forum potencjalni /demokraci/ albo osoby przeciwko komunizmowi/socjalizmowi kloca sie na forum piszac
**marek dodaje komentarz**
komunistyczne guwno xd
a jako, ze moderacja jest nieudolna, to akceptuje takie posty, bo przeciez to temat ic to dlaczego mamy tego nie akceptowac. Jakiekolwiek brawa naleza sie dla tego calego milesa dutchera, eryka oraz chyba dolores, jakos tak. Jak na standardy tego serwera, ruszaja polityke - dalej to jest smieszne zmienianie stanu w panstwo w ciagu paru dni [odwolujac sie do sytuacji sprzed paru miesiecy], ale staraja sie cos zrobic i skorzystac z tego, ze tutaj ludzie sa zzyci z tym systemem i spoleczenstwem i beda popierac takie cos

-/rodziny/; to jest jedna z najbardziej komicznych rzeczy na tym serwerze. Podzielenie org na oskryptowane i nieoskryptowane? Jesli chcesz zrobic crips, to administracja cie wrzuci na slot grove, bo jest oskryptowane. Ciezko w ogole to wytlumaczyc i caly absurd tego systemu, aczkolwiek powinno byc - jesli ktos robi sobie ls mob, to dostaje slot ls mob, oraz najlepiej, zeby kazda organizacja byla oskryptowana [po oczywistym akcepcie]

-antycheat; nie jedna osoba wie, ze ominiecie systemu logowania, latanie na airbreaku, przenikanie przez inne auta swoim autem jest bezproblemowe, tak samo jest z cleo. Dodajesz sobie amunicje i prawde mowiac nikt o tym nie wie, a jedyne co dostaniesz od antycheatu to kick. Nie trzeba sie tutaj raczej rozpisywac, wiadomo, ze ten ac jest do wyrzucenia i tak naprawde usuniecie jego byloby lepsze niz jego egzystencja, bo czasami jedziesz autem i cie wyrzuci za /cheaty/.

 

zmiana bardziej ic, czyli lscsd [szeryfy]; wojsko nie jest potrzebne na tym serwerze, mobilizacja podczas kryzysowych sytuacji jednostek sd i pd by wystarczala. Gre w sd da sie bardzo fajnie wykreowac, tylko musi to prowadzic osoba, ktora nie ograniczala sie do gry na jednym serwerze i wie jak prowadzic pomysl na postac oraz sama frakcje. Samo dzialanie wojska jest momentami niekompetentne i pokazuje tylko, ze jesli w cv sobie wpiszesz, ze skonczyles studia prawnicze to juz jestes w wojsku. Ogolnie sd przewaza pod wzgledem mozliwosci pomyslow na gre i ogolnym poziomem

tl;dr
serwer ma zacofany gamemode o jakies 20 lat, lecz do strzelania w ludzi oraz farmienia kasy jest idealny
tyle jak narazie mi przychodzi do glowy

//edit;
jak kejwisj napisal nizej - liderzy, ktorych kariera rp ogranicza sie do grania 5 lat na mruczniku nie powinni byc przyjmowani nawet do zarzadu frakcji jak i sam system prowadzenia frakcji powinien byc zmieniony diametralnie

Edytowane przez sombrero
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

usunac dotychczasowych liderow lspd, fbi, saa i zrobic czystke jesli chodzi o te organizacje porzadkowe - otworzyc rekrutacje na porzadnych liderow, ktorzy dobrze beda sie sprawowac jako lider w lspd, fbi i saa bo jak na ten czas to oni tylko jezdza sultanami w maskach wypakowani probujac byc grozni

ostatnio jak byla skarga na fbi to lilka napisala, ze RZADKO lapia za wl, a teraz kurwa co? 

JEZDZA PO TYM JEBANYM LOS SANTOS W 2 AUTACH I LAPIA ZA TE JEBANE WL XDD

Odnośnik do komentarza

-Możliwość kupna KP to serwer będzie cały czas w miarę pełny i nie będzie tylko 150/500 os. bo bez KP nudzi im się gra na Mruczniku.

[Jeśli wejdzie KP na pewno będzie grało więcej osób jak za starych czasów]

 

 

 

-I poprawienie AC bo matsiarzy to poprostu irytuje jak dojadą z paczką chcą oddać a tu kick za ''teleport''.

Odnośnik do komentarza

Na pewno poprawa Marcepana z około minuty i 30 sekund na 50 sekund u Matsiarzy.

 

Aktualnie jest NPC, który stoi w 3 miejscach, z tego 2 miejsca są przy wejściu, a Marcepan jest zapisany na około 1:30 - 1:40, jeśli ktoś za szybko da matsy to go wywala.

Przerobić ten czas na 40 sekund bo w takim czasie na NRG da się dojechać bez problemu do NPC (nawet szybciej chyba. Nie jestem pewien).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

-Możliwość kupna KP to serwer będzie cały czas w miarę pełny i nie będzie tylko 150/500 os. bo bez KP nudzi im się gra na Mruczniku.

[Jeśli wejdzie KP na pewno będzie grało więcej osób jak za starych czasów]

 

 

 

-I poprawienie AC bo matsiarzy to poprostu irytuje jak dojadą z paczką chcą oddać a tu kick za ''teleport''.

 

XD

nawet jakby dodali te durne 3.0 to by nie powrocili, dlaczego?

nikt z ko nie wie jak naprawde powinna wygladac rozgrywka roleplay na poziomie

3 osoby do porwania jednej osoby?

juz nie wspomne o verte i mruczniku ktorych pojecie o roleplay jest mniejsze niz ko nawet

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Nie ma co grać ;) Grasz przestępcze? PD Cię dojedzie, bo ma skrypt dla półinteligentów. Grasz porządkowe? PD to 60% porządkowych, zjadą Cię, nieważne, że masz rację, ich jest więcej.Chcesz się gdzieś dostać? Idź do LSPD, największe kolesiostwo. 
 

Gram tu od 2010, dostałem się na 3 lvl ZG bez znajomości kogokolwiek. Dostałem się do KU, również bez znajomości. Nie dostałem się jedynie do KO, bo cały czas hejtuje PD. ;) (Pomijając, że byłem wielokrotnie Liderem, moje aplikacje przechodziły, wprowadzałem masę innowacji do gry itd.)
 

KU stoi w miejscu? Tak, obecnie w porównaniu do np. 2015, gdzie napisaliśmy 3.0 (ale poszła później ta cała afera, a 3.0 ciągle istnieje i ma się dobrze ;) ), co tydzień robiliśmy aktualizacje, nawet 1 głupie rondo, ale coś, było widać, że działa :P Obecnie skrypt jest na poziomie honesta dostępnego od ręki w necie. Dużo się nie zmienił od 2010 tak naprawdę :P

Największym bezsensem serwera jest wgl działanie samego KO, które powinno weryfikować, a nie nakładać styl gry. Opiekunowie poszczególnych działów są tak naprawdę GLD, bo narzucają jak ma wyglądać rozgrywka. Tamujecie grę, zamiast wspierać, pouczać i naprowadzać ;)

 

Bardzo podoba mi się system Hierarchii, chociaż mówiłem o tym 2 lata temu, ale nikt mnie nie słuchał ;) Brawo Sahari, jesteś chyba jedynym członkiem KO, który faktycznie jest właściwą osobą na właściwym miejscu.

 

 

Dlaczego wróciłem? Z przyzwyczajenia i dla gry we własnym gronie.

 

 

Co należy zrobić?

  • Zmiana działania i praw KO na strukturę weryfikacyjną i doradczą, nie iluminatów kierujących grą
  • Usunięcie obiektów pod mapą (optymalizacja serwera, serio widziałem ile jest pod spodem jak byłem w KU)
  • Usunięcie AC i napisanie nowego (Ten co mamy jest ściągnięty z neta)
  • Zmiana LKiZ na bardziej rygorystyczne - zaostrzenie kar
  • Poszerzenie grona administratorów - OKEJ gracie, jest was około 10 w grze, ale nie reagujecie, serio ;)
  • Stworzenie ćwierć-adminów z uprawnieniami ZG 4 (jeśli powyższy punkt się nie podoba)
  • Większa różnorodność gry dla nowych graczy i ułatwienie zdobywania dokumentów ( Urząd jako boty 24/7 działający na CMD) - obecnie gracze idą do SN nabijają miliony, albo grają mechów, latają jak kot z pęcherzem, są bezdomni i nie mają co grać. Idzie za tym:
    - Zmniejszenie kwot wymaganych na zakup domu
    - Wprowadzenie systemu wynajmu pokoju w hotelu
    - System chorób lub głodu
    - System uzależnienia
    - Koszykówka i inne minigry
  • Usunięcie prac dorywczych - ludziom się nudzi, dlatego jest DM, mało komu chce się grać we frakcjach, bo więcej zarabiają na dorywczych ;) Jeśli to usuniemy to najlepszym sposobem będzie gra we frakcjach, ożywi to gospodarkę, zmusi graczy do tworzenia kreatywnych aplikacji i rywalizacji na rynku
  • Ogarnąć w końcu V.I.P - nie oszukujmy się, trąbią o tym od 3 lat jak nie lepiej, bo jeszcze przeskok z przelewów na MruCoinsy też był pełen jęków. VIP pomaga w utrzymaniu serwer i dzięki niemu bogate gnojki, które wyciągną hajsy od starszych mogą się jarać swoim skinem HUHU
  • Usprawnienie współpracy między KO, KU i KPI - KPI musi wiedzieć co jak działa, żeby KU mogło pracować w spokoju bez pytań od graczy, tak samo jak KO. Spotkania informacyjne to podstawa. KO i KU powinno lepiej współpracować w sprawie wgrywania intków dla frakcji oraz wszelkiego rodzaju OP. KO jak będziecie męczyć wora kilka miesięcy, że nie macie pewności to to upadnie 
  • Skończyć z kolesiostwem - najtrudniejsze dla Was wszystkich, bo przecież siedzi się na TSie, gada te kilkanaście godzin itd. Fajnie, ale nie każdy się do tego nadaje, by np. karać, bo jest impulsywny. Ktoś kto jest ogarnięty nie musi nadawać się np. do pełnienia jakiejś funkcji bo jest po prostu fiutem i chamem, a robiąc w jakiejś komisji musicie być mili, bo jak osoba reprezentatywna to chuj to i grać się nie chce ;) Poziom serwera to nie tylko gracze, ale i administracja wraz z organami wspierającymi tj. komisjami.
  • Limit członków SAPD

 

 

Tyle w temacie

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nie ma co grać ;) Grasz przestępcze? PD Cię dojedzie, bo ma skrypt dla półinteligentów. Grasz porządkowe? PD to 60% porządkowych, zjadą Cię, nieważne, że masz rację, ich jest więcej.Chcesz się gdzieś dostać? Idź do LSPD, największe kolesiostwo. 

 

Gram tu od 2010, dostałem się na 3 lvl ZG bez znajomości kogokolwiek. Dostałem się do KU, również bez znajomości. Nie dostałem się jedynie do KO, bo cały czas hejtuje PD. ;) (Pomijając, że byłem wielokrotnie Liderem, moje aplikacje przechodziły, wprowadzałem masę innowacji do gry itd.)

 

KU stoi w miejscu? Tak, obecnie w porównaniu do np. 2015, gdzie napisaliśmy 3.0 (ale poszła później ta cała afera, a 3.0 ciągle istnieje i ma się dobrze ;) ), co tydzień robiliśmy aktualizacje, nawet 1 głupie rondo, ale coś, było widać, że działa :P Obecnie skrypt jest na poziomie honesta dostępnego od ręki w necie. Dużo się nie zmienił od 2010 tak naprawdę :P

 

Największym bezsensem serwera jest wgl działanie samego KO, które powinno weryfikować, a nie nakładać styl gry. Opiekunowie poszczególnych działów są tak naprawdę GLD, bo narzucają jak ma wyglądać rozgrywka. Tamujecie grę, zamiast wspierać, pouczać i naprowadzać ;)

 

Bardzo podoba mi się system Hierarchii, chociaż mówiłem o tym 2 lata temu, ale nikt mnie nie słuchał ;) Brawo Sahari, jesteś chyba jedynym członkiem KO, który faktycznie jest właściwą osobą na właściwym miejscu.

 

 

Dlaczego wróciłem? Z przyzwyczajenia i dla gry we własnym gronie.

 

 

Co należy zrobić?

  • Zmiana działania i praw KO na strukturę weryfikacyjną i doradczą, nie iluminatów kierujących grą
  • Usunięcie obiektów pod mapą (optymalizacja serwera, serio widziałem ile jest pod spodem jak byłem w KU)
  • Usunięcie AC i napisanie nowego (Ten co mamy jest ściągnięty z neta)
  • Zmiana LKiZ na bardziej rygorystyczne - zaostrzenie kar
  • Poszerzenie grona administratorów - OKEJ gracie, jest was około 10 w grze, ale nie reagujecie, serio ;)
  • Stworzenie ćwierć-adminów z uprawnieniami ZG 4 (jeśli powyższy punkt się nie podoba)
  • Większa różnorodność gry dla nowych graczy i ułatwienie zdobywania dokumentów ( Urząd jako boty 24/7 działający na CMD) - obecnie gracze idą do SN nabijają miliony, albo grają mechów, latają jak kot z pęcherzem, są bezdomni i nie mają co grać. Idzie za tym:

    - Zmniejszenie kwot wymaganych na zakup domu

    - Wprowadzenie systemu wynajmu pokoju w hotelu

    - System chorób lub głodu

    - System uzależnienia

    - Koszykówka i inne minigry

  • Usunięcie prac dorywczych - ludziom się nudzi, dlatego jest DM, mało komu chce się grać we frakcjach, bo więcej zarabiają na dorywczych ;) Jeśli to usuniemy to najlepszym sposobem będzie gra we frakcjach, ożywi to gospodarkę, zmusi graczy do tworzenia kreatywnych aplikacji i rywalizacji na rynku
  • Ogarnąć w końcu V.I.P - nie oszukujmy się, trąbią o tym od 3 lat jak nie lepiej, bo jeszcze przeskok z przelewów na MruCoinsy też był pełen jęków. VIP pomaga w utrzymaniu serwer i dzięki niemu bogate gnojki, które wyciągną hajsy od starszych mogą się jarać swoim skinem HUHU
  • Usprawnienie współpracy między KO, KU i KPI - KPI musi wiedzieć co jak działa, żeby KU mogło pracować w spokoju bez pytań od graczy, tak samo jak KO. Spotkania informacyjne to podstawa. KO i KU powinno lepiej współpracować w sprawie wgrywania intków dla frakcji oraz wszelkiego rodzaju OP. KO jak będziecie męczyć wora kilka miesięcy, że nie macie pewności to to upadnie 
  • Skończyć z kolesiostwem - najtrudniejsze dla Was wszystkich, bo przecież siedzi się na TSie, gada te kilkanaście godzin itd. Fajnie, ale nie każdy się do tego nadaje, by np. karać, bo jest impulsywny. Ktoś kto jest ogarnięty nie musi nadawać się np. do pełnienia jakiejś funkcji bo jest po prostu fiutem i chamem, a robiąc w jakiejś komisji musicie być mili, bo jak osoba reprezentatywna to chuj to i grać się nie chce ;) Poziom serwera to nie tylko gracze, ale i administracja wraz z organami wspierającymi tj. komisjami.
  • Limit członków SAPD

 

 

Tyle w temacie

Święte słowa napisane ale mam jedno jedyne Ale odnośnie prac dorywczych Pare powinno zniknąć a do czasu nie powstania warsztatów IC i ustalenia godzin działania Spray nie likwidować pracy mecha a dodać prace dorywcze takie jak transport ciężarowy, śmieciarz (wszystko opisałem w pewnej propozycji odnośnie skill i co jak by działało wypowiadając się w komentarzu)

 

Co bym dodał do tego co napisał Jaskier, więc:

