Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga]Luigi_Trojano

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Romagnoll

Romagnoll

Zbanowany

• Zablokowany
  • 42 postów

Napisano 05 listopad 2015 - 19:41

Nick oskarżonego: Luigi_Trojano

Nick oskarżającego: Amir_Kayne
Powód: DM na evencie, pokaz full rp kasjera.
Kara (proponowana): Ban na ip oraz pozbawienie praw admina Draco_Verone za to ze stal widzial i nic nie zrobil.
Wyjaśnienie: Podobno nie bylo mnie widac, zrobilem relog stalem po raz enty w kolejce ale Mia poszla na afk stanalem w drugiej kolejce czekalem 5 minut a ten pisze cos takiego ,,next" wyciągnął broń i mnie zabił.
Screeny (obowiązkowe): cały album http://imgur.com/a/JxQ0S

Chory człowiek wywalcie go z organizacji, typowy gracz mrucznika full dm udajacy cokolwiek jego rp polega na daj kase , wpisaniu komendy(tak wydawal bilety).

#2 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3607 postów
  • Nick SA-MP:Claudia Lavric

Napisano 05 listopad 2015 - 22:22

Oskarżony ma 24h na zapoznanie się ze skarga oraz wypowiedź.

#3 knifemaister

knifemaister

• Gracz
  • 45 postów

Napisano 06 listopad 2015 - 09:58

Hahaha :D

Po pierwsze, odwalałeś przed tą kasą, przyszedł ochroniarz i odgrywał na tobie akcje a Ty na nią nie reagowałeś.

Po drugie, tak był tam Draco lecz go nie było ponieważ był AFK, jego przy tej akcji nie było więc nie wiem po co go tam dopisałeś. Jedyne co można pozbawić to Twojej gry na tym serwerze.

Po trzecie, jak Ty mnie się IC pytałeś "Widać mnie?" no to ja również IC odpowiedziałem "Nie widać Cię", to ten zaczął odwalać więc, blokował ciągle kolejkę, na ochronę nie reagował więc go zabilem. 

Co do mojej akcji rp z biletami, masz jakiś problem? Stań sobie przed kasą, do klubu wchodzi co rusz ktoś nowy i zapierdziel od tych biletów plus ten spam, jakbym napisał tą akcje /me i /do to osoba kupująca bilet nie zauważyła by tej akcji bo szybko by znikło.

#4 K3bsu

K3bsu

Zbanowany

• Zbanowany
  • 142 postów
  • Nick SA-MP:Trey Castellano

Napisano 06 listopad 2015 - 11:16

A po imprezie gdy dostał bilet to został i nie chciał opuścić klubu, ponieważ nie wygrał nagrody to pan Amir znowu odwalał i dm :) Tak tylko dodam :)

• ReQuien lubi to

#5 Wera

Wera

Weteran

• Gracz
  • 223 postów
  • Nick SA-MP:Josephine Lorens|| Melissa Huston

Napisano 06 listopad 2015 - 12:25

DM na evencie, nie widać 10 osób na screenie więc :) 

#6 Danila Bagrov

Danila Bagrov

• Gracz
  • 234 postów
  • Nick SA-MP:Curtis_Preston

Napisano 06 listopad 2015 - 12:46

DM na evencie, nie widać 10 osób na screenie więc :)

No raczej było, ss dolny róg, dj Bleku (czy jak mu  tam) pisze "dzięki że słucha mnie 33 osoby" czy jakoś tak.

• Wera lubi to

#7 Romagnoll

Romagnoll

Zbanowany

• Zablokowany
  • 42 postów

Napisano 06 listopad 2015 - 12:55

A po imprezie gdy dostał bilet to został i nie chciał opuścić klubu, ponieważ nie wygrał nagrody to pan Amir znowu odwalał i dm :) Tak tylko dodam :)

Przestań kłamać, pózniej jak Mia wrocila to dostalem bilet i bylem do samego konca imprezy na parkiecie, opuscilem lokal bez zadnego problemu gdy zostala ogloszona nagroda sultana dla tego znajomego wlasciciela lokalu.W zwiazku z oszczerstwami prosze o interwencje moderatora.Żaklinka nie musze miec 10 osob na screenie wystarczy nawet sam wpis DJ o 33 osobach, event byl kazdy o tym wie.Miejsce lokal kasy poziom mrucznikowskiego dm przez ktory ten serwer sie stacza i zostalo juz tylko 140 graczy online w porywach.To ze ktos prowadzi biznes i odwala takie akcje to tylko swiadczy o tym, ze powinien teraz ktos inny dostac szanse.Ktos taki kto bedzie potrafil zawsze odgrywac rp bo co jak co ale od przedstawiciela biznesu/frakcji tego sie wymaga.

Post wlasiciela totalny chłam człowieku robilem reloga i bylo mnie widac doskonale.Bylem tam po raz drugi 5 minut po tym jak Mia napisal ze mnie nie widac.Wiec tylko sie pogrązasz oszuscie co na screenie rowniez widac brak  twojej wypowiedzi procz next.Nie podoba ci sie kogos skin(mechanika budowniczego) to nie znak ze musisz odwalac dm.Chamstwo i kilometr mułu.Osoby nie zwiazane ze skarga proszone sa o nie wypowiadanie sie w temacie, nie interesuje mnie to ze wam gosc daje wyplaty i musicie mu lizac tylek na forum.

