Skocz do zawartości

[A][A][Dyskusja] Administracja robi co chce


Imperator

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że nasz kochany moderator DejV uważa, że nie potrafię rozmawiać bez wulgaryzmów to pora pokazać mu kto ma więcej oleju w głowie :) Patrz koleżko.

 

 

Siemanko! Przychodzę tutaj z pewną sprawą. Pewnie każdy wie jak wygląda administracja tego serwisu. Porażka krótko mówiąc. Admini myślą, że są bogami i mogą se robić co tylko chcą. A co jeśli cała społeczność, a może nie cała bo niektórzy zapewne nie mają na tyle jaj żeby to zrobić. Ale wracając, co jeśli społeczność mrucznika zacznie się stawiać administratorom? W końcu będą musieli ulec.. takie jest przynajmniej moje zdanie. I teraz pytanie do was, chcielibyście żeby administracja się zmieniła czy wolicie tych adminów, którzy swoimi decyzjami i "ruchami" przypomina mi trochę PiS zarządzany przez Dubla i resztę jego niewolników. Pamiętajcie administratorzy, że bez graczy jesteście niepotrzebni, a jeżeli gracze zaczną się wam przeciwstawiać to polecicie na zbity pysk. Dziękuje zapraszam do dyskusji.

 

 

 

 

EDIT: Komentarze typu "XDD" , wyjdz na dwór (kolega DejV niech sam sobie wyjdzie) i tak dalej będą pomijane xd

Edytowane przez Imperator
Odnośnik do komentarza

Jesteś niepoważny xdddddd

Każdy chce zmian, a nikt nie zrobi nic w tym kierunku. Kto tu jest nie poważny, chciałem nawiązać z wami dyskusję ale wy potraficie tylko krytykować. Dobra moderatorze @DejV zamknij ten temat bo dzieci zaczynają hejtować, tak jak ci pisałem...

Odnośnik do komentarza

Teraz już jestem pewny w swoim przekonaniu, jesteście po prostu dziećmi, którzy nie potrafią podejść do czegoś z głową.

podejśc z glowa to powinienes do dyb 

Edytowane przez PRT
Odnośnik do komentarza

Chciałeś dyskutować na poziomie to rozmawiaj.

Myślałem, że tu jest jakiś poziom. Ale się trochę pomyliłem.. dobra zróbcie se tu gównoburzę opartą na pisaniu wyzwisk w moją stronę i niepoważnych komentarzy. Nie będę uczestniczył w dziecinadzie.

Odnośnik do komentarza

Uważasz, że osoby wyżej są dziećmi bo? Bo mają dystans i się nie napinają. X D 

Wiesz czemu uważam ich za dzieci? Powtarzam to chyba trzeci raz boże... bo nie potrafią podejść do sprawy dojrzale, tylko ciągle śmieszki "aa to ciula co on pisze o bożę XDDDD maciek  boże hahah XDDDD" To jest ta rozmowa na poziomie?

Odnośnik do komentarza

Z fartem dzieciaczki.

VJy3VyE.jpg

 

Przepraszam, nie zauważyłam Pana daty urodzenia, ma Pan racje, 18lat to już pół życia za sobą, jest Pan na pewno bardzo dojrzałą osobą, posiada pan zapewne już trójkę dzieci, żonę i własną firmę. Najmocniej Pana przepraszamy za zainstniałą sytuacje.

Odnośnik do komentarza

Nie pakuj całej administracji do jednego wora, nie każdy jest taki jak napisałeś.

Panie Bananovy wiem, tu jest mój błąd ponieważ zapomniałem dopisać o administracji którą cokolwiek robi.

Odnośnik do komentarza

VJy3VyE.jpg

 

Przepraszam, nie zauważyłam Pana daty urodzenia, ma Pan racje, 18lat to już pół życia za sobą, jest Pan na pewno bardzo dojrzałą osobą, posiada pan zapewne już trójkę dzieci, żonę i własną firmę. Najmocniej Pana przepraszamy za zainstniałą sytuacje.

Ty mnie bawisz XD O mój boże, sama pewnie nie przekroczyłaś 18, i siedzisz tylko przed kompem hejtując wszystko co się rusza. Koniec rozmowy z mojej strony. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...