- Jeżeli jest takowa możliwość przypisać porządkowym oraz przestępczym możliwość wbicia BW (bez kamizelki) po 3-4 celnych strzałach a nie non-rp że biegniesz a leci seria w ciebie przez parę dłuższych sekund może dzięki temu porządkowe by bardziej się wzięły za siebie i czuwały nad sytuacjami

- Dodanie również co do skryptów urozmaiceń w celu rozgrywki przykładowo: Wyjdź z pojazdu aby zatankować, Blokada na koła i parking policyjny, BW podczas stłuczki (aby FD miało wkońcu co grać i robić na serwie a nie tylko plamy i pożar) oczywiście o odpowiedniej sile a nie że przy boxowaniu podczas pościgu będzie BW, Utworzenie więzienia stanowego jako placówki do której będą konwojowani więźniowie czy to z komisariatu LSPD, FBI czy SASD zrobienie po prostu miejsca gdzie nawet tam mogą pograć interakcje i może by służba więzienna powstała, która nie dość że zajmowała by się pilnowaniem więźniów to również eskortą ich (Mała zmiana wtedy w WL 1-3 Komisariat cela ((1wl- 10min 2wl - 20min. 3wl -30min)), 4-10 stanowe (tak jak wcześniej wymienione więc 10WL to 100min.) celem tego jest rozbudzenie rozgrywki na serwerze jak i ograniczenie co do odwalania jak i DM2 jeden z drugim poczuje to i wkońcu się opanuje że jednak coś warto pograć również to się tyczy ciągłego C1 albo spamienia na /w Dawaj pościg ... ludzi zatrzymanie się do kontroli to nie jest więzienie a mandat co najwyżej patrząc na aktualną gospodarkę której nie można zmienić to te mandaty to nic ((brak dalszej rozkminy))

- Stworzenie miejsc do spotkań nie tylko w Los Santos ale również w Pallamino Creek jak iż  to mała miejscowość gdzie może tętnić życie chodzi mi tutaj o Park, Parking, Jakaś budka z hod-dogami gdzie będzie mógł stać NPC, bądź ktoś chętny zając się taką pracą wtedy był by znacznik pracy i podchodząc do budki wpisujemy przy znaczniku /dorywcza i NPC znika a jeżeli odejdziemy od budki na 50m to NPC ponownie się pojawi.

-Zmiany rejestracji pojazdów na trwałej rejestracji, którą można wyrobić w DMV (a nie rejestraja M-RP czy też zmienna co spawn pojazdu wtedy można odegrać IC ciekawie bo widzimy te rejestracje)

- NPC ( DMV - NPC był by aktywny od 8 do 18 a jeżeli urzędnicy by byli to NPC by znikał po wpisaniu /duty przez któregoś z urzędników, NPC - Pociąg, który by stawał na stacjach na 3minuty ludzie z LS mogli by spokojnie się dostać bez pojazdu do miasteczka nad LV. NPC - Wypożyczalnia rowerów ((jeżeli rowery to unikaty to chociaż dajcie nam je wypożyczyć np. na 1/2h u NPC można wybrać a następne wypożyczenie możliwe po dopiero 5h)), NPC w banku w celu możliwości z nim odegrania /wplata, /wyplata, /przelew a nie wbieganie wpisywanie i wybieganie)

- Realizacja akceptownych propozycji

- Ożywienie ponownie Miasteczek poza LS aby cała Mapa żyła w końcu Mrucznik posiada 500 slotów i jest duża możliwość do popisu

- Większe kary za posiadanie broni przez cywili oraz ograniczona ilość amunicji, bądź droższa a nie że mechanik biega z M4 500ammo

- GunShop możliwość sprzedaży Kastet, Nóż, Pałka Basbolówka, 9mm, Strzelba, SMG, Farba w Sprayu

- Stworzenie Czarnego rynku (Dostęp Jedynie Dla Org. Przestępczych) Czarny rynek prowadzony był by przez KO jeżeli coś by się zamawiało to trzeba by było tak jak by poprosić 1-2 dni wcześniej tak jak składane zamówienia przykładowo.

- Stworzenie Rezerwy z amunicją dla Org. Porządkowych przykładowo SF tam taki bank jakby jest obok szpitala (Możliwość Rozegrania Eventów)

Co do LKiZ:

- DM1 - 20min AJ / { Kolejny 30min }

- DM2 - 40min AJ / { Kolejny Warn }

- BBH - 10min AJ / { Kolejny 20min }

{Jeżeli ma być kolejność wymieniona nadania kar musi być stworzony system rejestru 24h Czyli od 04:01 (Restart Serwa) Nadawane Kary będą zapisywane dla nicku z danego dnia aż do 03:59

Wymienione są kary z LKiZ o zbyt niskiej karze. (moim zdaniem)

 

JAK COŚ WPADNIE MI DO GŁOWY TO DOPISZE

Co o tym sądzicie?

 

EDIT:

- Zwiększenie kaucji z możliwością tylko dla WL 1-3 jako iż przez małą kwotę śmieszne 16k ludzie wolą uciekać trafić do paki i uciekać dalej niż nauczyć się czegoś i traktować funkcje służb porządkowych na poważnie a nie jako zabawę.

Edytowane przez TryAgain
Odnośnik do komentarza

Mrucznik słynie z odwalania, zaostrzenie kar byłoby jedynie gwoździem do trumny. Przydałaby się selekcja administratorów, często na serwerze jest ich cała kolumna na czacie, a żaden nie jest skory do pomocy. Oczywiście są wyjątki.

Odnośnik do komentarza

"Mrucznik Słynie z Odwalania" Czas chyba zmienić to podejście bo nie raz otrzymuje PW od graczy na /w "Jak się gra na tym serwerze jest luźne RP ale z poziomem?" Samo znaczenie Role Play mówi że skoro jest luźne to już wystarczy to że masz małe kary za OOC w IC, MG, PG itd. + Zawyżoną gospodarkę serwera to jest luźne RP a nie to że cywile biegają z M4 i strzelają.

A no i dodam że u nas możesz kłócić się na czacie OOC gdzie indziej byś miał już za to nadaną kare dlatego też luźne RP gdzie na Mruczniku osoby często wbijają, które chcą nauczyć się gry IC *RP* a nie uciekać od sadlera czy tam hummera z kurczakami i wyposażeniem szturmowym.

Edytowane przez TryAgain
Odnośnik do komentarza

Ty chyba nie widzisz co piszesz. Sam verte pisał, ze luźne to m.in niskie kary, a niskie kary sa same w sobie przyzwoleniem na dm. To nie jest kopia pay4game. Kiedy w końcu zrozumiecie

 

Cytat autora lkiz:

Jednak na naszym podejściu panuje także tak zwane "Luźne RP". Oznacza to, że na naszym serwerze odgrywanie prawdziwego życia przystosowuje się do warunków jakie daje GTA SA i to, że nie musimy szanować życia swojej postaci jak własnego. W ten sposób aby odegrywać prawidłowo nie pytamy się siebie w myśli - "co bym zrobił gdybym był w prawdziwym życiu" - tylko - "co bym zrobił w prawdziwym życiu gdyby prawdziwe życie wyglądało tak jak sytuacja ogólna w grze".

 

to cos w stylu rpg xD

Edytowane przez mvx
Odnośnik do komentarza

"Mrucznik Słynie z Odwalania" Czas chyba zmienić to podejście bo nie raz otrzymuje PW od graczy na /w "Jak się gra na tym serwerze jest luźne RP ale z poziomem?" Samo znaczenie Role Play mówi że skoro jest luźne to już wystarczy to że masz małe kary za OOC w IC, MG, PG itd. + Zawyżoną gospodarkę serwera to jest luźne RP a nie to że cywile biegają z M4 i strzelają.

A no i dodam że u nas możesz kłócić się na czacie OOC gdzie indziej byś miał już za to nadaną kare dlatego też luźne RP gdzie na Mruczniku osoby często wbijają, które chcą nauczyć się gry IC *RP* a nie uciekać od sadlera czy tam hummera z kurczakami i wyposażeniem szturmowym.

 

Gospodarka to element narracji gry, a nie stylu odgrywania. Tak to widzę, ale mogę się mylić, bo jestem nowy i to tylko takie świeże spojrzenie.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...