• Wera lubi to

#8 Wera

Wera

Weteran

• Gracz
  • 223 postów
  • Nick SA-MP:Josephine Lorens|| Melissa Huston

Napisano 06 listopad 2015 - 12:57

No raczej było, ss dolny róg, dj Bleku (czy jak mu  tam) pisze "dzięki że słucha mnie 33 osoby" czy jakoś tak.

Raczej musi to być widoczne, tak samo jak u mnie było w skardze. Była impreza, robiłam DM2 i no dostałam warna bo ss nic nie wskazywały :P 

#9 Romagnoll

Romagnoll

Zbanowany

• Zablokowany
  • 42 postów

Napisano 06 listopad 2015 - 13:00

Raczej musi to być widoczne, tak samo jak u mnie było w skardze. Była impreza, robiłam DM2 i no dostałam warna bo ss nic nie wskazywały :P

U mnie jest widoczny komunikat DJ o tej imprezie u ciebie tego nie było także dziekuje za twoje wypowiedzi ale tylko spamujesz.

Bleku DJ oszust pewnie na team speaku wielcy koledzy dmiarze.WIecej disco polo puszczaj..

Tak ogolnie to jako kara bylby idealny pluton egzekucyjny zlozony z mechów którzy by rozstrzelali tego wlasciciela Vinyl Clubu przynoszacemu hańbe i wstyd tej legendzie dyskotekowej Los Santos.

Użytkownik Romagnoll edytował ten post 06 listopad 2015 - 13:04

• Wera lubi to

#10 Janush_

Janush_

Kumaty

• Gracz
  • 60 postów
  • Nick SA-MP:Janusz Clemanza (Kiedyś) - Vladimir Ivankovic (Kiedyś) Hiroshi Yamada (Teraz)

Napisano 06 listopad 2015 - 13:12

Od tej chwili kto nie jest powiązany ze skargą a pisze posty zostaje zwarnowany.

#11 K3bsu

K3bsu

Zbanowany

• Zbanowany
  • 142 postów
  • Nick SA-MP:Trey Castellano

Napisano 06 listopad 2015 - 14:39

No i dobra mogę dostać warna ale nie pozwolę by płaczek który przyszedł na impreze i odpierdalał obrażał mnie  i moją ekipe. Nie wygrałeś to zaczynasz płakać. Ogarnij DM. Na imprezie jakoś nie stękałeś że disco. A część ludzi chciała disco wiec odpaliłem. Płakać zaczynasz bo nic nie wygrałeś. Gdybyś nie odpierdalał to może i to ty byś auto dostał. I następnym razem jak masz tak płakać to nie musisz przychodzić do klubu skoro ci coś nie pasuje... Tak nie dotyczy mnie dostane warna trudno, nie pierwszy nie ostatni ale jak widzę jak dziecko zaczyna płakać i robić skargę na gościa który nie jest winny to mnie szlag trafia. Luigi ci nie sprzedał biletu bo odpierdalałeś na imprezie człowieku.

• ReQuien lubi to

#12 knifemaister

knifemaister

• Gracz
  • 45 postów

Napisano 06 listopad 2015 - 14:47

Dotyczy to kazda osobe ktrora byla w klubie

#13 Romagnoll

Romagnoll

Zbanowany

• Zablokowany
  • 42 postów

Napisano 06 listopad 2015 - 16:29

Proszę moderatora o egzekwowanie warna zgodnie z zapowiedzią,dosyć już tych kłamstw kolegi Bleka.Sugerowanie, że ja byłem w klubie po samochód.Naprawdę żałosne tak jak i próba obrony wymyśloną historyjką.Ile ci zapłacił za wypisywanie głupot?

Nie dotyczy bo on nie jest ujęty w skardze.On mnie nie zabił na evencie.Teraz tylko kłamie marnie w twojej obronie.Skończcie psuć serwer

22:02

Czas minął  Judges score?

Użytkownik Romagnoll edytował ten post 06 listopad 2015 - 22:03

#14 Janush_

Janush_

Kumaty

• Gracz
  • 60 postów
  • Nick SA-MP:Janusz Clemanza (Kiedyś) - Vladimir Ivankovic (Kiedyś) Hiroshi Yamada (Teraz)

Napisano 06 listopad 2015 - 23:46

Nie umiecie się stosować to zamykam temat do rozpatrzenia.

#15 Morasznik

Morasznik

Legenda

• Gracz
  • 2172 postów
  • Nick SA-MP:Frank_Morashi

Napisano 09 listopad 2015 - 21:57

Luigi_Trojano otrzymuje warna za Noob Kill.

#16 Morasznik

Morasznik

Legenda

• Gracz
  • 2172 postów
  • Nick SA-MP:Frank_Morashi

Napisano 09 listopad 2015 - 21:57

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych