Skocz do zawartości

[R][SkargaMG] Pan Scott


Temperance

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Pan Scott
Nick oskarżającego: Temperance
Powód:

- ujawnienia informacji na temat liczby warnów wybranych użytkowników;

- ujawnianie informacji na temat tego, że będzie usuwał posty mu nieprzychylne;

- ujawnianie informacji w jaki sposób kara użytkowników i jaką będzie karał 3 warnami;

- ujawnianie informacji na temat opinii @f na temat innych userów forum.
Wyjaśnienie: w dowodach
Screeny (obowiązkowe):

Dodam tutaj też: https://imgur.com/a/qxcF6CQ

PS: W przypadku Raven, celowo posłużyłam się prowokacją. Raven nigdy nie wynosiła informacji na temat użytkowników, nigdy nie było to również naszym tematem (statusy do prześledzenia).

Edytowane przez Temperance
  • Like 6
Odnośnik do komentarza

Zgadza się. Przyznaje się do tego, że zdradziłem liczbę warnów użytkownika @_Angel's_ co do reszty - nieprawda, nędzne oskarżenia. Nie są mi posty nieprzyjemne, tak usunąłbym je bo w temacie z wnioskami do KO nie można się wypowiadać. Nie zdradzałem żadnej opinii administratorów forum bo takowej nie było (XD). W dowodach nie ma, że napisałem, że karam kogoś 3 warnami - można sprawdzić w logach, nie ma czegoś takiego w jaki sposób karam użytkowników - karam zgodnie z regulaminem forum. Pozdrawiam. Ty myślałaś, że jak jesteś moją "znajomą" i mam MG to będę Ci dawał IP użytkowników, żałosne.

Edytowane przez Pan Scott
Odnośnik do komentarza

Skandaliczne zachowanie moderatora globalnego, ale cóż - tak jest jak dzieci w wieku 14 lat dostają jakiekolwiek stanowisko w internecie.

 

Proszę aby "dziecko", Scott straciło uprawnienia iż boje się iż ten człowiek zna moje IP i wyśle dla swoich kolegów z piaskownicy.

Edytowane przez _Angel's_
  • Like 4
Odnośnik do komentarza

Skandaliczne zachowanie moderatora globalnego, ale cóż - tak jest jak dzieci w wieku 14 lat dostają jakiekolwiek stanowisko w internecie.

 

Proszę aby "dziecko", Scott straciło uprawnienia iż boje się iż ten człowiek zna moje IP i wyśle dla swoich kolegów z piaskownicy.

 

Sprawdzał kilka razy, więc pewnie już mają. Nawet sobie lokalizację sprawdzał.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Aż taki głupi to nie jestem. Forum nie ma opcji sprawdzania lokalizacji IP xd Jak to mówisz temperance to prowokacja jest ze ci tak napisałem xd Nie interesuje mnie Twoje i kogoś życie. Wszystkie rozmowy ktore się toczyly to o zmyslonej Marzenie i twojej wyobrazni. Dążylas do tego aby wymusić na mnie tajne informacje dotyczące Hattie lecz ci się nie udało.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście to wszytko się działo poza forum, dlatego miałem prawo kłamać bo regulamin GG tego nie wskazuje xd Przy rozpatrywaniu - @f dobrze wiedzą, że nie można sprawdzić lokalizacji forum użytkownika, tak jak i sytuacja z prośbą o moderatora nie miała miejsca. Wierzyłaś w to wszystko, a to była czysta.. Jak to mawiasz Temperance - prowokacja. ;)

Odnośnik do komentarza

Przy rozpatrywaniu - @f dobrze wiedzą, że nie można sprawdzić lokalizacji forum użytkownika

Tu chyba nie chodziło o to, że możesz sprawdzić na naszym forum lokalizację danego użytkownika, tylko bardziej o to, że masz możliwość wglądu do IP konkretnej osoby i wyszukania jego lokalizacji na innych stronach internetowowych. Chyba, że się mylę...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Tu chyba nie chodziło o to, że możesz sprawdzić na naszym forum lokalizację danego użytkownika, tylko bardziej o to, że masz możliwość sprawdzenia IP konkretnej osoby i sprawdzenie jego lokalizacji na innych stronach internetowowych. Chyba, że się mylę...

A to tak, aby sprawdzać IP innych to wykształcony nie jestem :D Nie próbowałem i zamiaru nie mam, tym bardziej jakbym to zrobił to bym nie pisał tego jemu.

Odnośnik do komentarza

A to tak, aby sprawdzać IP innych to wykształcony nie jestem :D Nie próbowałem i zamiaru nie mam, tym bardziej jakbym to zrobił to bym nie pisał tego jemu.

Tak się składa, że ostatnio mi napisałeś, że pochodzę z UK - więc nie kłam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Tak się składa, że ostatnio mi napisałeś, że pochodzę z UK - więc nie kłam.

Dobrze wiesz, dlaczego tak pisałem - przez Temperance i jej zmyślony kanał na YouTube (Maziowa Szkocja) gdy Marzena pochodzi z UK. A naprawdę gdzie mieszkasz obecnie - nie wiem, nie obchodzi mnie czyjeś życie jak Temperance aka Matiego. Ona bardzo lubi śledzić osoby na żywo, kto do jakiego tramwaju wchodzi. ;)

Odnośnik do komentarza

Dobrze wiesz, dlaczego tak pisałem - przez Temperance i jej zmyślony kanał na YouTube (Maziowa Szkocja) gdy Marzena pochodzi z UK. A naprawdę gdzie mieszkasz obecnie - nie wiem, nie obchodzi mnie czyjeś życie jak Temperance aka Matiego. Ona bardzo lubi śledzić osoby na żywo, kto do jakiego tramwaju wchodzi. ;)

To, jakimi dowodami się bronisz jest ż-a-ł-o-s-n-e. 

 

Tutaj jeden z kilkunastu dowodów. 

https://imgur.com/a/mAsqdpi

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Popatrz na statusy z lutego, marca, stycznia. To samo Ci pisałem. Dobrze wiesz o co chodzi, a chcesz, aby się obróciło w moim kierunku. :)

Najwyraźniej współpracowałeś z kimś innym, kto Ci podawał moje IP.

Odnośnik do komentarza

Najwyraźniej współpracowałeś z kimś innym, kto Ci podawał moje IP.

To już jest jeszcze bardziej śmieszne. Nie miałem wcześniej kontaktu z żadnym MG, a dobrze wiesz, o jaki kanał chodzi i historię z Maziową, która mieszka w UK. ;)

Odnośnik do komentarza

Dobrze wiesz, dlaczego tak pisałem - przez Temperance i jej zmyślony kanał na YouTube (Maziowa Szkocja) gdy Marzena pochodzi z UK. A naprawdę gdzie mieszkasz obecnie - nie wiem, nie obchodzi mnie czyjeś życie jak Temperance aka Matiego. Ona bardzo lubi śledzić osoby na żywo, kto do jakiego tramwaju wchodzi. ;)

 

Ja tam nie wiem kiedy się oduczysz kłamać, musisz prędko to zrobić. Chyba nie muszę tutaj wstawiać informacji jak straszysz Parkera i Dreptacza ujawnieniem ich kont na facebooku na forum? Zresztą żeby nie było, że to Ty, miał to zrobić Twój kuzyn (pewnie multikonto, a kuzyn nie istnieje). Po drugie - to Ty wszystkich tutaj śledzisz. Zakładasz fejkowe konta na facebooku, wyłudzasz cudze konta na FB, szukasz ludzi po jakiś serialach, śledzisz ich kartotekę kar, żeby sprawdzić jakie mają nazwisko. Po tym każdemu na lewo i prawo okazuje się, że o tym piszesz. Weź przestań już kłamać. Moderator ma normalnie dostęp do numeru IP; w dodatku może sobie ten numer sprawdzić na who.is, jeżeli jak mówisz niby nie masz dostępu do lokalizacji. W co w szczerze wątpię.

 

Nie potrafisz się wybronić z żadnego zarzutu, rzucasz jakimiś pospolitymi komunałami. Bronisz się na siłę, gubisz się w swoich wypowiedziach. To tak samo jak napisałeś KO, że nie wiedziałeś, że Julia straciła MCP. Po czym ja wysłałam dowód z GG, że wiedziałeś o tym dobrze ALE jako moderator. Wstawić? https://i.imgur.com/grAg66R.png

 

„- Kończ… waść!… wstydu… oszczędź!…

— Dobrze! — rzekł Wołodyjowski.

Dał się słyszeć świst krótki, straszny, potem stłumiony krzyk… jednocześnie Kmicic rozłożył ręce, szabla wypadła mu z nich na ziemię… i runął twarzą do nóg pułkownika…”

Edytowane przez Temperance
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Ja tam nie wiem kiedy wyzdrowiejesz i zaczniesz być znów normalna. Ja Ci podałem tylko przypadkowo odcinek serialu, żebyś sprawdziła. To Ty się uczepiłaś później ich, ciągle ich śledziłaś w internecie i szukałaś ich danych. Wysyłałaś co chwile mi ich adresy szkoły, a także Instagramy - zrozum, że mnie to nie obchodziło. Pierw wstawiasz SS gdzie piszesz, że Eleven Ci powiedziała coś, itd. A 10 minut później edytujesz posta i piszesz, że to prowokacja. Było gdzieś to mówione, że dowody poza forum to nie są dowody, no cóż. Jeżeli chodzi o adresy IP (Angels i ten post powyżej) to odpowiedź już tam masz, chociaż nigdy nikogo nie namierzałem, nie zamierzam - to nie musiałem, bo sama rozdałaś ich gdzie mieszkają. Weź się serio opanuj, zgłosiłem już sprawę, bo wysyłasz rozmowy jakimś 12 latkom, którzy później to wykorzystują. Zarząd GG już ma zablokować archiwum, bo za dużo ciekawych informacji z niego wyciągasz (co miałaś dać, już dałaś). I nie nękaj mnie, bo to już podchodzi pod to. Zresztą, co ja się denerwuje, sam/a nie możesz zdecydować jakiej płci jesteś. 

Odnośnik do komentarza

Może ja się wypowiem z tym numerem IP. Niestety, to nie takie łatwe wklepać numer w stronkę internetową i ona pokaże gdzie użytkownik się znajduje. Jeśli ktoś ma internet ze sporej firmy telekomunikacyjnej, np. Polkomtel/Cyfrowy Polsat, T-mobile itp, to stronka po IP pokieruje do lokalizacji, gdzie znajduje się provider, który ma "pule" adresów IP. Chyba, że ktoś ma internet np. radiowy u lokalnego dostawcy, to w taki sposób można określić mniej więcej okolice w której ktoś mieszka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Takie rozmówki z GG nie są żadnymi dowodami, a jedynie domysłami. Skąd macie pewność, że mówił prawdę? Przecież prowokacje i oszustwa na GG to chleb powszedni, a jedynym słusznym przewinieniem w tej sprawie jest udostępnienie przez Moderatora Globalnego Scott liczby punktów ostrzeżeń [memberid=92].

 

Niektórzy lubią bawić się w transów, a niektórzy lubią prowokować innych na komunikatorze z dwutysięcznego roku.

Jeśli ma się chociaż odrobinę sprytu to dowiedzieć się gdzie mieszka poszczególny użytkownik forum można bez dostępu do IP. ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza

Ja tam nie wiem kiedy wyzdrowiejesz i zaczniesz być znów normalna. Ja Ci podałem tylko przypadkowo odcinek serialu, żebyś sprawdziła. To Ty się uczepiłaś później ich, ciągle ich śledziłaś w internecie i szukałaś ich danych. Wysyłałaś co chwile mi ich adresy szkoły, a także Instagramy - zrozum, że mnie to nie obchodziło. Pierw wstawiasz SS gdzie piszesz, że Eleven Ci powiedziała coś, itd. A 10 minut później edytujesz posta i piszesz, że to prowokacja. Było gdzieś to mówione, że dowody poza forum to nie są dowody, no cóż. Jeżeli chodzi o adresy IP (Angels i ten post powyżej) to odpowiedź już tam masz, chociaż nigdy nikogo nie namierzałem, nie zamierzam - to nie musiałem, bo sama rozdałaś ich gdzie mieszkają. Weź się serio opanuj, zgłosiłem już sprawę, bo wysyłasz rozmowy jakimś 12 latkom, którzy później to wykorzystują. Zarząd GG już ma zablokować archiwum, bo za dużo ciekawych informacji z niego wyciągasz (co miałaś dać, już dałaś). I nie nękaj mnie, bo to już podchodzi pod to. Zresztą, co ja się denerwuje, sam/a nie możesz zdecydować jakiej płci jesteś. 

Skąd normalny gracz ma wiedzieć gdzie mieszkam?

 

Napisałeś wyżej, że na GG można kłamać - tutaj też można kłamać i ty jesteś dobrym tego przykładem. Pamiętaj, że prawda wyjdzie na jaw.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Chodziło mi o Mateusza i Łukasza - bo Temperance była specjalistką od szukania ich. Nie o Ciebie, bo do tej pory nie wiem gdzie mieszkasz i mnie to nie interesuje. A z tym UK to dobrze wiesz jak było - powtarzam kolejny raz, zmyśliła sobie na Ciebie kanał i tak jej słuchałem, na szczęście przerwałem ten łańcuch. (ja też pewnie mam już kanał :D)

Odnośnik do komentarza

Skąd normalny gracz ma wiedzieć gdzie mieszkam?

Jesteś aż tak naiwna, że nie umiesz sama sobie odpowiedzieć na to pytanie?

 

Ja nie udostępniam otwarcie swojego miejsca zamieszkania, bo cenię sobie prywatność, ale i tak nie problem się tego dowiedzieć. PRZEPŁYW INFORMACJI MIĘDZY LUDŹMI.

Odnośnik do komentarza

Chodziło mi o Mateusza i Łukasza - bo Temperance była specjalistką od szukania ich. Nie o Ciebie, bo do tej pory nie wiem gdzie mieszkasz i mnie to nie interesuje. A z tym UK to dobrze wiesz jak było - powtarzam kolejny raz, zmyśliła sobie na Ciebie kanał i tak jej słuchałem, na szczęście przerwałem ten łańcuch. (ja też pewnie mam już kanał :D)

 

Proszę się nie ośmieszać, bo dowód w tej sprawie, kto kogo szukał został ujawniony. Co do zarządu GG - z pewnością. Natomiast - co do stalkigu polecam definicję ustawową przestępstwa, to raz.

A dwa skoro zaczynamy bawić się w prawo to:

 

oCXe2Vg.png

 

Meqwwvr.png

 

Tak więc, może i dla @Krates (którego post zresztą nic nie wniósł) dowody z GG nic nie świadczą. Natomiast @@_Angel's_ przysługuje ochrona właściwa dla ochrony z art. 24 kodeksu cywilnego. Myślę, że gdy rodzicom przyjdzie do odpowiedzialności za syna, przemyślą czy był sens udostępniać mu komputer z dostępem do Internetu. I na tym zakończymy, a dalszą część pozostawiam do rozpatrzenia przez właściwą osobę, przede wszystkim posiadającą stosowną wiedzę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...